Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba zaślepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel fajny i dwa kubki można wozić z kawą, jedyny minus to brak miejsca na panel Menu, ale wiadomo nie każdy potrzebuje.

ps. bardzo fajne autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag to zaślepka bo my mamy w tym miejscu szerszy uchwyt na kubek. 

Edytowane przez Rob@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel piekna sprawa. Miałem przez chwilę. Pisz zeby ci ręczny jeszcze wysłał bo jest ciut inny. Nie pamietam dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel USA to jeden z bardziej funkcjonalnych modów jak dla mnie - Top 5 pod względem praktycznym jak się dużo podróżuje. Dodatkowo fajnie schowane zasilanie w popielniczce z przodu (wywaliłem ori bebechy z gniazda zapalniczki i zamontowałem wersje na dwa USB z czerwonym podświetleniem - wygląda to bardzo dobrze) oraz drugie pod podłokietnikiem.

Jedyna wada: dostępność i cena... jednak każdemu polecam :)

Edytowane przez takexlife
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 20:50, kamil-vag napisał:

Graty okazji ?

A co on ma obok wizytownika za przycisk? 

Dokładnie, to jest zaślepka :)

14 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Tunel piekna sprawa. Miałem przez chwilę. Pisz zeby ci ręczny jeszcze wysłał bo jest ciut inny. Nie pamietam dokładnie. 

Ręczny też będzie ori USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy weekendzie serwis olejowy i porządne mycie :) Paka standardowo od @tomekhxc :)

IMG_20200509_103025.jpg

 

IMG_20200509_143245.jpg

 

Udało się też w końcu wrzucić lato na samochód :banan:

IMG_20200509_170230.jpg

IMG_20200509_170239.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś odświeżałem ramiona wycieraczek ale w niektórych miejscach zeszła mi farba wiec teraz zabrałem się do tego solidniej :) Krążki na wiertarkę i solidne czyszczenie, następnie 3 w-wy podkładu czarny mat, na koniec 3 w-wy lakier czarny połysk. Teraz już chyba jest jak należy :)

 

EB634DC0-AB06-4E21-BF26-67C5C54B587A.jpeg
 

Do tego wpadły nowe Bosch Aerotwin :)

 

632AA352-9DAB-4F23-B562-F3A3CE0B59B0.jpeg

Edytowane przez Damianq
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramiona maluję sprayplastem/plastidipem, zero problemów z odpryskami itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :thumbup1: trochę na pewno wytrzyma ale na przyszłość kup plastidipa - polecam tego ori USA i tym pryskaj 3/4 warstwy i będzie spokój :) guma jednak nie odpryskuje tak łatwo tylko pełni pewne funkcje amortyzacji :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło:thumbup:

I już u siebie taki zabieg trzeba zrobić:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie to pryszcz weź je kurna ściagnij. Droga przez mękę panie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rob@k napisał:

Malowanie to pryszcz weź je kurna ściagnij. Droga przez mękę panie. ?

Zgadzam się ? Za pierwszym razem dwa ściągacze popsolem. Tym razem zeszło już bez ściągacza. Dla potomnych cola dziala cuda. Żadne WD40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś przyjechał ostatni element układanki z pakietu S4 ;) Tym razem się udało i wygląda po pierwszych oględzinach, że nie ma defektów. Na upartego założyłby i w kolor, ale na rancie ma 3 małe purchle i koło prawej lampy jeden, do tego jedna głębsza rysa do podkładu więc prawdopodobnie pójdzie do lakierowania z resztą, żeby pozbyć się głównie tych purchli.

IMG-3386.JPG.

Teraz już chyba nie ma wymówki i trzeba łatwić lakiernika. Ktoś się orientuje ile może kosztować lakierowanie dwóch zderzaków przód + tył, listew i klapy?

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że pakiet skompletowany :thumbup1:

Ja ostatnio byłem pytać lakiernika ile by wziął za malowanie tylnego zderzaka to zaśpiewał 350 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy od tego czy lakiernik robi w garażu czy w prawdziwej lakierni, od rejonu itp. ale myślę że 2k PLN może wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi Mateusz, 2k spokojnie możesz szykować. Profesjonalista na pewno sobie tyle zawoła. Najwięcej roboty z klapą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z konieczności wpadł nowy termostat (ori) oraz regeneracji zostały poddane tylne zaciski.  Z uwagi na fakt iż ostatnio podpiąłem VCDS i ukazał mi się błąd 17700 to do wymiany poszedł termostat. Żeby było ciekawiej w zeszłym tygodniu zmieliło mi klocka w tylnym lewym kole. Tarcza nie wyglądała ciekawie więc poszła dziś do przetoczenia, zregenerowane zostały tylne zaciski za pomocą zestawu naprawczego i wpadły nowe klocki (Textar). Zakupy oczywiście w BestParts u @tomekhxc Dzięki! Jak zwykle pełna profeska :) Polecam :)

 

Heble musiałem ogarnąć na już ale już chodzi mi po głowie 320/288 albo lepiej... ;)

Edytowane przez Damianq
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze dziś zaczynam urlop i miało być przyjemne dopieszczania auta i wyjazd w góry to oczywiście los splatal figla. Dziś w drodze do pracy stuningowalem sobie fure...

1633E03F-F786-46B2-B173-0119700D7247.jpeg

 

Gosc przede mną gwałtownie wyhamował przed światłami i żeby się ratować i nie skończyć na jego tyle to odbiłem na wyspę i skosiłem znak... na pierwszy rzut oka do wymiany błotnik, lampa, zderzak, halogen, spryskiwacz. Wylał sie płyn do spryskiwaczy ale to pewnie przez spryska. Nie wiem co pod spodem jutro będę rozbierał ale pewnie jeszcze ślizgi. Oby tylko tyle. Miało być przyjemnie to będzie stres bo w czwartek mam jechać w góry i muszę auto poskładać. Części w okolicy brak ;/ 
 

Takim oto sposobem zderzak S4 I reszta pakietu w końcu doczeka się na montaż bo bez lakiernika się nie obędzie. Muszę kupić jeszcze lampe i błotnik. Gdyby ktoś coś miał to PW. Lampe potrzebuje 8E0 941 004 AM.

Wrrrr :( 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...