Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Avant AWX Quattro


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, golden87 napisał:

Zrob zgodnie ze sztuka, czyli jeden kolor jasniejsza niz odcien Twojego lakieru  ;-)

A te kolory dokładek mają jakieś inne kody niż kod lakieru (lz9y)? Czy ma być ten sam kolor ale jaśniejszy odcień?

26 minut temu, Norbas napisał:

z podpieciem drugiej pompy dużo roboty ? Musisz podpiąć pod tą pierwsza czy chodzi o połączenie pompa licznik ? Na koniec jeszcze kodowanie tak ? 

Chodzi tylko o podpięcie drugiego pływaka do licznika. Mam cały przewodzik razem z pinem przygotowany z dawcy, leży pod kanapą. Kodowanie już zmienione. Ogarne to w 15 minut i mam nadzieje że to zamknie temat zbiornika :)

16 minut temu, qruku napisał:

Gratuluję udanego przeszczepu :whistling: 

Jak pierwsze wrażenia po testach na śniegu? :wink:

Wrażenia są takie, że zapina po śniegu tak jak po asfalcie:wink: Ale to już miałem okazje wczesniej obadać, bo pojeździłem troche kolegi s4 b6. Pod wpływem tego auta kupiłem dawce napędów do siebie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, misiek95 napisał:

Chodzi tylko o podpięcie drugiego pływaka do licznika. Mam cały przewodzik razem z pinem przygotowany z dawcy, leży pod kanapą. Kodowanie już zmienione. Ogarne to w 15 minut i mam nadzieje że to zamknie temat zbiornika :)

To za wiele zabawy nie ma z tym :) w temacie przekładka z ośki na Q chyba jest to rozpisane co nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Norbas napisał:

To za wiele zabawy nie ma z tym :) w temacie przekładka z ośki na Q chyba jest to rozpisane co nie :) 

Tak, jest w tym temacie rozpracowane wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, misiek95 napisał:

Wrażenia są takie, że zapina po śniegu tak jak po asfalcie:wink: Ale to już miałem okazje wczesniej obadać, bo pojeździłem troche kolegi s4 b6. Pod wpływem tego auta kupiłem dawce napędów do siebie:D

A czy podobnie jak ja, kiedy przesiadlem sie do podonego mocowo auto ale w Q odczuwam ze jeszcze do 100 to jako tako nie czuc strat, ale powyzej 100 jednak czuc ile mocy odbiera naped... ? Ze te przyspieszanie od 100 w gore juz inaczej? Wiadomo ze wszystko reszta to same zalety ale mocy trzeba wiecej....
Jakby ze 30 kucy auto mniej mialo....

Odnosnie dokladki to barwe jasniesza niz masz nadwozie pomalowane, zobacz np. u mnie w temacie, tak oryginalnie w s-linie bylo ze malowali te dokladki jasniej jeden kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, golden87 napisał:

A czy podobnie jak ja, kiedy przesiadlem sie do podonego mocowo auto ale w Q odczuwam ze jeszcze do 100 to jako tako nie czuc strat, ale powyzej 100 jednak czuc ile mocy odbiera naped... ? Ze te przyspieszanie od 100 w gore juz inaczej? Wiadomo ze wszystko reszta to same zalety ale mocy trzeba wiecej....
Jakby ze 30 kucy auto mniej mialo....

Jeszcze nie miałem okazji pojeździć z większymi prędkościami. Pierwsze wrażenia są takie że 1.9q po chipie zbiera się niewiele lepiej od ośki bez chipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje moda, sensowny i dobrze od a do z przeprowadzony. Będzie radość za rok, bo zima Ci się już kończy.. :) Ale witaj w ekipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesZcse jedna rzecz się spytam .  Zawieszenie tylne od ośki wraz z sankami różni się jakoś od tego z Q ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Norbas napisał:

A jesZcse jedna rzecz się spytam .  Zawieszenie tylne od ośki wraz z sankami różni się jakoś od tego z Q ? 

Górny wahacz, dolny wahacz, stabilizator są takie same. Hamulce to samo. Sanki i zwrotnice inne

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty! Podobno ma jeszcze trochę śniegu spaść więc będzie frajda z moda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia, bo nie moge się doczekać montażu pakietu lato :D 

podłączyłem właśnie drugi pływak, wygląda na to że pokazuje dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem tanio końcówki ultera 90mm. Opaski skręcane tylko dla przymiarki:decayed:

20180328_180208.jpg

Alusy kupione od forumowicza @RobsonSNC - odmalowane metodą garażową, zabezpieczone i na nowych oponach :)

20180331_170916.jpg

20180331_170925.jpg

Co do koloru dokładki to myślę nad pomalowaniem jej w kolor Altograu z szerokiej listwy mercedesa i w pełnym połysku. Nie pasuje mi na niej ani czarny ani srebrny:wink: a baza z mercedesa leży mi w garażu

Mercedes-Benz-W124-Saccobrett-Altograu-7

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales je piknie wylizal!?[emoji7]
Nie chcesz ich mi spowrotem odsprzedac?[emoji12][emoji28]
Aluski powinny ladnie siasc na auto,Twoje Audi wyglada juz naprawde dobrze,widze,ze nabiera coraz wiecej fajnych smaczkow...[emoji106][emoji4]
Bedzie jedna z najlepiej dopieszczonych B7 na forum![emoji6]

Wystukane na Galaxy S8+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi przygotowane klasa. Jak tak dobrze Ci idzie to podesłać mogę moje ^^?

Co do dokładki ja bym zostawił ten kolor. Przemalować zawsze można. Zawsze to coś innego i rzuca się od razu w oczy. Wyrezane autko aż się błyszczy od tych modyfikacji. Nic tylko pogratulować cierpliwości, pomysłów i czasu włożonego w tą cudowną A4'eczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2018 o 21:27, RobsonSNC napisał:

Nie chcesz ich mi spowrotem odsprzedac?emoji12.pngemoji28.png

Nie chce, za dużo sie napracowałem:P

 

W dniu 1.04.2018 o 21:55, Aleq napisał:

Jak tak dobrze Ci idzie to podesłać mogę moje ^^?

Obiecałem sobie że to ostatni komplet jaki własnoręcznie maluje. Za dużo z tym zabawy a i tak zawsze sie okazuje że można było lepiej:wink:

20180402_144842.jpg

20180402_144853.jpg

20180402_144926.jpg

20180402_145002.jpg

20180402_145019.jpg

DSC_0047.jpg

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Piękny, widać, że dopieszczony avancik :D

Ogrom prac i energii włożyłeś !

I jeszcze quattro wrzucone !

BTW. Świetnie Ci odnowienie felg wyszło :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gadasz... Wyszlo mega dobrze![emoji106]
Ranty,widze,ladnie wyprowadziles,malowanie tez wyszlo dobrze![emoji4]
Na jakim zawiasie masz to Twoje A4, jakie springi i amorki,bo siedzi ladnie,kolo spasowane z blotnikiem tak w sam raz![emoji108]

Wystukane na Galaxy S8+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gadasz... Wyszlo mega dobrze![emoji106]
Ranty,widze,ladnie wyprowadziles,malowanie tez wyszlo dobrze![emoji4]
Na jakim zawiasie masz to Twoje A4, jakie springi i amorki,bo siedzi ladnie,kolo spasowane z blotnikiem tak w sam raz![emoji108]

Wystukane na Galaxy S8+


Zawias to sprezyny i amorki H&R -35mm z oski i do tego na tyle podkładki podnoszące o jakieś 15mm z aso. Spasowalo się to fajnie na dystansach jakie miałem jeszcze z poprzedniego samochodu 13 mm przód 17mm tył:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...