Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.09.2018 o 14:32, H4mm3R napisał:

Dawno tu nie zaglądałem, a tu takie cuda się porobiły :decayed: graty takiego konkretnego wyniku z hamowni :oklasky:

No widzisz, cały czas cos sie dzieje, rok temu mówiłem ze chce dobrze porobic auto i powoli realizuje zobowiązanie. ?

dzisiaj wpadł kompletny zestaw Bose wersja C, razem z glosnikami w drzwi tylne, wiązkę wrzucam nową, montaż ogarnie za tydzień @kaju

5C3A2A4B-6315-4262-B38D-DBBEE3CC533D.jpeg

 

poza tym oststnio kolejne :a4fan: Zawitało do rodziny, prosto ze szwajcarowa 1.8T Q wersja Igła:

 

72DFA069-FE01-4058-BD60-EBDB3F41F886.jpeg

D82ECAD6-2DED-48FE-8BD3-355E7C99A7DE.jpeg

F6D39D78-FF31-4C96-880B-54C9F4D71317.jpeg

E342C8A2-15A8-49BC-ACF3-369D728EEEEC.jpeg

F44940B7-A301-4804-AFF4-0A452DFE3463.jpeg

D9732869-3142-4613-A0DA-547B5ACB2E0D.jpeg

 

ujeżdża nasz nowy czlonek, a mój szwagier drugi, @Michu2535, planuje isc w moje ślady i tez ładniej rezać. 

Na ostatnich dwoch zdjęciach mój nowy komplet felg na zime z A5 17x7,5 et 28, póki ciepło niech cieszą oko na B5 :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że kupiona w Radomiu :0 bo ta brama garażowa kojarzy mi się z ogłoszeniami audi z radomia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karol1981 napisał:

Nie mów że kupiona w Radomiu :0 bo ta brama garażowa kojarzy mi się z ogłoszeniami audi z radomia ??

Nie sugeruj sie stereotypami :good: Radom mekka sciagaczy i duzo padliny, ale to nie znaczy ze nie ma nic wartego uwagi. Ten egzemplarz jest naprawde dobrze kupiony, szwagier zadowolony, gdzie nie stanie to ludzie chcą odkupić. A auto kupione w stolicy :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BartoszSoldier napisał:

To jednak są uczciwi handlarze w Radomiu? 

To zaprzecza samo sobie :good: Wszędzie możesz zostać oszukanym, nie ma mikolajow panowie, to ze ktos kupi auto z innej części polski niż Radom, Gniezno, Gubin czy Zgorzelec to zaden powod do świętowania. Z drugiej strony to ze kupisz auto z wyżej wymienionych okolic to nie powod do płaczu, bo o stanie auta świadczy po prostu jego stan, a nie stereotyp. 

Cytujac : ..nie kazdy facet z widłami to Zeus.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Nie sugeruj sie stereotypami :good: Radom mekka sciagaczy i duzo padliny, ale to nie znaczy ze nie ma nic wartego uwagi. Ten egzemplarz jest naprawde dobrze kupiony, szwagier zadowolony, gdzie nie stanie to ludzie chcą odkupić. A auto kupione w stolicy :whistling:

Hehe, wszędzie są Mirki i Janusze, ale radom na swoją opinię zapracował ;), ale zdjęcia, a dokładnie bramę kojarzę jak szukałem swojej bo sporo a4 było przy niej robionych i praktycznie wszystkie że Szwajcarii, a brama jakoś zapadła mi w pamięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2018 o 15:10, HOLMATRO napisał:

montaż ogarnie za tydzień @kaju

Z przyjemnością :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2018 o 19:03, Raschey napisał:

Prawie 30 stopni różnicy powietrza podczas strojenia :JC_fan:

 

Mam teraz 340+, przyjdą zimne dni, podjade na hamownie sprawdzić, wrzucę nowy wykres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie aktualizowane, coś tam się dzieje więc krótko streszczam :bry:

 

Ostatnimi czasy zmiana oleju kolejny raz, co 2-3 tyg generalne sprzątanie ( kto ma dzieci, ten wie...), mycie, glinkowanie itp. 

W październiku zaskoczyła mnie zima, planowałem zmianę opon trochę później, było ciekawe, ale Continental z :quattro: jakos sie dogadali. ( auto garażowane, na zdjęciu chwilę po wyjechaniu na miasto..)

IMG_0057.jpg

 

Jakiś czas później mała przygoda żony, niestety znowu pod domem :wallbash:

 

00a373bc-c597-4681-9c42-2d5d61e6d405.JPG

 

Miesiąc później przyszła pora na zamknięcie tematu BOSE,  w tym celu wycieczka do @kaju niedziela 6 rano..  I prawie dojechałem..

 

IMG_0167.JPG

IMG_0169.JPG

IMG_0171.JPG

 

Na szczęście chłop poczciwy, podjechał, koło pożyczył. :drunk: temat ogarnięty, auto gra jak trzeba. Może wpadnie tuba w koło, choć póki co nadal się jaram poprawą grania. 

 

IMG_0172.JPG

 

Na koniec dwie fotki znalezione zrobione gdzieś po drodze, wrzucam dla potomnych. Jedno że szwagrem i jego nowym nabytkiem, drugie gdzieś w lesie jak dragi przerzucalem przez granicę. 

 

IMG_0063.jpg

 

20181206_081426.jpg

 

BTW krążą mi myśli po głowie żeby sprzedać holmatrowoz i przesiąść się na eske B7, jakby ktoś coś słyszał ciekawego że jest do wzięcia to dajcie znać. Nie zarzekam się, ale rozważam na spokojnie.

 

Stay tuned...

 

 

 

Edytowane przez HOLMATRO
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne przygody:whistling: i na drodze i koło domu:confused4:

Granie to tylko zmieniałeś same głośniki w drzwiach?? Czy coś jeszcze???

A z eSką to fajny pomysł.. chociaż tak naprawdę to mocą mało co Ci brakuje.. jedynie dźwięk V8.. nieopisany:buhaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Adam87 napisał:

Ładne przygody:whistling: i na drodze i koło domu:confused4:

Granie to tylko zmieniałeś same głośniki w drzwiach?? Czy coś jeszcze???

A z eSką to fajny pomysł.. chociaż tak naprawdę to mocą mało co Ci brakuje.. jedynie dźwięk V8.. nieopisany:buhaha: 

Zmienialem głośniki duże we wszystkich drzwiach, gwizdki tył, głośnik centralny, wzmacniacz, subwoofer i całą wiązkę pod to wszystko.

Ja wymieniłem głośniki, @kaju suba ze wzmakiem, całą wiązkę nowa przyciągnął przez auto i popodlaczal to wszystko. 

Moc mam taką jak eska, nawet większą niż większość jeżdżących po ulicach esek,  bo one po latach słabo trzymają serię, no i momentem też je kładę. 

Chęć mam na vidlaka z customowym wydechem i włączoną funkcją którą mam teraz, czyli kartofle plus strzały. 

Z drugiej strony (przeważającej) mam igłe auto z małym nalotem wyserwisowanym silnikiem i na nic narzekać nie mogę..  dlatego jeśli wymiana to tylko na potwierdzoną igłe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiając się, ale to chyba w większości przypadków kobiety rozbijają lub uszkadzają facetom ich perełki :( 

Ja pewnie po tej 2 akcji przymierzałbym się  do kupna drugiego samochodu dla kobity ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Grześku!

Nooo widzę cały czas mody na duży +

Bose robi różnicę !

Wrzuć jeszcze sub z q5 w zapas z wymienionym głośnikiem (jakby co służę podpowiedzią).

Wtedy dopiero w avancie robi się basik ;D

Odnośnie komentarzy typu a czemu jednemu na hamowni wyszedł taki wynik drugiemu inny....

Wtrące swoje dwa grosze.

Przede wszystkim hamownia hamowni nierówna.

Czy np. Maha 4 napędowa czy np. Dyno Project nie mówiąc o tzw. drogowych wyniki będą się różnić.

Wpływ na ten fakt ma wiele parametrów.

Ponadto pytanie w jakich warunkach przebiegało samo strojenie: w jakiej temperaturze powietrza, wilgotności.

Poza tym każde auto jest inne.

Silnik silnikowi nierówny. 

Istotne znaczenia mają użyte części składowe:

średnica/budowa wydechu, rodzaj/size Fmic, dolotu, stan wtrysków, turbo, rodzaj paliwa itp itd.

W grę wchodzi b. wiele zmiennych.

Grześku przykro słyszeć o przygodach/stłuczce.

Mam nadzieje, że już się naprawia?

Opona penie na śmietnik? 

Swoją drogą gdzie tak dostała?

Odnośnie pomysłu na S-kę B7.

Nie popełniaj tego błędu!

Mamy w klubie kilka S4 B6/B7

Auto b. ciężkie.

S4 V8 Avant w realu na wadze pod 2 tony

Tak jak piszesz mało która trzyma serię.

Z reguły mają ok. 300 ps 

Odwieczny problem S4 V8 w komorze panują b.wysokie temperatury (co też znacząco osłabia osiągi)

Osiągowo Twoje 2.0 TfSi Stage 3 objeżdźa S4 V8 jak chce...

Mamy w klubie paru fanatyków bijących się z myślą założenia kompresora do S4 np. rotrex , eaton.

Jak na razie temat mało w Polsce popularny i b.kosztowny.

Sam set kompresora ze stanów ok. 5 tys. usd

a modyfikacji wymaga szereg układów: dolot, wydech, ukł.hamulcowy, zawias itp

Wg. mnie gra nie warta świeczki. Finalnie zawsze będzie to ciężki kloc, nieprowadzący się w ostrzejszych zakrętach...

Jeżeli korci Cię 500+ to pozostaje Ci swap i modzenie 2.7 Bi-T.

Mamy 2 kolegów w klubie z takimi projektami.

Zrobienie tego od porządnie od podstaw + zakucie, sprężarki hybrydy RS6 itp to wór pieniędzy.

Koszty obsługi nieporównywalne do 2.0 TFSI Stage 3.

Tyle lużnych myśli,

Pozdrawiam serdecznie

 

 

 

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niwet napisał:

Nie czepiając się, ale to chyba w większości przypadków kobiety rozbijają lub uszkadzają facetom ich perełki :( 

Ja pewnie po tej 2 akcji przymierzałbym się  do kupna drugiego samochodu dla kobity ?

tak się składa, że żona z dzieciakami przejęła Audi już dawno temu, ja je ujeżdzam tylko weekendowo, a tak służy jako schoolbus :thumbup:

 

4 godziny temu, black4 napisał:

 

Bose robi różnicę !

Wrzuć jeszcze sub z q5 w zapas z wymienionym głośnikiem (jakby co służę podpowiedzią).

Wtedy dopiero w avancie robi się basik ;D

taki mam plan, co do 'wymienionego głośnika' to chętnie wysłucham rad :co:

póki co, jestem bardzo zadowolony, naprawdę po półtora roku jeżdżenia serią nagłośnieniem nie potrafię się odnaleźć, nawet kawałki z radia zaczynają się podobać :song:

 

4 godziny temu, black4 napisał:

 

Grześku przykro słyszeć o przygodach/stłuczce.

Mam nadzieje, że już się naprawia?

Opona penie na śmietnik? 

Swoją drogą gdzie tak dostała?

Nie jeździsz, nie psujesz :doh:

Jeszcze się nie naprawia, zawsze czekam miesiąc, może coś się jeszcze przydarzy, po co dwa razy farbę mieszać :wink:

opona śmietnik, zrobiłem sobie o wschodzie słońca trasę widokową przez Trzebnicę, Milicz ( gdzie mam trochę wspomnień..) i dalej do Karola jedzie się z tamtej strony trochę słabymi drogami. Jechałem względnie powoli, ale wyleciałem zza zakrętu a tam kretowisko przez całą szerokość jezdni.. Puściłem tylko hamulce dodałem gazu i szukałem miejsca na obie osie.. Póżniej tylko drapanie się po głowie, lewarek i czekanie na koło, bo oczywiście rok odkładam kupno zapasu.. :doh: Na szczęście ( albo w sumie i nie..) dwa dni później byłem umówiony na przekładkę na set zimowy ( wpadł nowy felunek, nie mam zdjęcia).

 

5 godzin temu, black4 napisał:

Odnośnie pomysłu na S-kę B7.

Auto b. ciężkie.

S4 V8 Avant w realu na wadze pod 2 tony

Tak jak piszesz mało która trzyma serię.

Z reguły mają ok. 300 ps 

Odwieczny problem S4 V8 w komorze panują b.wysokie temperatury (co też znacząco osłabia osiągi)

Osiągowo Twoje 2.0 TfSi Stage 3 objeżdźa S4 V8 jak chce...

Wg. mnie gra nie warta świeczki. Finalnie zawsze będzie to ciężki kloc, nieprowadzący się w ostrzejszych zakrętach...

A jeśli o to chodzi, to chyba najcenniejsza uwaga to waga S4 i kwestia gorszej trakcji. Teraz naprawdę jadę jak po szynach, wielu zostawiłem za sobą tylko po 2 zakrętach, kiedy odpuścili bo byli w szoku, że nie wciskałem pedału hebli a oni musieli pikować, żeby wyrobić..

Tak jak powiedziałem, nie zarzekam się, po prostu bardzo dużo o tym oststnio myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega to auto wyglada... nie mogę się napatrzeć :kox: ostatnia fota do kalendarza :naughty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Zmienialem głośniki duże we wszystkich drzwiach, gwizdki tył, głośnik centralny, wzmacniacz, subwoofer i całą wiązkę pod to wszystko.

Aha czyli nie pasuje wiązka ta co mam teraz... to lipnie:confused4:

Ale:wink4:  pomyślimy......

Grzesiu ogólnie szacun za ilość włożonego serca, czasu no i kasy (choć wydaje mi się nie najważniejsze w tej opcji), żeby autko tak wyglądało:oklasky:

Tak jak @Norbas napisał.. daj coś do kalendarza:gicior:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam87,

Luzik pasuje ori wiązka z Audi Sound System pod Bose.

Wymaga tylko zmostkowania przewodów i przeróbki pod kostkę wzmaka Bose ;D

Jakby co służę namiarem na speca instalatora.

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...