Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mosek napisał:

Maciek, kawał dobrej roboty, nie pamiętam już ale chyba nie miałeś składanych luster? Dorezaj jeśli nie masz bo to grosze, fajnie wyglądają :)

Nie miałem, ale dorezalem heh. Nawet nie składałem ich, wiem że lepiej tak się prezentuje jak złożone ale jakoś tak wyszło. 

33 minuty temu, krystian3769 napisał:

No i tak to powinno wyglądać ?

Petarda ???

No Panie miałem dobry wzór do naśladowania to poszedłem w dobrym kierunku. Efekt chyba jakiś jest heh. 

Dzięki wszystkim za miłe komentarze. Kilka razy już mówiłem że to ostatnie mody.. Tych ostatnich będzie jeszcze sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mlody020 napisał:

I ten znaczek na grillu. . . 

Załóż okulary może a później komentuj, znaczek jest przerobiony. 4 wywalone i jest samo S. W nowych modelach nie ma oznaczeń sline czy s4, jest tylko S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Załóż okulary może a później komentuj, znaczek jest przerobiony. 4 wywalone i jest samo S. W nowych modelach nie ma oznaczeń sline czy s4, jest tylko S. 

Mowa o B9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mlody020 napisał:

Mowa o B9?

Nie, w b9 jest przy s4. Miałem na myśli dodatki wnętrza itd. Tam nie ma tego podziału już. Dlatego taki pomysł na to. S4 nie mam, a zawsze lepiej mieć to S niż robić woche z całością S4. Innego pomysłu nie mam żeby to zrobić. Wywalić nie idzie niestety. Jedynie co to mogę w czarny kolor walnąć nie będzie tak rzucalo się w oczy. 

Jutro zrobię go na czarno, już nie będzie tak rzucal się w oczy. Nic innego do głowy mi nie przychodzi. Chyba że masz albo ktoś ma inny pomysł to można coś podpowiedzieć. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nawet zima Cię nie powstrzymała od założenia :D. Jest super :thumbup1: 

Znaczek usunąć nie jest łatwo w tym grillu , ja też z nim kombinowałem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać C+ w połączeniu z Rotor z A5 robi mega robotę ?widać tu dużo ciekawych i dobrze przemyślanych pomysłów ? teraz tylko cieszyć się jazda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie siedzi, gratulacje :ok2:

Co do emblematów na błotnikach może na czarno je zrobić? :mysli:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, D4NTE napisał:

Wszystko pięknie siedzi, gratulacje :ok2:

Co do emblematów na błotnikach może na czarno je zrobić? :mysli:

Właśnie muszę przemyśleć ten temat, ten na grillu czarny spróbować. Plus te na błotnikach zobaczyć czy czarne by lepiej pasowały. Z tymi srebrnymi jakoś od założenia nie widziało mi się. Bez nich jest taka linia auta inna. Może ja już wymyślam  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie będę do siebie zakładał i IMO powinno to dobrze wyglądać na całym czarnym, tylko nie od my friendów bo podobno odłazi farba po jakimś czasie, trzeba chyba będzie samemu przerobić ori. I u Ciebie nie wiem czy nie za dużo już będzie z tym S na grilu.

s-l300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Właśnie muszę przemyśleć ten temat, ten na grillu czarny spróbować. Plus te na błotnikach zobaczyć czy czarne by lepiej pasowały. Z tymi srebrnymi jakoś od założenia nie widziało mi się. Bez nich jest taka linia auta inna. Może ja już wymyślam  ? 

Masz wszystko na czarno więc naturalnie że srebrne emblematy świeciły niczym kierunki na błotnikach w czarnym B6 :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, l2k2 napisał:

Takie będę do siebie zakładał i IMO powinno to dobrze wyglądać na całym czarnym, tylko nie od my friendów bo podobno odłazi farba po jakimś czasie, trzeba chyba będzie samemu przerobić ori. I u Ciebie nie wiem czy nie za dużo już będzie z tym S na grilu.

s-l300.jpg

właśnie takie cosik myślę, że by spoko wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu znaczek bym zostawił tak jak jest, a z tyłu w piano :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne zmiany w środku. Trochę syf.. 

Nowe klamki z rs4, dekory 2h1, blenda b&o w słupki. No i nie zauważalne boczki drzwi komplet prawie nowek z całymi mocowaniami. 

IMG_20181223_173320.jpg

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że c+ wpadło. Teraz dobrze się to komponuje. Środek też na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

Klameczki :slina:

Fajnie drzwi się otwiera ? 

IMG_20181223_170254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...