Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawdopodobnie potrzebujesz tego: 8W0121081AN

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, janusz75 napisał(a):

prawdopodobnie potrzebujesz tego: 8W0121081AN

Reklama

Play

branding-video-negative.svg

ad

Chyba ten zamówiony jutro potwierdzę czy pasuje

Wielkie dzięki za szybką odpowiedz

Opublikowano
23 minuty temu, skotmen napisał(a):

Chyba ten zamówiony jutro potwierdzę czy pasuje

Wielkie dzięki za szybką odpowiedz

Tak z czystej ciekawości, to nie jest ten co pęka sam z siebie ? Jeżeli tak to jaki przebieg w aucie bo też mam polifta z początku produkcji to może czas zmienić aby nie było zonka.

Opublikowano
Godzinę temu, kaktusr napisał(a):

Tak z czystej ciekawości, to nie jest ten co pęka sam z siebie ? Jeżeli tak to jaki przebieg w aucie bo też mam polifta z początku produkcji to może czas zmienić aby nie było zonka.

Godzinę temu, kaktusr napisał(a):

Tak z czystej ciekawości, to nie jest ten co pęka sam z siebie ? Jeżeli tak to jaki przebieg w aucie bo też mam polifta z początku produkcji to może czas zmienić aby nie było zonka.

130tys nalotu sam pękł w czasie spokojnej jazdy po mieście

Opublikowano

Teraz pytanie jutro naprawa jak go odpowietrzyć jest jakaś procedura czy lejmy do fula i uzupełniamy

Opublikowano

z tego co widać chyba płyn G12

Opublikowano
3 godziny temu, skotmen napisał(a):

Teraz pytanie jutro naprawa jak go odpowietrzyć jest jakaś procedura czy lejmy do fula i uzupełniamy

2.0 TFSI nie ma problemu z samoczynnym odpowietrzaniem... zalej pod max. zakręć korek, zagrzej... I jak ostygnie uzupełnić w razie potrzeby...

Opublikowano

Potwierdzam 8W0121081AN pasuje orginalna część w sklepie 145zl

Chwilę gimnastyki i założone pomocne okazały się szczypce blokujące do opasek

Podziękowania dla janusza75 za dostarczenie numeru części

IMG_20260304_085428.jpg

IMG_20260304_095522.jpg

Opublikowano

Mam pytanie, zakładamy że wymieniałem olej w skrzyni razem z filtrami itd ale nie mam zaufania do warsztatu...

Teoretycznie powinna zostać po wymianie wykonana adaptacja skrzyni. Pytanie czy w sterowniku jesteśmy w stanie zobaczyć kiedy odbyła się ostatnia adaptacja skrzyni aby chociaż częściowo zweryfikować warsztat ?

Opublikowano

Kojarzy ktoś, czy do audi jest coś takiego jak zestaw naprawczy lusterka? Przestała mi działać regulacja, słyszę że silniczek miele, ale po prowadnicach albo szarpie i skokowo się przesuwa albo się zacina w prawym lusterku

Opublikowano

Hejka

Mam pytanie czy idzie wykodować aktywny układ kierowniczy bez błędów na desce

Mam mały problem z nim

Jak da się to zrobić to jak ?

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Nie da rady.

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie da rady.

Dzięki za odpowiedz

to lipa wymiana albo naprawa ☹️

Opublikowano

Mam pytanie, bo wcześniej machałem nogą koło zderzaka i klapa się otwierała i zamykała wydaje mi się że po parametryzacji lamp z usa na eu ta funkcja już nie działa , macham macham i nic.niby głupia opcja ale jak była a teraz jej nie ma to czy tam były jakieś pliki za to odpowiedzialne ? Mój vcds nie łączy się ze sterownikiem bcm2 więc nic nie zobaczę , ale na 100% przez parametryzacją działało a po już nie działa

Opublikowano

Musisz podpiąć pod ori VCDS i wykonać pełny auto-scan, czy nie ma usterki. Czasami dostaje się do tych sterowników gestu woda, bo siedzi on pod zderzakiem.

Opublikowano

Witam

Da się przekodować hamulec ręczny żeby zawsze puszczał przy ruszeniu ?

Jak podjadę z zapiętymi pasami i zaciągnę ręczny i odepnę pasy samochód nie chce spuścić ręcznego przy ruszeniu bez pasów

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej Jakiego sprawdzonego car playa używacie ja zakupiłem taki ale nie zawsze się łączy z telefonem nie wiem czy jest uszkodzony czy tak mają IMG_20260401_194038.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jaką polecacie dwumasę LUK czy oryginał ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.