Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim członkom kluby. Myślę że warto się przywitać i powiedzieć coś o sobie. Więc witam mam na imię Marek jestem z Odolanowa :) Moją przygodę z motoryzacją zacząłem od samochodu VW Bora 1,9 TDI 1999r 

1fu9b8opsois.jpg

Był to mój pierwszy samochód. Przeżyłem z nim wiele i nigdy mnie nie zawiódł. Będę już chyba zawsze mieć sentyment do tego auta :) 
Ale niestety miałem nie przyjemną przygodę lekki wypadek. 

u1nod6yr13qn.jpg

Postanowiłem go sprzedać ponieważ auto było już trochę stare i nie chciałem w nie inwestować. 

Mój wybór padł na Audi A4. 

Kupiłem Audi A4 Avant B7 2005r 2,0 TFSI 200KM Quattro automat

4surjpokjqr8.jpg

t4043mwtik25.jpg

 

Miał być sedan ale trafił się avant i nie żałuję z czasem bardziej mi się podoba avant nie wiem czemu.  Jeżeli chodzi o napęd Quattro fenomenalny najlepsze co może być żałuje bardzo że w terażniejszym aucie tego nie mam :( Żadna pogoda i teren nie straszny jak to mówią pogoda dla quattro zawsze :P 

k5zj47tvfbwm.jpg

Ale auto sprzedałem ze względu na silnik. Nie obrażając nikogo ogólnie benzyna bardzo fajna sprawa dobrze się wkręcała na obroty 200km dawało rade nie było problemu z wyprzedzaniem. Niestety mnie zawiódł i musiałem go sprzedać. 

h6jbtb8v260m.jpg 

Szkoda bo bardzo dobrze mi sie nim jeździło. Był dobrze wyposażony (jak by ktoś chciał więcej zdjęć zobaczyć to proszę pisać).

Po tym samochodzie zastanawiałem się co wybrać następnego dylemat miałem miedzy BMW e90 (Sedan a najlepiej coupe) a Audi A4 B8 (only Avant) 
Jednak wybór padł na Audi A4 B8 2,0TDI Avant 

rf3hetwp6y59.jpg

hxlykzcdypd3.jpgf7xal9j9cfmy.jpgnx2x8fuqnzj4.jpgwn35xwenpe0v.jpg

Większość znajomych nie zorientowało się że auto zmieniłem xd Mówili że nie zmieniłem bo nadal kombi srebrne audi xd 
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu Auto sprawuje się bardzo dobrze jedynie brakuje mi Quattro xd

Plany co do Auta

Felga 18"
Przyciemnione szyby
Lampy tył led
Pakiet S-line z zewnątrz 
Zmiana kierownicy na multifincje trój ramienną 
Założenie czujnika deszczu
Zmiana foteli na kubełki materiałowe z kratką.
Zrobienie wersji black  z zewnątrz (Czarne relingi, dyfer tylny czarny, spoiler przedni czarny, grill czarny, lusterka czarne, zaciski hamulców czarne)
Chip tuning 

 

Co z listy już udało mi się zrobić:

Felga 18"

k2tebukpyykn.jpg

Lampy tył led zdjęcie podeśle poźniej muszę zrobić to zdjęcie xd Lampki działają tak jak powinny z jednym małym ale  i nie mam pomysłów co zrobić. Kierunkowskaz prawy i lewy w kokpicie mruga szybciej a na zewnątrz normalnie, na światłach też normalnie dziwna sprawa 

Przyciemnienie szybek 

obwry1wniycd.jpgg76ueq02mypc.jpg

 

Testowałem również jak będzie wyglądać atrapa chłodnicy na czarno i jestem przekonany ze kozacko. Pomalowałem na próbę czarną folią w spreju. Ale zeszła po pierwszym myciu. 

c58wn1u3yo4m.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj w klubie. Audiczka fajna ( poprzednia też). Felgi robią robotę ale akurat do srebrnego czarny grill nie bardzo mi się podoba ale to jedynie moje osobiste zdanie.  Powodzenia w modyfikacjach i przede wszystkim bezawaryjnej i bezkolizyjnej jazdy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus. Jestem Łukasz i mieszkam w Poznaniu. Czesto też wpadam do Lubska pod Zieloną Górą.

Tyle razy już do tej pory odwiedziłem to forum, że chyba wypada się już w końcu zarejestrować ;d.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zakup, mysle że nie ma co żałować tej e60 ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim ! 

Nazywam się Premek pochodzę z Podkarpacia i chciałbym wszystkich serdecznie przywitać ! 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam  na imię Rafał,  mam 22 lat :) Interesuje się fotografią I motoryzacją :) Mieszkam przez większość roku w Niemczech  (okolice Frankfurtu a tak to w Polsce mieszkam w Tarnowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Mateusz. Od  prawie roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.9 AFN :)  Pochodzę z województwa Lubelskiego.  Interesuje się motoryzacja .

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jestem Grzesiek, woj. Świętokrzyskie. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem a4 b6 1,9TDI 131km Avant i mam mały dwa problemy z nia ale to w innym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jestem Mirek, mieszkam w Bydgoszczy (kuj-pom). Od jakiegoś czasu śmigam b7 2.0 BPW w q, wcześniej leon 1m top sport. Do zobaczyska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieje ze obędzie sie bez większych przygód twoja audi tez bardzo mi sie podoba fajnie wyposażona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony Tomek, jestem nowym posiadaczem A4 Allroad 2.0 TDI quattro 177 KM

jestem z Otrębus, k/Pruszkowa mazowieckie, Polska

moja historia Opel Omega A 2.0i -> Audi A3 1,9TDI -> Seat Leon II 2.0TDI BKD 177KM by ABT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

od dzisiaj pojawia mi się ikonka ignition is on i mi nie chce odpalać samochód audi s4 b8 2009r a i myślałem ze wina akumulatora, ale ładowałem go 12h i nic nie chciał odpalić.


*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Gdyni, mam Audi A4 B5 TDI Avant quattro, wcześniej Audi 80 1.9 TDI i Suzuki Samurai.

Chciałem się pozbyć A4 i kupić coś nowszego ale po kilku oglądanych szrotach stwierdziłem że jednak odpicuje moje Audi i jeszcze trochę nim polatam :) W międzyczasie szukam zadbanego A6 C4 2.5 TDI quattro, albo A6 C5 quattro tylko nie wiem jak tam z silnikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Spoiler

mam takie pytanie do grona mechaników samochodowych. Mianowicie w mojej audi 2.0 tdi wersja 120 koni diesel a4 b8 po odpaleni silnika stuka coś i to nie jest dźwięk jednostajny tylko taki prZerywany ale taki jest to dźwięk jakby miało coś za chwile się stać z silnikiem. Po krótkiej jedzie dźwięk znika i nic sie nie dzieje jakby w ogóle usterki nie było.? Jeszcze po odpuszczeniu pedalagazu na biegu czy to 1-2-3 słychać tez właśnie taki jakiś dźwięk metaliczny jakby coś się o coś ocieralo stukało nie wiem Hmm. Natomiast po dodaniu gazu tego dźwięku nie ma. Może ktoś akurat miał taka sytuacje albo wie co to może być dziękuje

 :)

 

 


*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...