Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Można powiedzieć że teraz to auto jakoś jedzie, wyszło 217ps 455nm. Wkleje wykres jak odbiorę.. ? Trochę się zagadałem z gościem i zapomniałem odebrać z biura. Czuć znowu ta różnice, jak pomyślę jaki był to muł seryjnie to szkoda gadać heh. Fajnie idzie od 0-100 oraz od 100-200km/h. Więcej zobaczę jak będę wracał do DE zobaczyny co z tego wyszło. 

No no ,myślę, że teraz to już nie możesz narzekać?na urlop też planuje program 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, instruktor83 napisał:

No no ,myślę, że teraz to już nie możesz narzekać?na urlop też planuje program 

Musi wystarczyć, jak nie to będzie trzeba auto zmienić na coś innego. 

 

Jak co roku nie mogę zrobić w terminie przeglądu.. Coraz później te święta wypadają, mam nadzieję że w następnym roku będzie w terminie. Rok temu przyczepil się do folli na przednich szybach oraz tej naklejki na szybie.. W tym roku trochę cieplej było więc szyby odpuściłem na dół, nie chciał dać dowodu więc musiałem przykleić ta naklejkę.. Była całe 5minut. Poza tym wszystko ok. Co do sprzęgła to już się przyzwyczaiłem że trochę ciężej to chodzi, dosyć fajnie to chodzi teraz. Do 220km/h idzie bez problemu, cyferki w miarę szybko się zmieniają. Na dzień dzisiejszy jestem mega zadowolony. Teraz na 19" można latać. 

Jeszcze tylko hamulce , klapa elektryczna, Kamera cofania przód i tył, (być może mmi 3g+) podsufitka z rs4 alcantara. To chyba tyle, może coś nowego do głowy wejdzie. ? 

 

Zaciski w jakim kolorze zrobić? Myślę nad srebrnym lub czarnym. Może jakiś inny pomysł? 

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma być z klasą to czarne, chyba że chcesz żeby wszyscy widzieli że masz nowe zaciski to rób jak uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcin_o23 napisał:

jak ma być z klasą to czarne, chyba że chcesz żeby wszyscy widzieli że masz nowe zaciski to rób jak uważasz

O to jest to właśnie ? chodzi mi bardziej żeby były odpowiednio zabezpieczone. Całe auto czarne, dać teraz jakieś żółte czerwone czy ciul wie jakieś tam inne kolory.. Pierwsze pomysły najlepsze, czarne zrobić i będzie git. Może dziwny jestem ale nawet tych "super" blaszek z s4 nie będę zakładał m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mas hebel z s4 to blaszka nie przeszkadza, ja bym zrobił czarne bo nie rzuca się w oczy, jest elegancko, a najważniejsze ma hamować, te wszystkie wymysły z kolorami to nie dla mnie, chce wrzucić do swojej heble 356 z competition i tam były czerwone zaciski i to mi już nie daje spokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, marcin_o23 napisał:

jak mas hebel z s4 to blaszka nie przeszkadza, ja bym zrobił czarne bo nie rzuca się w oczy, jest elegancko, a najważniejsze ma hamować, te wszystkie wymysły z kolorami to nie dla mnie, chce wrzucić do swojej heble 356 z competition i tam były czerwone zaciski i to mi już nie daje spokoju ;)

Do białego akurat hebel competition pasuje ładnie. 

 

IMG_20190330_162327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ma całe czarne. Więc ładnie by wyglądał zacisk w kolorze. Coś musi się wyróżniać. 

 

IMG_20190301_131702.jpg

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten czerwony można przeżyć ale żółty dla mnie odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Moim zdaniem Czarny albo srebrny /szary  coś tym stylu , będzie pasować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czarnego jakiś neonowy pomarańcz albo zieleń. Nie rozumiem dlaczego by nie podkreślić ładnego zacisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał żółte. Auto czarne felga grafit bo rotor. Zacisk jak najbardziej żółty by siadł. Coś na aucie musi się wyróżniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaciski większe, to kolor jak najbardziej wskazany ?

20190411_134743.jpg

20190411_114545.jpg

20190419_195534(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2019 o 12:17, MaciekPL napisał:

Czas na montaż, jeszcze olej itd. Czekają już w aucie. W czerwcu lub w lipcu na dłuższym urlopie heble wleca. 

Turbina, sprzęgło wraz z dwumasem, ic , amortyzatory wraz z sprężynami. Akumulator w 2017r. Rorzad w 2018r. Z racji tego że 5 lat już mijalo. Większość rzeczy wymienionych w tym aucie, ktoś kto kupi to auto będzie zadowlony heh. 

IMG_20190422_120930.jpg

Turbina nowa Ori? Gdzie kupowales,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mateusz16 napisał:

Turbina nowa Ori? Gdzie kupowales,?

Tak turbina nowa ori, kupiłem na forum od jednego z kolegów. 

 

Z zaciskami można kombinować, nie chce żeby to jakoś mocno w oczy się rzucalo. Może gdyby felga była innego koloru, a tak będzie taki bajzel jak wrzucę jakiś mocny kolor. Zobaczyny jeszcze czasu trochę. 

Potrzebuje numery osłon tarcz przód i tył. Chociaż moje źle nie wyglądają ale można dać nowe za jednym razem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, WojtekM83 napisał:

Jak zaciski większe, to kolor jak najbardziej wskazany ?

20190411_134743.jpg

 

 

Coś w tym stylu najbardziej bym widział u mnie chyba ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała maskotka ? ? 

 

IMG_20190503_173645.jpg

 

IMG_20190503_173617.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna psinka :) wyciągaj te dekory już bo bym przytulił je :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Leszczonka napisał:

Fajna psinka :) wyciągaj te dekory już bo bym przytulił je :D

Ja fotele biorę, psiaka sobie zostaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, liquid8p napisał:

 

Ja fotele biorę, psiaka sobie zostaw :D

A No ja za dużo nie wymagam a widzę tu na grubo hehe,fotele naprawdę mega wrzucił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...