Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak przekonać kogoś do Audi ?


jura

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to głupota słuchać kogoś kto wypowiada się ile pali audi a ma Rs6 :polew: a Twój tata chce oszczędnie :naughty: to tak jakbyś chciał kupić A4 B6 1.8 T a sprawdzał spalanie B7 Rs4 bezsensu. a ten nowy uaz :shocked: a co to ku..a jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno taty nie namówisz na 2,7 bit - i nie próbuj dla swojego dobra. Jak macie do wydania 60k zł, to można już coś pokombinować;) Skodzina skout jak dla mnie odpada, a argumenty na NIE znajdziesz zawsze :naughty: Quattro - to jest argument stojący za Audi, bo jest to prawdziwy napęd 4x4, który raczej ciężko uszkodzić - niech tata się podpyta posiadaczy Q, jak im się jeździ - opinia będzie jednoznaczna :decayed: W Waszym przypadku, zastanowiłbym się właśnie nad Allroadem, chociaż tata ma chyba podobny charakter do mojego, więc jak się uprze, to go nie przekonasz. Co do spalania - macie do wydania 60k zł, roczny przebieg ok 25-30kkm - załóżmy, że kupi jakiegoś diesela, który w quattro musi spalić ok 7l. Druga opcja - motorek 2,5 180PS - niech sobie wszama 10... Benzynka pewnie też koło 10 przy normalnej jeździe. Policz teraz oszczędności na paliwie przy szacowanym przebiegu - jak widać, nie są to aż takie wielkie wartości, a litr-dwa nie robią IMO wielkiej różnicy. Powiem Ci tak - na siłę taty nie przekonasz, bo w końcu to jego pieniądze i jego wybór, ale sugerować i przedstawiać argumenty możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, jeżeli ktoś kupuje samochód za 60k i do tego Q, to niech nie marudzi że to dużo pali, jak się chce mieć oszczędny samochód to kupuje się fiata 500 :polew: i zakłada gaz :tongue4: więc coś za coś, albo komfort i wygoda, albo oszczędność. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 tys i Q to nie bedzie napewno swierze auto, a nie wiemy ktory rok minimalnie - bo podejrzewam ze "TATA" tez ma jakis swoj typ w tej kwestii :gwizdanie:

Skoda dla mnie to odpada za sama nazwe i znaczek :naughty:

Uuuuuuuaz to nie mam pojecia jak wyglada.

Argumenty hmmm... audi ma swoje + jak i - , ale jak ktos jest uparty i ma swoje zdanie ciezko go przekonac, trzeba go przewiesc albo zaprzyjaznic z zajawionym urzytkownikiem Audicy :wink4: i moze wtedy mu sie pouklada odpowiednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówisz ojca do Audi i na pewno nic mu nie będzie pasowało ,bo on już wybrał.Niech ma swój wyidealizowany świat i kocha plastikowe wiecznie trzeszczące wnętrze skody ,ryk w kabinie i fotele z lat siedemdziesiątych wie ,że dobre,bo mu tak ktoś powiedział.Za kilka lat kupisz Audi starsze 10 lat jak jego auta i wtedy powie, mogłem już dawno takie mieć .... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówisz ojca do Audi i na pewno nic mu nie będzie pasowało ,bo on już wybrał.Niech ma swój wyidealizowany świat i kocha plastikowe wiecznie trzeszczące wnętrze skody ,ryk w kabinie i fotele z lat siedemdziesiątych wie ,że dobre,bo mu tak ktoś powiedział.Za kilka lat kupisz Audi starsze 10 lat jak jego auta i wtedy powie, mogłem już dawno takie mieć .... :gwizdanie:

Święte słowa :> :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zdecydowany na coś to naprawdę go nie przekonasz.Ja mam doświadczenie z na bieżąco.Rodzice kiedyś mieli 80 B3.Egzemplarz z tych co się mozna zrazić do marki.Prawdopodobnie po dachowaniu itp.Kilka latek nawet to jeździło ale jednej zimy nie odpalał i się zaczęło.Okazało się,że w elektryce kiedyś konkretnie namulone prawdopodobnie po tym dzwonie.Setki diagnoz magików a to wtryski a to a tamto.Nikt nie poradził i w końcu poszło prawie za darmo.

Bratowej to wystarczyło."Audi nigdy bo się sypie"-powiedziała.Brat co jakiś czas zmienia auta.Teraz ma Golf 3.W Nowy Rok go holowałem bo padła cewka.Zaraz po niej katalizator.Ale golf się nie psuje

:gwizdanie:

Bracik kiedyś karnął się moim i później oglądał allegro.Zgadnijcie jakie auto?A4 za duże więc.....A3.

Ale wiem,że bratowa nigdy mu na to nie pozwoli bo Audi jest dla niej :sick3:

Tak,że upartego nie przekonasz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ojciec kupuje Dacie Sandero i Święty Spokój!

Albo ciągnik za 60k :polew: będzie Allroad i będzie mógł po terenie jeździć :> i jak dobrze się rozejrzy to AWD się znajdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech poczyta na naszym forum o A4 B7 z silnikiem 2,0 BLB to odrazu się napali na taki samochódi już napewno nigdy innego nie kupi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech przejedzie sie dziesiecioltenia niunia i jakas 3 letnia, dizlem. oporcz wiadomych dla ciebie rzeczy powiesz mu jeszcze dlatego sa takie drogie, ze sie nie psuja i uzyto tu lepszych podzespolow niz w skodzie. jak to nie bedzie pomagalo, to wyszukaj mu wszystkie wady tych samochodow (ulaza :kox:, skody :kox: czy innych :gwizdanie:), ktore on chcialby kupic bo uwaza, ze sie nie psuja. opowiadaj mu o tych wadach, podkreslaj to nagminnie, podawaj jakies przyklady, o zaletach krotko :wink4:.

a i tak cos mi sie wydaje, ze jak komus sie podoba skoda to max na co sie moze porwac to na passata, no ale nieee poddawaj sie :good:. Twardym 3-a byc, a nie mietkim Stefan.....

powalcz troche, ale traktuj to jaka swietna zabawe

powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj staruszkowi jakąś fajną lolite w a4 niech tatusiek sobie pojezdzi i sie przekona że piekno i dzie w parze z przyjemnoscią.... :decayed::wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namowisz a potem sie sypnie cos przypadkiem i bedizesz do konca zycia sluchal marudzenia ...

ja tam nie przekonuje nigdy, bo i tak nie trafisz do kogos kto po prostu czegos nie lubi...

amen,jak kupicie audi a trafi sie kiepski egzemplarz(zawsze moze sie tak zdarzyc),to masz w domu przeje...ne,nic na sile,jedyne co mozesz zrobic to jazdy probne autami ktore wchodza w gre,jak sie wtedy sam nie przekona to odpusc temat a gwarantuje ci ze wtedy bedziesz szczesliwy i ty i ojciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...