Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B7 4,2 FSI 420 PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoko fura :wink:

szkoda, że nie avant :rotfl:

Opublikowano

Fura godna uwagi. :audi:

Pracujesz w salonie audi czy jesteś właścicielem salonu?

Opublikowano
  • Autor

nic z tych rzeczy :cool:

Opublikowano

Gratuluje auta :a4fan: . Bedziesz może jakoś w wawie niedługo?

Opublikowano
nic z tych rzeczy :cool:

To gdzie sie tak zarabia ?? Mafia ?? :rotfl:

Opublikowano

fajna fura

moje fundusze na taką pracują... niestety ostanie dni nie są zbyt wesołe :wink:

Opublikowano

Ja rozumiem miec RS4 .... Ale miec RS4, TT i A8 to juz przesada :rotfl: A w pozostalych jakie silniki ?

Opublikowano

stary nie wiem co Ty robisz ze masz taka fure;] nic tylko pozazdroscic i pomarzyc;d a co do tego koloru to tez bym taki wybral w RS;D(marzenia:P)

Opublikowano

Co tu dochodzić skąd C1 Kuba ma takie cudeńka :cool: . Trzeba pozazdrościć i czekać na spotkanie na jakiś spocik. Może zapiszemy kolejkę na przejażdżkę :lol:

Jak to musi przyśpieszać. Kosmos !!!

A kiedy jakiś wirusik :rotfl:

Opublikowano

Jestem pod wrażeniem może kiedyś będzie mnie na takie stać :a4fan:

Opublikowano

No no no ..konkretny furacz;) w cenie tego auta moglbys kupic mase innych ...ale wybrales AUDI gratuluje ;)

Opublikowano

co tu dużo gadać - PRZEKOZAK, moje marzenie,piękny kolor, sedanik no i sam fakt,że RS . pozdrawiam

Opublikowano

za***ista fura :a4fan::quattro:

chyba marzenie wiekszości posiadaczy A4 na naszym forum :wink:

he he 4 strony nawalone a nikt nie zajarzył, że kolega do NEWBIE nie zawitał :twisted:

Opublikowano

to już wiem kto miał szczęśliwy los jak była kumulacja i całą kase wydałem na kupony :lol:

Opublikowano
he he 4 strony nawalone a nikt nie zajarzył, że kolega do NEWBIE nie zawitał

Zajarzył, zajarzył...

Piotr1602 na straży stoi od początku :exclaim:

Opublikowano

Autko :eek: dech zapiera :eek:

Gratulacje :eek:

JA TEZ CHCE TAKIE :cry:

Opublikowano
  • Autor

no to jak temat został już odblokowany można pisać dalej:

tak więc w Warszawie bywam i napewno niedługo też się pojawię.

co do przeróbek to lada moment ma się pojawić układ wydechowy dla rs4 +20PS

a w dalszej przyszłości ma pojawić się jeszcze jedna część która zwiększy moc nawet do 550PS :twisted: ale o tym później

apropo to TT jest na sprzedaż grudzień 02 roadster 260 PS (wydech,filtry,program,blow off) 2 komplety felg z oponami jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam

a i czy posiada ktoś może płytę do navi MMI na PL??

Opublikowano

RS4 - to już klasa sama w sobie :) Gratulacje - super fura !

Opublikowano
a i czy posiada ktoś może płytę do navi MMI na PL??

zapodaj nowy tamat z tym pytaniem ale mysle ze kolega Ono ma :wink:

tylko on teraz swietuje w Wisle wiec dopiero w poniedzialek bedzie dostepny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.