Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Avant AWX Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra robota z felgami. Osobiście doświadczyłem ile z tym pierdzielenia także graty :decayed:?

Teraz obowiązkowo znaczek quattro w grilla zapodać trzeba ?

Opublikowano

Dobrze wygląda , teraz auto jeszcze bardziej cieszy ^_^

Opublikowano

Zaczyna fajnie wyglądać jeszcze coś na front i będzie ładnie 

Opublikowano

Czym ogarniałeś felgi? Jakiś dedykowany zestaw z allegro, czy coś sam skompletowałeś?

Pytam, bo mam na zimę repliki ronali.. proszek, piasek się nie opłaca bo przewyższy wartość felg więc zrobiłbym samemu :D

Opublikowano
  • Autor
Czym ogarniałeś felgi? Jakiś dedykowany zestaw z allegro, czy coś sam skompletowałeś?
Pytam, bo mam na zimę repliki ronali.. proszek, piasek się nie opłaca bo przewyższy wartość felg więc zrobiłbym samemu [emoji3]
Podkład epoxydowy, później szpachla w jakieś ubytki. Na to podkład akrylowy, baza i klar. Wszystko z pistoletu. Podkłady chyba firmy troton. Baza to mieszanka różnych pozostałości znalezionych w garazu. Klar nie pamiętam firmy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Szybki modzik ułatwiający życie:wink: magnes w uchwycie na telefon i blaszka przyklejona do telefonu. 

30126549_800535546798789_301021728_o.jpg

30069753_800535503465460_1284099637_o.jp

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

Pomysłowe :) Daj znać czy na dziurach sie nie zsuwa na dół :)

Opublikowano

Mam w planach ten sam mod. :D Powiedz mi jakich wymiarów zastosowałeś magnes neodymowy?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Krzysztof.95 napisał:

Mam w planach ten sam mod. :D Powiedz mi jakich wymiarów zastosowałeś magnes neodymowy?

Kupiłem najtańszy uchwyt magnetyczny z allegro z przeznaczeniem do zamontowania w kratke nawiewów i z niego wziąłem magnes i blaszke na telefon :) koszt około 20zł

 

20 godzin temu, Shiver napisał:

Pomysłowe :) Daj znać czy na dziurach sie nie zsuwa na dół :)

Przez 2 tygodnie mi sie jeszcze nie zdarzyło. A auto zawieszone dosyć twardo;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o takim kolorze na dokładce? tyle że z bezbarwnym w pełnym połysku

s-l1600.jpg

20180402_144734.jpg

Opublikowano

Napewno będzie lepiej niż z tym jaśniejszym :thumbup1:

P.S uzywasz jakiegoś hujo...wego hostingu zdjęć... poznikaly Ci z tematu :P

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Napewno będzie lepiej niż z tym jaśniejszym :thumbup1:

P.S uzywasz jakiegoś hujo...wego hostingu zdjęć... poznikaly Ci z tematu :P

 

postimg zmienił domene, poprawie linki jak będę miał chwilę;)

Opublikowano
29 minut temu, misiek95 napisał:

postimg zmienił domene, poprawie linki jak będę miał chwilę;)

Nie lepiej wrzucić bezpośrednio na forum ? Mniej pierdzielenia i nie ma problemu ze znikaniem zdjęć :)

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, qruku napisał:

Nie lepiej wrzucić bezpośrednio na forum ? Mniej pierdzielenia i nie ma problemu ze znikaniem zdjęć :)

Z przyzwyczajenia wrzucam na postimg. Trzymałem tam zdjęcia jeszcze długo przed tym jak forum dało taką możliwość

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przy tej masie samochodu i 5 osobach na pokładzie hebel 312/245 zdecydowanie nie hamował, więc znalazłem jakieś tanie 320mm i wrzuciłem na auto. Jest wyraźna poprawa, a zobaczymy co będzie jak sie nowy klocek z używaną tarczą dotrze ? Teraz rozglądam się za 288 na tył

36330932_1862664953790988_56587005487071

36416125_1865592380164912_82637698663941

36723621_1875979782459505_71746114720335

Opublikowano

Teraz zacisk to dopiero się ładnie prezentuje ;) Michał i to masz na dystansach z 1be/1bv ? Opona profil 225/40/18 ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Teraz zacisk to dopiero się ładnie prezentuje ;) Michał i to masz na dystansach z 1be/1bv ? Opona profil 225/40/18 ?

Nie, to jest H&R -35mm. Opona 225/40/18

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na zmiane oleju w skrzyni. Syf był straszny?

36086849_1859686107422206_65413591402691

Serwis przedniego zawieszenia. Wybrałem najlepsze wahacze jakie miałem + nowe tuleje lemfordera

37132294_1889491124441704_50829061047451

32105727_1806274812763336_70496670036273

Dokładke tak jak planowałem prysnąłem na szaro

36176650_1859686240755526_69026839885785

20180701_112120.jpg

Nowe światło stopu z aso

37177637_1889490414441775_24374573599670

Wrzuciłem jakieś tanie żarówki do drl i rezystory. Świecą ok, błędu nie ma. Jak padną to kupie jakieś konkrety typu cree

37148674_1889490517775098_37582685692388

Udało mi sie w końcu uruchomić samopoziomowanie- bo odkąd kupiłem auto to ciągle coś było nie tak. A to silniczek a to kodowanie a to cośtam.

 

Opublikowano

Michał, to teraz montuj lotkę na klapę, żeby osłonić nowe światło hehe... Też miałem chęć tak zrobić zawias, ale u mnie jak na złość tuleje ok, a sworznie luźne były ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W aucie nie grzebałem od lipca nic po za olejami i filtrami. W najbliższym czasie będzie wymiana dwóch zwrotnic przednich bo mi stukają tulejki stalowe przy bananach.

Służy jako transporter fantów do innych samochodów, przyczepe targa i nie narzeka?

43658063-794478110944035-822158804339235

Na montaż czeka nowy gwint MTS. Które to już zawieszenie w tym aucie? Chyba 6

45417027-496616427488607-605635939441154

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.