Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.03.2020 o 12:25, Misieqq7 napisał:

Wszystko fajno wyszło ale ten czerwony fis psuje efekt końcowy.  . 

Pewnie też tak sądzisz:)

Kolor zawsze był  planach ale jak już trafie kolor to cena kosmos :( Jak by się trafił za 200-250 to bym kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inwencji twórczej i znajdziesz Anglika kolor którego możesz przerobić na eu. Ja tak zrobiłem bo do b6 w benzynie to ciężko trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Damianq napisał:

Kolor zawsze był  planach ale jak już trafie kolor to cena kosmos :( Jak by się trafił za 200-250 to bym kupił :)

Sam chwilę czekałem Ale 500zl to takie minimum i tyle dałem:) ale mod na duży plus:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, na weekendzie miałem się zabrać za założenie wyłączania poduszki pasażera "Airbag On/Off". Niestety zabierając się do pracy olśniło mnie że nie zabrałem do mamy wyjmaków do radio no i już było po robocie.... ;/ Ale co się odwlecze to nie uciecze :) W zamian za to odkurzyłem fure po zimie i wypucowałem lakier. Powiem Wam, że żona z małym dali rade :D Musiałem trochę powalczyć z tyłem ;) Można by z tydzień przeżyć na resztkach "flipsów" i butelkach z wodą :D  Oboje dostali zakaz spożywania w samochodzie :P Żona się tak obraziła, że od mamy wracałem z małym z tyłu a żonka za kierowce.... :decayed: Dwie fotki na szybko:

 

IMG-3032.JPG

 

IMG-3028.JPG

 

Wiem, wiem :) Muszę coś zrobić z kablem z kamery. Za to też się już zabieram :)

 

Poza tym zbroje się na lato:

IMG-3024.JPG

 

W planach jest wymiana środka na czarny, ale póki nie ogarnę gratów to jak zrobi się ciepło to na pewno biorę się konkretnie za środek, lakier i komore. Będzie wyciąganie foteli, pranie, mycie detalingowe, glinkowanie, woskowanie itp . itd. Ogólnie chce auto wypucować tak jakby wujechało dopiero z fabryki. Pewnie zejdzie z tydzień, ale co tam - wezmę urlop :D Pewnie koło lipca się za o zabiorę jak skompletuje całą chemie :) Mam teraz kupe innych wydatków, a jeszcze muszę odłożyć na lakiernika bo pakiet S4 leży i się kurzy :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypucowana :D 

Aj tam zganiasz na wyjmaki - ja jak potrzebował dociąłem z karty plastikowej :D i też dało radę wyjąć :)

Pakiet na sezon na duży plus :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kosmetologia się szerzy :D

Ja u siebie ostatnio robiłem przegląd czego mi brak i domawiałem trochę chemii tyle że z Shiny Garage. 

Wpadły dwa wolne dni więc ogarnąłem woskowanko i smalcowanie wnętrza skórzanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na obecną sytuacje nie bardzo mam jak coś podłubać. Do mamy nie jeździmy a w garażu podziemnym to nie bardzo mi się chce :) Generalnie większość czasu to teraz spędzam tak:

AEFD5C7B-826C-43B3-8AC1-F379A790F930.JPG

 

Jako, że w sobotę już mi się wybitnie nudziło i już coś chciałem pogrzebać więc zabrałem młodego do garażu i zrobiliśmy mała partyzantkę. Uczyliśmy się trzymać klucze :) Był bardzo zafascynowany :) Chciałem podciągnąć trochę zderzak do góry bo tak jeżdżę po wymianie rozrządu ze złym spasem i źle wsadzonymi kratkami. Mechanik się w ogóle nie spisał, a że nie miałem w tedy czasu bo auto było potrzebne to go nie pogoniłem i już tak zostało. Po godzinie walki i rozkminy się poddaliśmy. Wychodzi na to, że źle założył zderzak bo nie da się go wyregulować. Śruby do podciągania można kręcić a zderzak ani drgnie. Popuszczałem te 3 torxy od góry co są na zderzaku i grilu potem kręciłem śrubami od regulacji ale za żadne skarby nie chciał się ruszyć ani w górę ani w dół. Jak będę u mamy to zwale zderzak i zrobię to jak należy.

 

IMG-3246.JPG

 

Przy okazji wymieniłem jeden dekielek od lampy bo w zimie przy okazji wymiany żarówki ułamał mi się zaczep a udało się dorwać tak sam za grosze.

IMG-3244.JPG

 

Przełożyłem też LEDy z DRL do świateł cofania, żeby sprawdzić czy nie będzie błędu i o ile w DRL wszystko śmiga bez rezystorów i bezbłędnie to w światłach cofania jak przekręcę zapłon to wali błędem, dopiero po wbiciu wstecznego jak się światła cofania zaświecą to błąd znika i już nie wraca. Morał z tego taki, że trzeba by za każdym razem "resetować" owy błąd biegiem ale nie tędy droga. Muszę poszukać jakiś innych żarówek żeby to śmigało bezbłędnie a świeciło bo te  nasz światła cofania na zwykłych P21W to tragedia.

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak lampy przyciemnione to już wogule czarna d*pa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakie żarówki masz włożone w DRL że błędem nie sypie i nie trzeba rezystorow? ? 

Daj jakiś link czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 09:36, WojtasB7 napisał:

Kolego jakie żarówki masz włożone w DRL że błędem nie sypie i nie trzeba rezystorow? ? 

Daj jakiś link czy coś ?

Poszło PW :)

 

Święta u mamy więc coś tam chciałem podziałać, ale zapomniałem walizki z kluczami i na tym się skończyło :( Nie ma tego złego co by... więc zabrałem się za felgi. Lecą podobno mandaty, ale przygotować można :) Więc odszczurzyłem moje 19" które jednak zostają na ten sezon z powodu innych wydatków. Wpadł Vampire i Tar & Glue. Teraz muszę wyważyć i potem ceramika. Zakupiłem na felgi K2 Gravon Lite, myślę, że na felgi wystarczy. Pewnie z uwagi na obecną sytuację mam trochę czasu zanim wrzucę fele na auto ale działać trzeba :)

 

IMG-3259.JPG

IMG-3263.JPG

IMG-3264.JPG

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jest ten gravon warty, u mnie zarówno na budzie jak i felach mr9fx siedział rok czasu  .. klasa cenowa ta sama :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wielik napisał:

Ciekawe ile jest ten gravon warty, u mnie zarówno na budzie jak i felach mr9fx siedział rok czasu  .. klasa cenowa ta sama :decayed:

Sie przekonamy ;) K2 jest droższy dwa razy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damianq napisał:

Sie przekonamy ;) K2 jest droższy dwa razy :D 

Klasa cenowa w sensie nie 300 czy 500 zł za buteleczkę a kilkadziesiąt :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend majowy miałem trochę czasu więc udało się nasmalcować felgi :) Oczywiście wcześniej vampire+tar&glue+glinka. Położyłem 3 warstwy K2 Gravon Lite. Zobaczymy co to warte :P

 

IMG_20200502_180317.jpg

 

Zbierania fantów ciąg dalszy :) Coraz bliżej do czarnego środka. Udało się wyrwać taki rarytasik, komplecik 2 din USA, z listewką chrom i ręcznym (jest inny niż w EU). Stan niemalże idealny za śmieszne pieniążki. Grzechem było nie brać :P. Żona już obiecała Navi na 30 urodziny :D Czekamy do września :banan: Muszę dokupić tylko PDC w chromie bo tutaj nie ma. Jakby ktoś miał w fajnym stanie w rozsądnej kasie to PW.

IMG_20200502_175835.jpg

 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Damian taki tunel, Piękna sprawa:oklasky: Gdzie taki wyczaiłeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adam87 napisał:

No Damian taki tunel, Piękna sprawa:oklasky: Gdzie taki wyczaiłeś???

Przeglądałem Marketplace na FB i gość miał rozbitą B7 z USA na części więc zagadałem :) Chciałem jeszcze klamkę pasażera z otwieraniem wszystkich drzwi jak ta u kierowcy ale już boczków nie miał :( Reszta w sumie już to samo co EU więc nie było co grzebać. Chyba, że ktoś chce zderzaki tył, przód i klapę sedan zwykłą to mogę dać namiary. Chyba nie uszkodzone były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie to mają farta. Sam szukam takiego tunelu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten tunel :naughty: 

ciekawe ile by w aso zaśpiewali za taki :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty okazji ?

A co on ma obok wizytownika za przycisk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...