Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t 280+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie mam kilka pytań:

1.8t AWT quattro 

1. Czy wtryski 380 z BAM wystarczą, a jak nie jakie większe?

2. Czy seryjna pompa paliwa da radę ?  a jak nie to czy z S3 8l podejdzie p&p?

3. Do kogo po turbinę hybryde?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dołączam się do tematu. A4 B5 AEB. Mam hybrydę zrobioną z K03 wałki z ADR i potrzebuję dobre wtryski pod minimum 250 KM. Co polecacie?

Opublikowano

MJY 100460

Opublikowano

Lub 0 280 156 102 z Porsche Cayenne 4.5 V8 T (okolo 440cc przy 4 barach)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

do AEB p&p wtryski z saba wystarcza do 280km

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Wtryski 440cc dla pewności , pompa większa bosch 040 , jeśli chodzi o hybrydę to tylko Geremi Vag Garage :) polecam w 100 %

Opublikowano

Żeby zrobić 280KM to szykuj równowartość dwóch takich B5, a turbo to tylko k04-064. 

Żadna hybryda nie da Ci na dlużej niż jeden sezon takiej mocy.

Opublikowano
11 godzin temu, wampir napisał:

Żeby zrobić 280KM to szykuj równowartość dwóch takich B5, a turbo to tylko k04-064. 

Żadna hybryda nie da Ci na dlużej niż jeden sezon takiej mocy.

Mówisz, że hybryda nie zniesie takiej mocy w dłuższym użytkowaniu?

Opublikowano

Witaj, 

Wszystko zależy w jakim stanie jest Twoja sprężarka.

Jeśli będzie należycie zregenerowana, shybrydowana porządnie w renomowanej firmie ( np. na K04-064) i należycie eksploatowana to będzie żyć.

Sporo osób na forum chwali Geremiego,

Pozdrawiam

 

Opublikowano
3 godziny temu, black4 napisał:

Witaj, 

Wszystko zależy w jakim stanie jest Twoja sprężarka.

Jeśli będzie należycie zregenerowana, shybrydowana porządnie w renomowanej firmie ( np. na K04-064) i należycie eksploatowana to będzie żyć.

Sporo osób na forum chwali Geremiego,

Pozdrawiam

 

Tak tylko K04-64 to całkiem inne turbo. Koledze @wampir chodzi o to że taka hybryda na 280 KM jest już tak rozwiercona że długo nie pociągnie. 

Opublikowano

Krzysiek masz rację, faktycznie to inne turbo...

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie ma cudów z hybrydami. 

Druga sprawa, że seryjny kolektor wydechowy ogranicza nawet po portingu, a chińskiego kolektory czy to żeliwne czy rurowe pękają. Dobry kolektor i hybryda przewyższa ceną k04-064, która jest zintegrowana z kolektorem. W k04-064 robisz sobie 300KM na 1.2X bara i to jezdzi, nie trzeba zaglądać po maskę. 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam, odkopię trochę temat. Czy ma ktoś może B5 1.8t w quattro na seryjnej K04-64? Jestem ciekawy jakie osiągi ma taki wóz z taka turbina? Czy taka b5 w sprincie 100-200 Ma bliżej 10s czy z racji q ma sporo więcej. Golfy, Leony 1.8t na K04-64 w dobrym setupie klepią 100-200 w 10-11s? ciekawy jestem jak by to wyglądało w B5?

Opublikowano
W dniu 11.12.2017 o 09:05, Viksc napisał:

do AEB p&p wtryski z saba wystarcza do 280km

 

Potwierdzam. A jak dobrze pamiętam to przy mocnej pompie i hybrydzie K04 zrobiłem kiedyś w 20vt 299HP 

 

35 minut temu, ktr87 napisał:

ciekawy jestem jak by to wyglądało w B5?

Na pewno gorzej w wypadku quattro i próbie 100-200 

Na pewno lepiej przy próbie 0-100

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.