Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 Biturbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zjebałes mi humor hahah ?

Opublikowano
14 godzin temu, PiterA4 napisał:

zjebałes mi humor hahah ?

Oj cos czuje ze duzo osob by moglo tak napisac:thumbup1:

Opublikowano

Witaj,

Gratulacje projektu!

Jedna z najładniejszych B5 na forum.

Wycyzelowana w detalach.

Btw. Gdzie modziłeś kierkę?

Fajnie, że zrobiłeś "clean look" bez żadnych oznaczeń na klapie.

Osobiście czerwień zestawiłbym jednak z pakietem czerń :D

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Fajne autko :) Podziwiam za ogrom pracy i pieniędzy włożony w projekt.

Opublikowano

Ja bym się pokusił o jakiś znaczek z pierścieniami na klapę bo tak trochę "łyso" ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, black4 napisał:

Witaj,

Gratulacje projektu!

Jedna z najładniejszych B5 na forum.

Wycyzelowana w detalach.

Btw. Gdzie modziłeś kierkę?

Fajnie, że zrobiłeś "clean look" bez żadnych oznaczeń na klapie.

Osobiście czerwień zestawiłbym jednak z pakietem czerń :D

Pozdrawiam

 

Autoleder Szydłowiec

 

 

Dzięki wszystkim za dobre słowo ;) Jednak wszystko zostaje tak jak jest, co do planów to na ten rok dokończenie 165mm głośników przód, cały zawias tył i komora silnika (osłony vr5)

Opublikowano

Dzięki za info!

Pozdrawiam

Opublikowano

Sztos auto!!!! ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wy..je.....ba..... ten sedanik!!!!

 

 

Nie znalazł s4 to se zrobił :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: 

Opublikowano

Do tego kolorku brakuje tylko USA LAMPY tył ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kot jest moc piękna ?

Opublikowano

genialna ?

Opublikowano

Pełen szacunek! piękna robota, śliczne auto ? Gratulacje i powodzenia w dalszych modyfikacjach ?

Opublikowano

Kawał dobrej roboty-szacun:oklasky:

Opublikowano

Nie mija się z celem jak robi się coś dla siebie i to jeszcze w tak konkretny sposób. Ogrom pracy to i autko petarda :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim :) Miałem małą przerwę, bo niestety przebywałem w szpitalu, ale powoli coś tam działam dalej ;) Ogarnięta komora (wpadła osłona vr5, jeszcze Y pójdzie w połysk), zakupiony komplet poliuretanów na tył, skończone nagłośnienie, niebawem wrzucę jakieś fotki ?

Opublikowano
13 minut temu, Duds napisał:

dzięki wszystkim :) Miałem małą przerwę, bo niestety przebywałem w szpitalu, ale powoli coś tam działam dalej ;) Ogarnięta komora (wpadła osłona vr5, jeszcze Y pójdzie w połysk), zakupiony komplet poliuretanów na tył, skończone nagłośnienie, niebawem wrzucę jakieś fotki ?

cos tam złozył za granie?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Kowi87 napisał:

cos tam złozył za granie?

Przód audio system M130EVO + wygłuszenie (co zrobiło uważam największą robotę, na blachę bitumiczna i na boczek włókno szklane z żywicą + bitumiczna + ori pianka), ale z czasem wpadną 165mm wysunięte przed boczek, wzmacniacz phase rs4, sub helix p12 precision w BR, stacja już była pioneer avh-x5700dab :) 

Opublikowano
2 godziny temu, Duds napisał:

Przód audio system M130EVO + wygłuszenie (co zrobiło uważam największą robotę, na blachę bitumiczna i na boczek włókno szklane z żywicą + bitumiczna + ori pianka), ale z czasem wpadną 165mm wysunięte przed boczek, wzmacniacz phase rs4, sub helix p12 precision w BR, stacja już była pioneer avh-x5700dab :) 

Audio system to klasa sama w sobie we Wrocku gość mi prezentację robił są one przepaść i cała reszta dopiero ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.10.2018 o 11:06, Marek24 napisał:

Audio system to klasa sama w sobie we Wrocku gość mi prezentację robił są one przepaść i cała reszta dopiero ;)

pewnie hornhagen, akurat od niego brałem, bo mam na miejscu :D Przyjemnie grają, choć 130mm w drzwiach b5 to nie jest szczyt moich marzeń :D Niemniej jednak narzekać nie mogę, gra to przyjemnie, bo zrobione jest zgodnie ze sztuką.

Edytowane przez Duds

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.