Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic nie płukac

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lej tego motula i będzie ok,nie ma potrzeby za każdym razem płukac bo syntetyk sam w sobie ma dużo dodatków myjących.

Opublikowano
dev , faktycznie !!!!

bylem u nich przed chwila i rozlewaja z beczki do butelek motula w jakiejs starej oborze no masakra !!!!!! jeszcze te znaki cepa i mlota na beczkach !!!!!:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

a ja kupiłem motula od niego z pól roku temu :whistling:

Opublikowano
:wtf::bag:
Opublikowano

u mnie jak teraz zmienie z synergie 10W-40 na x-cessa 5W-40 to tez bawic sie w plukanke? (wiem ze nie zaszkodzi)

ale czy jest niezbędna?

Opublikowano

Niezbędna na pewno nie jest. Wymieniałem 10w40 na 5w40 bez płukania.

Opublikowano

przy jakim przelocie?

no i widzisz jakąkolwiek różnice?

sam zastanawiam sie nad zmianą

jak narazie silnik nie wykazuje jakichkolwiek złych objawow, chodzi cicho oleju nie bierze

zbliza mi sie wymiana i tak sobie pomyslalem ze na zime dobrze wyjdzie mu zmiana na syntetyk, jesli beda takie mrozy jak zeszlej zimy

Opublikowano
przy jakim przelocie?

no i widzisz jakąkolwiek różnice?

sam zastanawiam sie nad zmianą

jak narazie silnik nie wykazuje jakichkolwiek złych objawow, chodzi cicho oleju nie bierze

zbliza mi sie wymiana i tak sobie pomyslalem ze na zime dobrze wyjdzie mu zmiana na syntetyk, jesli beda takie mrozy jak zeszlej zimy

Przelot minimum 230 km + fantazja poprzednich właścicieli. Też nie miałem żadnych zlych objawów (minimale zużywanie oleju).

Różnicy żadnej nie widzę, ale mam nadzieję, że silnik widzi. :decayed:

Opublikowano

dlugo juz tak smigasz po zmianie?

w d*pie tam doplace te pare zl (do tej pory placilem za 10W-40 z KW okolo 120zł) i niech silnikowi w mrozy bedzie lżej :grin:

orientuje sie ktos moze ile u Dzika kosztuje teraz 5W-40?

Opublikowano
dlugo juz tak smigasz po zmianie?

w d*pie tam doplace te pare zl (do tej pory placilem za 10W-40 z KW okolo 120zł) i niech silnikowi w mrozy bedzie lżej :grin:

Kilka tysięcy km. Ja zalałem Totala i u mnie 5w40 kosztował tyle samo co 10w40, czyli 100 zł / 5l.

Opublikowano

Za x-cessa parę dni temu 5 l płaciłem 139 zł osobiście odbierajac

Opublikowano

kolego cacek w łodzi na wólczańskiej jest dobry sklep z olejami za górniakiem po prawej stronie :)

ja 225 000 tys i Mobil 5w50 Rally formula :)

Opublikowano
kolego cacek w łodzi na wólczańskiej jest dobry sklep z olejami za górniakiem po prawej stronie :)

ja 225 000 tys i Mobil 5w50 Rally formula :)

mają tam motule?

sprawdzone są te oleje, nie jakies fejki?

Opublikowano

bierz od Dzik-a, nie ma co cudowac

Opublikowano

no wiec wlasnie do tej pory od niego bralem

teraz musze uderzyc wlasnie o x-cessa

Opublikowano

Panowie, jest taka sprawa.. robiłem remont silnika niedawno, i zalali mi motula mineralny olej, silnik zaczął tak jakoś dziwnie ciapać przed remontem tego nie było, fachowcy niesamowici, zatem pytanie moje brzmi, jaki olej zalać teraz pół czy full ? przebieg około 260tys... podkreślam że przed remontem jeździłem na 15w40 motula i było znacznie ciszej, do tego chyba zaczął tragicznie zjadać olej, muszę to jeszcze sprawdzić..fachowcy z koziej d*py.

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

( nawet kontrolka się raz zapaliła, gdzie przed remontem tego nie było..a auto mam 2,5 roku

Opublikowano

Myślę że coś spieprzyli fachowcy

Opublikowano

moim zdaniem to wina oleju, ale niech się wypowie ktoś doświadczony :P

Opublikowano

Przecież przed remontem tez jeździłeś na mineralnym

Opublikowano

przed remontem jeździłem na pół syntetyku. Może źle oznaczenie napisałem..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.