Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B7 4,2 FSI 420 PS


C1 KUBA

Rekomendowane odpowiedzi

może kiedyś tęz sobie takie lajsne bo fura jest kiler przez duze K

i co najpiękniejsze właściciel nie poprzestaje na mocy tylko dłubie by wyciągnąc z eReSy jeszcze więcej i tu dla niego pełen RESPECT :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w dalszej przyszłości ma pojawić się jeszcze jedna część która zwiększy moc nawet do 550PS

napewno box z Allegro i magnetyzer. :lol::lol:

a co do sprzedazy TT to coś czułem że tak będzie jak zobaczyłem zdjęcie :) bo przecież wyszła nowa TTka do salonów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caaaaaacy furka :D Moje marzenie a raczej dwa z nim zwiazane :D 1 to zeby taka miec, niebieska :D aa tam czerwona tez mogla by byc ale to marzenie bedzie trudne do zrealizowania, a 2 bardziej mozliwe zeby sie taka przejechac :D

DLA MNIE BOMBA AUTO !!!! :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszysstko fajne:D

autko przede wszyyyyyyyyystkim:D................domek też i ogródeczek piekny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko malinka, unikat, gratki. Wszystko w tym aucie mi się podoba. Naprawde robi wrażenie. A serducho , uh, szacuneczek. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka jak marzenie!!!! I powiem wam ze w tym czerwonym to też całkiem nieżle wygląda.

U mnie "fruwa" taka piękna niebieska, bajka!

Chętnie bym się zamienił, ale..

pozdrawiam

-dino- :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furak może być - coś czuje że byś mnie objechał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bryka klasa :) Sama malina. Mam mape PL ( i działa za***iście) , mam dostęp do ori mapy Audi za połowe ceny . Udało sie już ją ten teges i jak tylko będe miał pare sztuk to napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się tylko dowiedzieć jak to sie robi, żeby w takim wieku mieć takie auta? (wiek wnioskuję z zimowej fotki). Gratuluję pojazdu. Jakie TO ma spalanie? Ile wychodzi w mieście?Pytam z ciekawość bo wiem, ze jak kogos stać na coś takiego to ni zastanawia się ile to będzie palić. Big Up 4 RS4!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne ladne ale nie bede juz powtarzal tego co juz napisane. Powiem tak auto sliczne wiadomo i moc jest z nim, szkoda ze tak malo ich sie widuje na Polskich ulicach. Osobiscie widzialem na zywo i mialem okazje nawet pojezdzic wrazenia wiecej niz pozytywne 420KM ujazmione w sumie niepozornie wygladajacym aucie. Koszt nowego bez wiekszych udziwnien jakies 50 tys funtow nie wiem jak w Polsce ale tez nie malo co fajne bez wiekszych oplat mozna pozbyc sie emblematow.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...