Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy otwieraniu otworzą sie od razu- > nawet jak masz ustawione otwieranie po zapłonie. 
Generalnie chodzi o to, że ledy mają oświetlać drogę, a nie blache na drzwiach. Przy zamykaniu czekają, aż zgasnie CLH, przy otwieraniu otwierają się razem z CLH. Jak świeci CLH to lustra są zawsze otwarte.

Opublikowano
  • Autor

Sprytne rozwiązanie :) Krzysiek moduły podeślę dziś bo wymienialem skrzynie, a moduły w aucie zostały. Na poniedziałek DHL dowiezie. Daj znać jaka będzie diagnoza co tam się porobiło. 

Opublikowano

Co miałeś ze skrzynią ? Awaria czy zmiana na dłuższą?

 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, kkam napisał:

Co miałeś ze skrzynią ? Awaria czy zmiana na dłuższą?

 

Szum skrzyni GBA był chyba głosniejszy niż mój klekot :) została wymieniona jak u Kamila na JEM z 2.0 B7. Pozostało mi wyregulowac drążki ale pierwsze wrażenie cisza, biegi chodzą trzy krotnie lżej i drgania lewarka zniknęły. 

Opublikowano

Dlaczego akurat JEM? Nie chciałeś nic dłuższego? np HCK albo JWS?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, kkam napisał:

Dlaczego akurat JEM? Nie chciałeś nic dłuższego? np HCK albo JWS?

Krzysiek ja większość jeżdżę po mieście raz do roku wakacje no i ze 2 lub 3 razy w tygodniu 30km do matuli więc nie zwracałem sobie głowy jaką skrzynie wsadzić tym bardziej, że jem kupiłem za 200zl z groszem :)

Opublikowano
  • Autor

A myślałem, że to Kamil jest łowca promocji na części choć raz udało się coś taniej kupić :) w dodatku gość przysłał z lapą i poduchą, która kosztuje 150-200zl :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś temat biegów zakończony. Rzeczywiście nowa kaseta była nie odpowiednia po wymianie i regulacji wreszcie wsteczny mogę znaleźć. Dzięki Kamil za wszelkie info. 

Wrzuciłem też nowy klimatronik. Przyszły tydzień wymiana tunelu na nowy oraz dekorów i popielniczek Alu. 11930927_IMG_20180603_130603.jpg11930928_IMG_20180603_141705.jpg

Opublikowano
53 minuty temu, luki19862121 napisał:

Dzięki Kamil za wszelkie info. 

? Jak zawsze służę pomocą. 

No climatronik ładnie miałeś zajechany, od razu wygląd wnętrza będzie na plus :)

 

Opublikowano
  • Autor

Dziś rezanko sufitu zakończone sukcesem :) teraz może lać deszcz. Sufit z b7 w perfekt stanie. 11995912_IMG_20180609_120538.jpg11995910_IMG_20180609_142117.jpg

Opublikowano

Furmana coraz ładniejsza ?

Widziałem Cię wczoraj w Kamieńcu Wrocławskim po 15 jakoś ✌️

Edytowane przez Veiru

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Veiru napisał:

Furmana coraz ładniejsza ?

Widziałem Cię wczoraj w Kamieńcu Wrocławskim po 15 jakoś ✌️

Dzięki. No zgadza się. Jadę tam do matuli kilka razy w tygodniu. 

Opublikowano
  • Autor

Świerszcze zaczynają się pojawiać w okolicach wieloklinu więc postanowiłem wszystko dać nowe. Napinacze, paski, sprzęgło altka i wisko. 12065192_IMG_20180615_152553.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i dotarła kierownica świeżo obszyta i troszkę zmodyfikowana na moje życzenie :)12065226_IMG_20180615_151959.jpg12065225_IMG_20180615_152318.jpg

Opublikowano

Zaszalałeś panie :P Bicepsy i te sprawy hehe... tam gdzie wtedy obszywałeś ? 

Jak będziesz miał cały siłowniczek od napinacza to byś może mi wysłał ? :P bo mój też z INA i widziałem z kanału, że chyba się poci... 

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zaszalałeś panie :P Bicepsy i te sprawy hehe... tam gdzie wtedy obszywałeś ? 

Jak będziesz miał cały siłowniczek od napinacza to byś może mi wysłał ? :P bo mój też z INA i widziałem z kanału, że chyba się poci... 

Tak tam gdzie ostatnio kierownicę mi robił. Jak będzie sprawny pewnie, że Ci wyślę. Jeszcze nigdy tam nie zaglądałem kiedyś tylko nowe paski założyłem, a ostatnio słychać już świerszczyki i czasami zapiszczy pasek jak włączam klime. 

Opublikowano

musze Ci powiedzieć że autko prezentuje sie bardzo dobrze... kolor fajny do tego chromy tu i tam i jest bajka :)

planujesz zderzak przód zmieniac na s-linowy? jak przyjdzie Ci taki plan to chetnie wciagne od Ciebie tego co masz... :)

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, MaTeo85 napisał:

musze Ci powiedzieć że autko prezentuje sie bardzo dobrze... kolor fajny do tego chromy tu i tam i jest bajka :)

planujesz zderzak przód zmieniac na s-linowy? jak przyjdzie Ci taki plan to chetnie wciagne od Ciebie tego co masz... :)

Dzięki Mati. Jeszcze daleka droga do tego żebym był zadowolony, ale w tym roku już wszystkiego nie zrobię raczej. Co do zderzaka już trzeci tydzień maluje się dokladka będę rezał do swojego bo ceny zderzaków to jakaś porażka. Mam już wszystkie elementy na przód s-line. Będzie dokladka będziemy rezać :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pół dnia walki i gotowe. Za cholere nie mogłem zakodować sterownika ABS ale po długich meczarniach ruszyło wszystko. Z nowości wpadły jeszcze boczki z pełnym pakietem światło były tylko czerwone lampki. 12281950_IMG_20180706_211412.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.