Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Muskel1 tak też myślałem, dzięki. Czyli po prostu światła mam do regulacji

Jestem w trakcie zmiany tylnych lamp na LED i niestety nie dokończyłem dziś bo zgubily mnie ... piny. Nie przewidziałem że będą inne niż do bcm1.

Ktoś ma informację jakie są małe piny do BCM2 złącza 17pinowe?

Czy to 000979034E ?

Edytowane przez wuPiotrek

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany wszystkie s-tronic z napędem Quattro w b9 maja oznaczenie 0B5 jak w b8 ? 

Opublikowano
Teraz, Norbas napisał:

Pany wszystkie s-tronic z napędem Quattro w b9 maja oznaczenie 0B5 jak w b8 ? 

w B9 jest:

ośka - OCK

quattro - OCL

ultra - 0CJ

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

w B9 jest:

ośka - OCK

quattro - OCL

ultra - 0CJ


Czyli nowy typ... a w a6c7 lift tez już są OCL? Czy jeszcze OB5 ? Szczególnie wersja 2.0tfsi quattro :) 

Opublikowano
2 minuty temu, Norbas napisał:


Czyli nowy typ... a w a6c7 lift tez już są OCL? Czy jeszcze OB5 ? Szczególnie wersja 2.0tfsi quattro :) 

w A6 C7 były takie i takie skrzynie

ale jak mi sie wydaje to tam były TIPy z tymi silnikami

 

masz VIN auta ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

w A6 C7 były takie i takie skrzynie

ale jak mi sie wydaje to tam były TIPy

 

masz VIN auta ?

Chyba S-tronic w 2.0tfsi z Quattro... 

tam kod skrzyni to QKE a silnik CYPA 

Opublikowano

Wiem ze oska tak jak w b9 OCK 

Opublikowano
1 minutę temu, Norbas napisał:

Chyba S-tronic w 2.0tfsi z Quattro... 

tam kod skrzyni to QKE a silnik CYPA 

QKE to 0B5

Opublikowano
2 minuty temu, Norbas napisał:

Wiem ze oska tak jak w b9 OCK 

zgadza sie

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

QKE to 0B5

Dziękować ? a tak się zapytam grzebałes już coś przy OCL ? Jak tak to która według ciebie jest ok ? 

Opublikowano
9 minut temu, Norbas napisał:

Dziękować ? a tak się zapytam grzebałes już coś przy OCL ? Jak tak to która według ciebie jest ok ? 

w 0CL robiłem filtry i oliwe ale w/g mnie to jest mina, poszukaj na youtube, jest kilka filmików o niej

z 0B5 nie ma takich problemów,  sa do niej czesci i można samemu przeprowadzic cały remont

spokojnie można kupic tarcze sprzegłowe, mechatronikę, ELRING ma cały setup naprawczy, z uszczelnieniami łozyskami itp itd

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

 
A tak narzekali/narzekają na 0B5 :decayed:  

Będę miał chwilkę to zapuszczę sobie o OCL :hi: 

Opublikowano
  • Autor

[nieaktualne]

Panowie, nie potrzebuje ktoś paru pinów? Oddam taki zestaw, który gromadziłem przez kilka lat, a teraz jest mi zbędny. Kilkadziesiąt sztuk, sam nawet nie wiem teraz jakie to numery (oprócz tych opisanych). Do tego kilka wtyczek. 

Oddam całość za wpłatę 50 zł na WOŚP. Wysyłka do paczkomatu po mojej stronie.

image.png.02b959ce44bb22d6279b418390c1867b.png

 

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Biorę :) priv

Opublikowano

Używa ktoś z Was Audi DataPlug? Zakupiłem dzisiaj i będę testował.

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Używa ktoś z Was Audi DataPlug? Zakupiłem dzisiaj i będę testował.

To mi nic nie da więcej niż myAudi więc narazie nie będę z tego korzystał.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Ma tam dodatkowe funkcje jak tracking i inne pierdoły (nikomu do szczęścia niepotrzebne) ale pobawię się trochę:decayed:

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Ma tam dodatkowe funkcje jak tracking i inne pierdoły (nikomu do szczęścia niepotrzebne) ale pobawię się trochę:decayed:

Uważaj żebyś urządzonka nie zalał … przy czyszczeniu deski ?

Opublikowano

Bez obaw??

Też używam myAudi i jest o tyle lepsza od DataPlug bo mogę dzięki aplikacji zamykać, otwierać i uruchamiać ogrzewanie postojowe. Myślę, że DataPlug może być interesująca dla posiadaczy B8 bo tam Audi Connect jest słabo rozwinięte. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

@Muskel1 daj jakąś recenzję tego urządzenia jak już zdążysz się zapoznac, sam nad tym myślałem 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.