Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie ma zamienników tych spryskow? Ja wrzuciłem w B6 NTY i jest bardzo dobrze, nie widziałem sensu za nie przeplacac tym bardziej że praktycznie się tego nie używa... 

Furmanka się elegancko prezentuje ?

Dzieki

 

No właśnie nie znalazłem żadnych zamienników ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj z a3 8p. Trzeba tylko podłożyć podkładkę. Ja komplet swoich wytargałem za 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rob@k napisał:

Poszukaj z a3 8p. Trzeba tylko podłożyć podkładkę. Ja komplet swoich wytargałem za 200zł.

Nowe z ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten temat jakoś Ci pomoże...

 

Co do wycieków przy wężach to na króćcach sprysków są oringi i trzeba sprawdzić ich stan.

Ja kupiłem w Obi takie, które używa się do kranów (są identyczne jak z ASO) i nowe zaciski do węży z ASO (kiedyś chyba robili inne).

Po takim zabiegu nic nie ma wtedy prawa stamtąd lecieć. :wink:

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie nie cieknie na wężach tylko na spryski ;/ Jeden na końcu przy dyszy a drugi na tym obrotowym elemencie spod tego „kapsla”. Temat z A3 już widziałem, jutro będę dzwonił do ASO ile te spryski od A3 kosztują. Bije się z myślami czy prubowac rozbierać te spryski czy nie. Żebym miał chociaż jakiś uszkodzony zwykły żeby jaks próbę przeprowadzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damianq napisał:

Nowe z ASO?

Używane oczywiście. Nowe też pod 350 szt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie lampy Ci wyszły ale za cholerę nie rozumiem dlaczego pomalowałeś część środka na czarno a te listwy w lampie z przodu zostawiłeś w chromie :facepalm::facepalm: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karol1981 napisał:

Fajnie lampy Ci wyszły ale za cholerę nie rozumiem dlaczego pomalowałeś część środka na czarno a te listwy w lampie z przodu zostawiłeś w chromie :facepalm::facepalm: :D

Dzięki! Powiem Ci, że sam nie wiem :) Biłem się z myślami czy malować łyżwę na czarno, ale gdzieś te chromy mi się podobają przy moim kolorze więc stwierdziłem, że tylko wkład pójdzie w czerń. Zastanawiam się czy wrzucać lustra z S4 żeby już było wszystko z pakietu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima mija auto jeździ :) W zeszłą sobotę tradycyjnie serwis olejowy i filtry, a na wczoraj zaplanowałem już ogarnięcie auta po zimie. Cały dzień w sumie spędziłem w garażu i udało się wrzucić klapę s-line, wymienić osłonę słupka która raziła mnie w oczy (kiedyś podwinęła mi się uszczelka i odparzyło lakier jak an foto niżej więc kupiłem nową w fajnym stanie). Na koniec mycie fury z nadkolami, wyczyszczenie środka i koła letnie. Żeby oczywiście nie było tak fajnie to w zeszłym tygodniu znowu padły mi czujniki, także 7/8 już dokonało żywota.  VCDS pokazał lewy tylni. Trochę się wkurzyłem bo niedawno malowałem zderzaki i teraz znowu muszę ogarnąć jeden czujnik. Cóż, trzeba kupić i zrobić. Relacja foto niżej :)

 

Foty osłony słupka starej i nowej:

5.JPG

4.JPG

 

Foty fury w stanie obecnym po wrzuceniu klapy. Takim to sposobem cały pakiet S4 na aucie. Musze jeszcze znaczek nakleić bo jakoś łyso :)

2.JPG

1.JPG

 

Na koniec wiadomość. Długo się zastanawiałem co zrobić, ale sytuacja jednak zadecydowała. W maju rodzi mi się drugi syn i sedan jest już ciasny przy jednym bobasie a co dopiero przy dwóch... Musze kupić coś większego, nie wiem na co jeszcze padnie, mam kilka koncepcji. Auto idzie pod młotek. Wszystko zawsze rzeczowo opisywane było w temacie więc jak ktoś śledzi to wie jak do niego podchodzę i że kasy nie było żałowane. Zobaczymy co będzie :)

 

PS. Link do ogłoszenia:

WWW.OLX.PL

Samochody Audi na sprzedaż Rzeszów. Samochody nowe i używane Audi. Auto skup, samochody sprzedaż - ogłoszenia motoryzacyjne na OLX.pl (dawniej Tablica.pl) Rzeszów.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis najważniejszy:wink4:

Też mam dwoje dzieci i sedan jak narazie wystarcza. Mam dodatkowo skiboxa na ewentualne wyjazdy i jest ok:decayed: 

Także przemyśl:glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura sprzedana :) Wisiała 2h. Zostaje w Rzeszowie :)  Temat do zamknięcia. Dzięki za wszystko Chłopaki ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Damianq napisał:

Fura sprzedana :) Wisiała 2h. Zostaje w Rzeszowie :)  Temat do zamknięcia. Dzięki za wszystko Chłopaki ! :)

I co dalej w planach?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tyle, że nie uganiałeś się z klientami..

Co teraz planujesz?

Bo twój post zabrzmiał jak pożegnanie :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije się z myślami co teraz... Rozsądek i żona mówią żeby sciagnac z USA Dodga Journey’a a serce jest za A6 C7 w Avancie :decayed: Dodga w tej kasie będę miał w miarę świezaka w najwyższej wersji a C7 w marnym dieslu i bieda w środku... innych alternatyw do 45k nie widzę. Potrzebne duże przestronne auto bo co weekend śmigam poza miasto do domu rodzinnego. Jak by się jeszcze w USA trafiła allroad C7 ale marne szanse. Avantów tam zwykłych nie maja tylko allroad.

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rozsądek wygrał... Płynie do mnie... a z resztą sami zobaczcie...

37ded34ef40ce4cf07a5a3c0be1fafea.20-04-2021-13-59-35-614.jpga1851c67025709f7cc4c865f1baccf92.20-04-2021-13-59-28-481.jpg31730d96e3cc2b5a02615332a101e94e.20-04-2021-13-59-34-354.jpg9b6a1c7162239c518062e0989d116d34.20-04-2021-13-59-31-507.jpg5411b7b0bb02903180b1b8c6a31608c6.20-04-2021-13-59-32-044.jpg

 

Dodge Journey Crossroad 2016 3.6 Pentastar V6 283 KM AWD. Auto jak widać lekko uszkodzone. Mam nadzieje, że nie będzie niespodzianek. Długo się biłem z myślami, serducho wzdychało do A4 2.0 TFSI Quattro 2014-2015 w Avancie a rozum mi mówił, że dalej miejsca będzie mało... Do tego żona zawsze chciała mieć SUV'a. Czego się nie robi dla żony :decayed:

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...