Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno byc akurat. Za slabe nigdy raczej nie bedzie :) Musi byc sila, zeby wypchnac klape.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wyprzedzę wszelkie hejty odnośnie imadła - szczęki w środku mają gładkie, czyste korytka w które wsadziłem siłownik, nie dociskałem na siłę, po delikatnym skręceniu przyłożyłem klucz do główki i stuknąłem w niego bez kręcenia - gwint puścił, siłownik wyciągnąłem i ręką odkręciłem. W dłoniach nie szło utrzymać siłownika żeby się nie kręcił a główka puściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wyprzedzę wszelkie hejty odnośnie imadła - szczęki w środku mają gładkie, czyste korytka w które wsadziłem siłownik, nie dociskałem na siłę, po delikatnym skręceniu przyłożyłem klucz do główki i stuknąłem w niego bez kręcenia - gwint puścił, siłownik wyciągnąłem i ręką odkręciłem. W dłoniach nie szło utrzymać siłownika żeby się nie kręcił a główka puściła.
A kiedy zakładasz do auta?


Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ecobuda napisał:

A kiedy zakładasz do auta?


Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 

W niedzielę, będę we wrocku to ze szwagrem bo nie chcę trzymać klapy na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem u siebie 2 podkładki i było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, a patrzysz za tymi robotami na niemieckim eBay. Latam do Niemiec to mógł bym przytargać.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotorami ? Patrze, mam kontakt do jednego kompletu w Belgii i jednego w Niemczech, w Niemczech jest dobry deal, czekam na kolegę który ma jechać po duża dostawę felg i weźmie mi po kosztach dodatkowo. Ale czekam az uzbiera pieniedzy bo ma wziąć felg za 30 tys euro...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura petarda :) zrobiona ze smakiem, tylko zazdrościć ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad tym modem podnoszenia klapy, do tego trzeba tylko specjalne siłowniki ze sprężynkami i po zamontowaniu będzie to działać, czy trzeba jakiś moduł? ciekawi mnie jak to działa hmm :D czy po zwolnieniu zamka klapy siła sprężyn wypycha klapę w górę? btw super avancik, na 20 wymiata :D sam chyba bałbym się założyć takie koło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na swoim pilocie - podejdź do auta i przytrzymaj przycisk otwierania klapy-jezeli zamek strzeli to wymieniaj siłowniki na te z C6 do tego sprężynki i bedzie działało. Jezeli nie to musisz dodatkowo vcdsem odblokować te funkcje, 3 minuty roboty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa czyli seryjne siłowniki + sprężynki nie pomagają? Nawet nie wiedziałem że tak mało z tym roboty a mod dobry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny siłownik nie ma tyle niutków zeby po wypchnięciu sprężyn podnieść klape- on tylko przytrzymuje zeby ci na łeb nie poleciała. Poza tym przy złożonej klapie nie ma w nim miejsca na sprężynkę. Musi byc C6 650N i sprężynki niebieskie. Koszt mały ja jestem zadowolony, roboty na 10 minut łącznie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny siłownik nie ma tyle niutków zeby po wypchnięciu sprężyn podnieść klape- on tylko przytrzymuje zeby ci na łeb nie poleciała. Poza tym przy złożonej klapie nie ma w nim miejsca na sprężynkę. Musi byc C6 650N i sprężynki niebieskie. Koszt mały ja jestem zadowolony, roboty na 10 minut łącznie.
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Grzechu, wrzuć wideo jak to działa u ciebie.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Dawidku. W tej chwili :
6f510a429511eac34b7bf797fd8b418e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ecobuda łap Dawid, wytrzeźwiałem, przy okazji wyrzucania butelek nagrałem Ci co chciałeś.. :

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1357268]ecobuda[/mention] łap Dawid, wytrzeźwiałem, przy okazji wyrzucania butelek nagrałem Ci co chciałeś.. :
 

 

 

za***iście, czyli w zimie też działa. Zamawiam graty i zakładam.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki calkowity koszt takiego bajeru ? Nie zamyka sie ciezko ?

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki calkowity koszt takiego bajeru ? Nie zamyka sie ciezko ?

Siłowniki 70 zł, sprężynki 20, podkładki i oringi niecała złotówka. Zamyka się ciężej, kwestia wyrobienia sprężynek, tydzien minął i juz czuje ze jest lżej. Żona mowi ze jej ciezko ale zadowolona jak idzie z zakupami albo z małym na rękach i klapa sie podnosi. Nie ma tragedii, po prostu trzeba do samego zamknięcia trzymać klapę ręką i domknąć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości, nie zdarzyło ci się niekiedy omyłkowo nacisnąć otwieranie bagażnika ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kluczyk jest w stacyjce to to nie działa, poza tym tak jak widać na filmiku zamek puszcza po przytrzymaniu przycisku przez jakies 3 sekundy. Tak samo jest z otwieraniem szyb i ich zamykaniem z pilota-przytrzymujesz i po chwili dopiero zjeżdżają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...