Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121


luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Przy otwieraniu otworzą sie od razu- > nawet jak masz ustawione otwieranie po zapłonie. 
Generalnie chodzi o to, że ledy mają oświetlać drogę, a nie blache na drzwiach. Przy zamykaniu czekają, aż zgasnie CLH, przy otwieraniu otwierają się razem z CLH. Jak świeci CLH to lustra są zawsze otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytne rozwiązanie :) Krzysiek moduły podeślę dziś bo wymienialem skrzynie, a moduły w aucie zostały. Na poniedziałek DHL dowiezie. Daj znać jaka będzie diagnoza co tam się porobiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałeś ze skrzynią ? Awaria czy zmiana na dłuższą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kkam napisał:

Co miałeś ze skrzynią ? Awaria czy zmiana na dłuższą?

 

Szum skrzyni GBA był chyba głosniejszy niż mój klekot :) została wymieniona jak u Kamila na JEM z 2.0 B7. Pozostało mi wyregulowac drążki ale pierwsze wrażenie cisza, biegi chodzą trzy krotnie lżej i drgania lewarka zniknęły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat JEM? Nie chciałeś nic dłuższego? np HCK albo JWS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kkam napisał:

Dlaczego akurat JEM? Nie chciałeś nic dłuższego? np HCK albo JWS?

Krzysiek ja większość jeżdżę po mieście raz do roku wakacje no i ze 2 lub 3 razy w tygodniu 30km do matuli więc nie zwracałem sobie głowy jaką skrzynie wsadzić tym bardziej, że jem kupiłem za 200zl z groszem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że to Kamil jest łowca promocji na części choć raz udało się coś taniej kupić :) w dodatku gość przysłał z lapą i poduchą, która kosztuje 150-200zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś temat biegów zakończony. Rzeczywiście nowa kaseta była nie odpowiednia po wymianie i regulacji wreszcie wsteczny mogę znaleźć. Dzięki Kamil za wszelkie info. 

Wrzuciłem też nowy klimatronik. Przyszły tydzień wymiana tunelu na nowy oraz dekorów i popielniczek Alu. 11930927_IMG_20180603_130603.jpg11930928_IMG_20180603_141705.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, luki19862121 napisał:

Dzięki Kamil za wszelkie info. 

? Jak zawsze służę pomocą. 

No climatronik ładnie miałeś zajechany, od razu wygląd wnętrza będzie na plus :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rezanko sufitu zakończone sukcesem :) teraz może lać deszcz. Sufit z b7 w perfekt stanie. 11995912_IMG_20180609_120538.jpg11995910_IMG_20180609_142117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmana coraz ładniejsza ?

Widziałem Cię wczoraj w Kamieńcu Wrocławskim po 15 jakoś ✌️

Edytowane przez Veiru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Veiru napisał:

Furmana coraz ładniejsza ?

Widziałem Cię wczoraj w Kamieńcu Wrocławskim po 15 jakoś ✌️

Dzięki. No zgadza się. Jadę tam do matuli kilka razy w tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerszcze zaczynają się pojawiać w okolicach wieloklinu więc postanowiłem wszystko dać nowe. Napinacze, paski, sprzęgło altka i wisko. 12065192_IMG_20180615_152553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszalałeś panie :P Bicepsy i te sprawy hehe... tam gdzie wtedy obszywałeś ? 

Jak będziesz miał cały siłowniczek od napinacza to byś może mi wysłał ? :P bo mój też z INA i widziałem z kanału, że chyba się poci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zaszalałeś panie :P Bicepsy i te sprawy hehe... tam gdzie wtedy obszywałeś ? 

Jak będziesz miał cały siłowniczek od napinacza to byś może mi wysłał ? :P bo mój też z INA i widziałem z kanału, że chyba się poci... 

Tak tam gdzie ostatnio kierownicę mi robił. Jak będzie sprawny pewnie, że Ci wyślę. Jeszcze nigdy tam nie zaglądałem kiedyś tylko nowe paski założyłem, a ostatnio słychać już świerszczyki i czasami zapiszczy pasek jak włączam klime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze Ci powiedzieć że autko prezentuje sie bardzo dobrze... kolor fajny do tego chromy tu i tam i jest bajka :)

planujesz zderzak przód zmieniac na s-linowy? jak przyjdzie Ci taki plan to chetnie wciagne od Ciebie tego co masz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MaTeo85 napisał:

musze Ci powiedzieć że autko prezentuje sie bardzo dobrze... kolor fajny do tego chromy tu i tam i jest bajka :)

planujesz zderzak przód zmieniac na s-linowy? jak przyjdzie Ci taki plan to chetnie wciagne od Ciebie tego co masz... :)

Dzięki Mati. Jeszcze daleka droga do tego żebym był zadowolony, ale w tym roku już wszystkiego nie zrobię raczej. Co do zderzaka już trzeci tydzień maluje się dokladka będę rezał do swojego bo ceny zderzaków to jakaś porażka. Mam już wszystkie elementy na przód s-line. Będzie dokladka będziemy rezać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia walki i gotowe. Za cholere nie mogłem zakodować sterownika ABS ale po długich meczarniach ruszyło wszystko. Z nowości wpadły jeszcze boczki z pełnym pakietem światło były tylko czerwone lampki. 12281950_IMG_20180706_211412.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za***iście ;) mogles pisac to bym Ci pomogl z kodowaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...