Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

cos chyba 400+ :decayed: ale koles z prosiaka pełen chill out, ciagle siedzial i sie smial :kox: bo wie ze jak by złapal sie z takim bmw z rolki to by go zjadl :decayed:

Jak patzylismy z Adkiem hebel to mial takie ceramiki ze wypelnialy cała fele :decayed: a zacisk taki jak kolo chyba 16 cali :kox: Ogolnie jebie beret taki prosiak gdzie bys takim sie nie pojawil robisz szał na 100 % :slina:

Teraz jedziemy do Gdyni 1 wrzesnia takze ogarniaj sobie wolne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez juz kiedys byles :P

No ilez to mozna na sluby chodzic :decayed: miałes swoj i powinno Ci wystarczyc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka pany Zaleq u mnie w kalendarzu tak samo jak u WAS z tym wrzesniem :decayed:, podobno 15 IX w warszawie verva street racing znowu jest ,kolo mój był w zeszłym roku i nie załuje do dziś, znowu sie wybiera ale autobusem bo pic trzeba jak mówi, ma być w tym roku prawdziwa F1 a nie F3 jak w zeszłym- to co wybiera się ktoś? pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jedziemy 1 wrzesnia do Gdyni na finał Night Power :D Adka A4 jest jak Volvo FH12 Globtrotter :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilismy pomiary Cupry wczoraj to 0-100 to po tym jak ten deszczyk byl i nie bylo do konca sucho to bylo powtarzalne 6,1-6,2 takze na suchym i przy rozgrzanych gumach bylo by ponizej 6.0:decayed: chcielismy zrobic 400m ale zaczelo znowu kropic :kwasny: i gps mi sie zacinał cos :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tutaj zeszłej zimy :decayed:PREMAR - Dystybutor Shell ale to wtedy jeszcze Grzesia kolega tam pracował i rabat był :wink:

Musisz podzownic i sie popytac jakie ceny na rynku sa :naughty: Ja kupiłem Centry aku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jakby co to mam zniżke w jednym ze sklepów, to może uda się w dobrej cenie kupić - napisz tylko jaki i podam ci po ile by to tam kosztowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki ale sam nie wiem jeszcze jaki musze kupic do swojego autka , szczeże to liczyłem że ktoś podpowie jaki ma być do mojego silniczka tzn. amperarz i pojemność baterii a tu cisza tylko gdzie i jaki kupić :decayed::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo po starym jakie ma parametry albo w sklepie podpowiedzą jaki albo sam możesz sprawdzić po kodach wyposażenia z naklejki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatko dynama nie muszę sobie montowac bo juz mam jedno miedzy nogami:wink: w instrukcji poszukam ok, a z naklejki w aucie gdzie tego szukac? . Z akumulatorka nie mogę bo niema żadnej naklejki na nim -kupiłem auto z nim w środku i tak 2 lata wytrzymał aż dziw bierze!!! dzieki za wskazówki panowie :hi:. a może we wrześniu jakieś spotkanko piwne ogarniemy co ? dawno nie było i szwędaczek się może włączy jak kiedyś po alibi !!!! :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlepke z kodami wyposazenia powinienes miec w ksiazce serwisowej :decayed: albo we wnece gdzie masz koło zapasowe :wink:

Łysy :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega za***iste sa te modele, chyba jedyny model 80 quattro na jaki bede mogl sobie pozwolic:)

juz sie nie moge lodu na jeziorze doczekac:D

a Arko co do piwnego spotu to ja tez o tym dzis myslalem, fajnie by bylo, jeste za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy muzolka na sobote nagrana :decayed: bedzie jazda w stylu Retro :naughty: aaaaa no i Bożenke nagrałem :banan::banan::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...