Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 27.01.2026 o 19:08, skotmen napisał(a):

Ta idzie się połączyć 

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
18 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Dasz radę połączyć się tym klonem ze sterownikiem 46? czy pokazuje, że jest nieosiągalny?

Tak

Opublikowano

To wrzuć pełny auto-scan. 

Opublikowano
25 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To wrzuć pełny auto-scan. 

Nowy dokument tekstowy.txt 23.5 kB · 11 pobrań

Opublikowano
36 minut temu, skotmen napisał(a):

Ta idzie się połączyć 

Tutaj jest

Nowy dokument tekstowy (1).txt

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Spróbuj:
Sterownik 46, bajt 8, deaktywuj bit 2, aktywuj bit 1.
Następnie odczekanie uśpienia sterowników.

 

Opublikowano
W dniu 12.02.2026 o 16:27, Muskel1 napisał(a):

Spróbuj:
Sterownik 46, bajt 8, deaktywuj bit 2, aktywuj bit 1.
Następnie odczekanie uśpienia sterowników.

 

To chyba nie to 

IMG_20260214_122436.jpg

IMG_20260214_122550.jpg

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

To. Wybierz 02 function limited.

Opublikowano
W dniu 14.02.2026 o 12:57, Muskel1 napisał(a):

To. Wybierz 02 function limited.

Hej zmieniłem kodowanie przyjęte ale niestety nie działa

Opublikowano
1 godzinę temu, skotmen napisał(a):

Hej zmieniłem kodowanie przyjęte ale niestety nie działa

Ok, to przywróć do pierwotnego kodowania.

Znalazłem odpowiedzialny Bit.

Strownik 46, Bajt 20, deaktywuj bit 0

Opublikowano
20 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ok, to przywróć do pierwotnego kodowania.

Znalazłem odpowiedzialny Bit.

Strownik 46, Bajt 20, deaktywuj bit 0

Dobra robota Dzięki za kolejną fachową pomoc 👍

Opublikowano

Siemanko, mam do Was pytanie odnośnie pakietu oświetlenia wnętrza w A5B9. Znajomy sobie kupił A5 z 2018r, ma pakiet QQ1 i po zamknięciu drzwi gasnie mu oświetleniu nóg. Czyli działa tylko przy otwartych drzwiach. Kodowanie niby ok, błędów też nie ma. Czy to tak jest w B9 z automatu, czy coś u niego jest skopane?

Opublikowano

Tak jest przy QQ1.

Opublikowano

Witam ponownie 😁 Da radę wyłączyć te komunikaty są irytujące

IMG_20260227_172058.jpg

IMG_20260227_172038.jpg

Opublikowano
W dniu 24.02.2026 o 07:35, grzes283 napisał(a):

Siemanko, mam do Was pytanie odnośnie pakietu oświetlenia wnętrza w A5B9. Znajomy sobie kupił A5 z 2018r, ma pakiet QQ1 i po zamknięciu drzwi gasnie mu oświetleniu nóg. Czyli działa tylko przy otwartych drzwiach. Kodowanie niby ok, błędów też nie ma. Czy to tak jest w B9 z automatu, czy coś u niego jest skopane?

Ja mam QQ1 i działa mi oświetlenie nóg podczas jazdy.

Opublikowano

Masz przedlifta.

Opublikowano
13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Masz przedlifta.

Tak

Opublikowano

W przedliftach tak jest.

Opublikowano

Panowie awaria jak się to nazywa jakiś numer?

IMG_20260303_141920.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.