Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Mareczku widzę, że miałeś postanowienia noworoczne:wink4:

Kolorek zacisków fajny.. mało spotykany, także to może być to..  :thumbup1:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Adam87 napisał:

No Mareczku widzę, że miałeś postanowienia noworoczne:wink4:

Kolorek zacisków fajny.. mało spotykany, także to może być to..  :thumbup1:

Pozdrawiam :hi:

A dziękuję :D taki dałem sobie cel na ten rok :D 

Jak ogarnę hamowanie to wezmę się dalej za stylistykę :D progi, lotka itp :)

Nad tym kolorem już kiedyś myślałem w b6 żeby zrobić, nawet mam puszkę lakieru do zacisków w podobnym kolorze ale chyba wykorzystam ją na tył :D

Opublikowano
10 godzin temu, reikeb napisał:

A dziękuję :D taki dałem sobie cel na ten rok :D 

Jak ogarnę hamowanie to wezmę się dalej za stylistykę :D progi, lotka itp :)

Nad tym kolorem już kiedyś myślałem w b6 żeby zrobić, nawet mam puszkę lakieru do zacisków w podobnym kolorze ale chyba wykorzystam ją na tył :D

Będzie ciekawie. Maluj i rzucaj foty:wink:

 

Opublikowano
18 godzin temu, reikeb napisał:

 

293ed9365e6a5ba509a394a6b7fc25f3.jpg

Pozdrooo :D

Kolego ta indukcja to oryginał Audi czy jakaś uniwersalna?

Opublikowano
20 minut temu, kamelus_ napisał:

Kolego ta indukcja to oryginał Audi czy jakaś uniwersalna?

Ori Audi, trzeba było pisać... ? 

Opublikowano

Teraz to będzie hamować ;) jeszcze tylko tył i będzie git ;)

Opublikowano

Przepiękny polift.  Z tyłu bym wrzucił jedynie  zderzak s lineowy.  Zazdroszczę quattro ! 

Opublikowano
5 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ori Audi, trzeba było pisać... ? 

Żeby było ładowanie indukcyjne nie musi być przy tych adapterach oznaczenia Qi? ?

Opublikowano
14 minut temu, l2k2 napisał:

Żeby było ładowanie indukcyjne nie musi być przy tych adapterach oznaczenia Qi? ?

To nie jest indukcyjne ładowanie, w b8 8t takiego czegoś nie było. Ładowarka w która wpinasz kabel USB pod dany telefon i tyle. Miejsce w podłokietniku wykorzystane i nie trzeba ładować z zapalniczki itd. 

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

To nie jest indukcyjne ładowanie, w b8 8t takiego czegoś nie było. Ładowarka w która wpinasz kabel USB pod dany telefon i tyle. Miejsce w podłokietniku wykorzystane i nie trzeba ładować z zapalniczki itd. 

Tak właśnie kojarzę że nie było, myślałem że może jakiś inny adapter przypasował, ale w takim razie nic z tego. Sama indukcja to w końcu tylko kwestia dostarczenia zasilania.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Adam87 napisał:

Będzie ciekawie. Maluj i rzucaj foty:wink:

 

Spokojnie dziś byłem się wywiedzieć ile lakierowanie i czy ogarnąć i już wiem :) tylko muszę zaciski rozłożyć :) i zaznaczyć co do polakierowania :D 

zastanawiam się czy to w czym siedzą klocki też dawać w kolor czy tylko obudowę ...

7 godzin temu, kamelus_ napisał:

Kolego ta indukcja to oryginał Audi czy jakaś uniwersalna?

Audi ale nie indukcja tylko pod usb xD

2 godziny temu, wielik napisał:

Przepiękny polift.  Z tyłu bym wrzucił jedynie  zderzak s lineowy.  Zazdroszczę quattro ! 

Może przyjdzie kiedyś czas i na s-line z tyłu, narazie są inne plany :D 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś odebrałem zaciski z lakierni i wleciał taki kolorek :D miał być metalik ale niestety nie było w palecie barw takiego wiec jest jak jest :)

3949fa40ce058829ad491bf8da774816.jpg

98efb1e1bf6df3e022a9d79c1e31812d.jpg

Teraz zostaje tylko poskładać w całość i jakoś w przyszłym tygodniu myślę że będą na aucie :D

Mam nadzieje że siądzie :D

Opublikowano

Pierwszy ?

Tu Ci też pochwalę ( bo tam już chwalilem  )  Bardzo ładnie wyszły - zakładaj .

 

Opublikowano

No Marek... Ciekawie:oklasky:

Zakładaj bom ciekaw:decayed:

Opublikowano

Odważny kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, jacek70 napisał:

Pierwszy ?

Tu Ci też pochwalę ( bo tam już chwalilem  )  Bardzo ładnie wyszły - zakładaj .

 

Zobaczymy czy tak ładnie będzie po zmontowaniu wszystkiego :D

5 godzin temu, Adam87 napisał:

No Marek... Ciekawie:oklasky:

Zakładaj bom ciekaw:decayed:

A dziękuje :) jakoś w tygodniu myślę że ogarnę bo sam ciekaw :D 

5 godzin temu, tomekhxc napisał:

Odważny kolor :decayed:

Chciałem coś innego, nie oklepanego xD zobaczymy co wyjdzie :D na żywo wygląda ciekawiej niż na foto :D

Opublikowano

Super kolor hebelkow?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, wielik napisał:

Super kolor hebelkow?

A dziękuję :D

A wy czym jeździliście 10 lat temu  ? :D

8ba4cdce3227f7bac89d8688554da8f6.jpg

Opublikowano
10 minut temu, reikeb napisał:

A dziękuję :D

A wy czym jeździliście 10 lat temu  ? :D

8ba4cdce3227f7bac89d8688554da8f6.jpg

10 lat temu to rowerem jeszcze ? 

Opublikowano

U mnie było renault 19 chamade 1.8 benzynka:wink4: kolor niebieski:kox: 

A w tym samym roku jeszcze czarny Mercedes w124 sedan 2.0d wściekłe 75km

Edytowane przez Adam87

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.