Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 TDI CR 143PS -> 185PS S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam postanowiłem się pochwalić swoim niedawnym zakupem :) a mianowicie A4 B8 2.0 TDI CR 143PS pomodzoną na 185PS :banan: z udokumentowanym przebiegiem 229 tyś km sprowadzone z Holandii. Ori wszystkie szyby nawet przednia co dziwne za tyle lat, że nie dostała kamieniem :wink: . Lakier cały w orginale ale trzeba mu zafundować jakieś samochodowe SPA.

A tu moje poprzednie AUDI 

 

Rocznik 2008 

Silnik 2.0 TDI CAGA 143PS -> 185PS

Lakier LZ9Y

Wyposażenie:

Fotele S-line skóra z alkantarą perforowaną

S-line wewnętrzny

Przednie fotele podgrzewane

Lampy bi-xenon, ledy przód i tył

Czujnik zmierzchu

Czujnik deszczu

Coming leaving home 

Czujniki parkowania tył z wizualizacją

Nawigacja MMI 3G Basic, wejście na karty SD, PL menu

Tempomat 

ABS ESP

Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne 

4 x elektryczne szyby

Pakiet oświetlenia wnętrza QQ1

Bluetooth

Elektryczne lusterka

Kierownica multifunkcyjna 

6 x airbag

Doświetlanie zakrętów

Opening ceremony

Kolorowy FIS PL

Podłokietnik przód, tył

Siatki w fotelach

Asystent zmiany biegu

Chromowane ramki szyb plus brak oznaczeń modelu i silnika na tylnej klapie

Wskazania naładowania akumulatora

ISOFIX

Elektryczny ręczny

Chyba wszystko :wink:

 

W planach mam:

Felgi alu 18 cali na lato z nowymi oponami plus malowanie zacisków

Polerka lakieru 

Nakładki na końcówki wydechu

Oczywiście jak to po zakupie oleje, filtry, rozrząd itd.

Może plakietki S-line na błotniki i gril ?

A wy co proponujecie ? :)

 

Kilka fotek zaraz po kupnie z czarnymi szybkami które ściągłem:

 

 

 

 

 

26754281_1626334607410350_104094044_n.jpg

24650921_1595242997186178_74312518_o.jpg

24650963_1595314777179000_747629094_o.jpg

24739954_1595314863845658_1423701473_o.jpg

24819093_1595215133855631_2004852368_o.jpg

26638061_1626344290742715_2102423139_n.jpg

 

 

A tu pare fotek już u mnie :) :

 

24623574_1595248353852309_1274406236_o.jpg

24726038_1595243030519508_1203413677_o.jpg

24726212_1595614583815686_236221207_o.jpg

24740002_1595330307177447_152086130_o.jpg

24819018_1595247590519052_503616222_o.jpg

24819022_1595202520523559_1781112850_o.jpg

26553018_1626334744077003_198699233_n.jpg

26553127_1626334684077009_1969662245_n.jpg

26648073_1626334634077014_1306549633_n.jpg

26648763_1626334714077006_1389203086_n.jpg

 

26695595_1626344317409379_152644848_o.jpg

26695005_1626344367409374_938424623_o.jpg

26694550_1626344410742703_1886107858_n.jpg

26692388_1626344230742721_1132901717_o.jpg

 

 

Mrozy nie pozwalają na mody przy Audi ale przynajmniej wpadły końcóweczki wydechu :) 

 

 

 

 

 

PISZCIE CO MYŚLICIE :)

28577357_1679916072052203_3823839658853269504_n.jpg

28379245_1679916152052195_4373935084395298816_n.jpg

Edytowane przez CelniK007

Opublikowano

Ze powinnienes kupic benzyne:). A tak pozatym piekna sztuka, znam osobiscie.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, KrzysiekSPI napisał:

Ze powinnienes kupic benzyne:). A tak pozatym piekna sztuka, znam osobiscie.

Żeby mi paliła litr oleju na 100 km ? :) (1.8 TFSI)

Opublikowano

Dobry wybór, niestety benzyna w tym roczniku to zaraza :( brak oklejenia szyb pod chromy i czarną budę zdecydowanie na plus, ledy robią robotę, powodzenia w modach :)

26553018_1626334744077003_198699233_n.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.01.2018 o 21:33, CelniK007 napisał:

Żeby mi paliła litr oleju na 100 km ? :) (1.8 TFSI)

Haha haha  dobre :) PS fajny sedan 

Program sam robiłeś czy już kupiłes po chipsie

Edytowane przez wielik

Opublikowano

Bardzo podobna do mojej tylko u mnie silnik inny :wink:

Mam do sprzedania orginalne felgi 18 S-line jak byś chciał tez jestem ze śląska

Opublikowano

Fajna sztuka i baza do modów :)

W dniu 6.01.2018 o 20:22, CelniK007 napisał:

Może plakietki S-line na błotniki i gril ?

A wy co proponujecie ? :)

Najpierw wrzuć pakiet s-line, a dopiero potem myśl o plakietkach ;) nigdy w odwrotnej kolejności :kox:

Nie myślałeś o kole 19''? :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Po prawie dwóch latach postanowiłem wrzucić pare fotek :) Wpadła lotka na klape Felgi 18 cali i dystane 10mm/15mm Olej Penrite 5w30

445073B5-A5C6-4EEF-A5C2-8B279A66C1DD.jpeg

C53EEE72-4917-4D44-96D1-70DFDDD00DEC.jpeg

2A209F81-8509-4B3D-AF24-D0306C741AC2.jpeg

D5995892-E2A2-4073-90F9-E2F195231873.jpeg

EC4C3DDC-20B3-440D-B239-6F87986DF821.jpeg

1DD726F2-4947-4AD9-90AF-B16A09E43E54.jpeg

Opublikowano

Bardzo zadbane auto :) Na żywo jeszcze lepsze niż na zdjęciach. 

Szerokości  :) 

Opublikowano

Te 18 co masz na aucie, chyba najfajniejsze z tego rozmiaru do b8 :thumbup1:

Opublikowano

Hej, możesz podać namiar na spoiler klapy?  Gdzie kupowales. 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, instruktor83 napisał:

Te 18 co masz na aucie, chyba najfajniejsze z tego rozmiaru do b8 :thumbup1:

Dzięki za dobre słowo ?

3 godziny temu, zlocio napisał:

Hej, możesz podać namiar na spoiler klapy?  Gdzie kupowales. 

na allegro.pl

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-sedan-2008-2012-spoiler-lotka-podklad-8547048163?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

?

Opublikowano

Zazdroszczę Ci chromów wokół szyb :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taki humorystyczny akcent przed świętami ?

Rudolf ??

Wesołych Świąt klubowicze ???
 

(oczywiście założone tylko do zdjęcia)

043DBA83-4CD7-49D6-B4E1-44BF11128D21.jpeg

50AE421A-0E5B-424B-9996-001D717D49F3.jpeg

Edytowane przez CelniK007

Opublikowano

He he dobre :nabijasie:

Tez pozdrawiam i Zycze Wszystkiego Najlepszego:thumbup:

Opublikowano

hej, czemu ściągnąłeś folię z szyb? ładnie na 18stkach prezentuje się, powiedz masz 1ba zawieche? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.12.2019 o 19:53, tobias napisał:

hej, czemu ściągnąłeś folię z szyb? ładnie na 18stkach prezentuje się, powiedz masz 1ba zawieche? 

Bo była jakaś tandetna od środka przebijało na granat :/ okropnie to wyglądało 

A gdzie mogę sprawdzić jakie mam zawieszenie? 
 

Edytowane przez CelniK007

Opublikowano

Rodzaj zawieszenia masz w książce alba sprawdź na wlepie w bagażniku 

Szerokości ;)

20191217_220849.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, CelniK007 napisał:

A gdzie mogę sprawdzić jakie mam zawieszenie? 

daj VIN

Opublikowano

powiem Ci od razu masz 1ba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.