Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant RS-look - Czarna bestia - Stage 3 - 300 KM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!

Zdecydowanie warto rozważyć porządnie wykonany custom wydech.

Mam sprawdzony namiar w Wawie. 

Prośba o kontakt na priv,

Pozdawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.03.2018 o 22:06, bladzio1 napisał:

Zaciski poleciały na renowację do kolegi Dev a decyzja w sprawie ich koloru została podjęta. Będzie kolor czerwony RAL 3020. Mam nadzieję, że będę zadowolony...:D

Miał być RAL 3020 ale po namowie Deva jest 3002! Nie żałuje bo kolor prezentuje się za***iście. Tylne oczywiście są również zregenerowane i tak samo pomalowane ale nie chciało mi się już ich wyciągać do zdjęć.

zaciski.jpgzaciski_2.jpg

Edytowane przez bladzio1

Opublikowano

Obserwuje bardzo fajny i ciekawy temacik :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Obserwuje bardzo fajny i ciekawy temacik :naughty:

Dzięki, staram się jak mogę. Powoli projekt zbliża się do końca. No chyba że ktoś zapoda coś ciekawego albo sam u kogoś podpatrzę...[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

No i jedziemy wreszcie na montaż :banan:

B12ProKit_2.jpg

IMG_3834.JPG

Edytowane przez bladzio1

Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie podsyłam zdjęcia jak wyglądają wspomniane wyżej przeze mnie obudowy lusterek a raczej folia którą były obklejone. Zadziwiająco łatwo dała się ona dalej zrywać i widać że klej nie trzymał zbyt dobrze. Nie chce mi się już zagłębiać w to czy folia była kiepska (3M) czy wraper popełnił błąd, czy powierzchnia słabo przygotowana... Nie ma to teraz większego znaczenia gdyż obudowy które kupiłem są b.dobrej jakości i pięknie prezentują się na aucie.obudowa1obudowa2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Około dwa miesiące temu rozważałem montaż przelotowego wydechu z kwasówki. I wreszcie dziś a w zasadzie to już wczoraj nastał ten dzień kiedy moja fura dostała customowy wydech by Przemo-car.

Poniżej kilka zdjęć z realizacji. Filmu żadnego nie nagrałem i raczej nie zamierzam gdyż trzeba by mieć b.dobry sprzęt żeby oddał autentyczność dzwięku a ten jest naprawdę rewelacyjny.

IMG_4636.JPGIMG_4641.JPGIMG_4612.JPGIMG_4631.jpgIMG_4611.JPG

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez bladzio1

Opublikowano
  • Autor

Udało się wreszcie zamontować oryginalne listwy progowe S-Line.  Zgodnie z poradami zaczerpniętymi z forum przykleiłem je na oryginalną taśmę która na nich była oraz w kilku miejscach od dołu nałożyłem klej do luster/szyb. Z tego co widzę trzymają się dosyć dobrze więc mam nadzieję że tak też pozostanie...? Nie polecam zabierać się za ich montaż w pojedynkę. Muszą być do tego min. dwie osoby a i trzecia do podtrzymania w środkowej części też by nie zaszkodziła...

W połączeniu z obniżonym sportowym zawieszeniem dzięki tym listwom auto zyskało wizualnie bardzo dużo. Jak dla mnie efekt zamierzony został osiągnięty!!!

IMG_4519.JPGIMG_4520.JPG

IMG_4525.JPGIMG_4524.JPG

 

Edytowane przez bladzio1

Opublikowano

Wierzymy na słowo ale jakaś grubsza sesyjka też byłaby mile widziana ?

Opublikowano

tak jak kolega wyzej napisal. watek ciekawy czekam na foty :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.05.2018 o 20:56, qlimazz napisał:

Wierzymy na słowo ale jakaś grubsza sesyjka też byłaby mile widziana ?

 

W dniu 14.05.2018 o 21:32, b0ciaM napisał:

tak jak kolega wyzej napisal. watek ciekawy czekam na foty :)

Jasna sprawa panowie tylko czasu ciągle brak... Obiecuję, że foty już niedługo się pojawią bo projekt zbliża się do końca!

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie samochód jest w trakcie wieloetapowej korekty lakieru przygotowującej go na nałożenie powłoki ceramicznej.

Opublikowano

ładne autko i musi się konkretnie odpychać. tyle mocy z 1.8 zajefajnie ?

Opublikowano

Z takim stosunkiem mocy do masy to pewnie seryjne S4 zostaje. 

Wrzuć jakiś filmik jak to idzie do 200.

Jaki jest koszt takiej hybrydy i czy trzeba oddawać swoje turbo?

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.05.2018 o 10:42, Seikokilla napisał:

ładne autko i musi się konkretnie odpychać. tyle mocy z 1.8 zajefajnie ?

Dzięki. Odpycha się całkiem fajnie ale byłoby jeszcze lepiej gdyby to było quattro... Mimo to nie wiem czy jest w PL mocniejsze 1.8 TFSI...?

Edytowane przez bladzio1

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.05.2018 o 20:20, wampir napisał:

Z takim stosunkiem mocy do masy to pewnie seryjne S4 zostaje. 

Nie mierzyłem się ale wątpię gdyż seryjne S4 ma Quattro a ja niestety nie...

 

W dniu 31.05.2018 o 20:20, wampir napisał:

Wrzuć jakiś filmik jak to idzie do 200.

Nie bawię się w takie produkcje filmowe. Auto robiłem dla siebie i własnej przyjemności z jazdy. Nie zależy mi na biciu rekordów tym bardziej, że fura służy głównie jako auto rodzinne.

 

W dniu 31.05.2018 o 20:20, wampir napisał:

Jaki jest koszt takiej hybrydy i czy trzeba oddawać swoje turbo?

Ceny są zbliżone w całej PL - w tym przypadku w renomowanej podwarszawskiej firmie wyszło to 1800 PLN. Dostarczasz swoje turbo do przeróbki chociaż z tego co się dowiadywałem to są też firmy które mają takie hybrydy już gotowe na półce do sprzedaży.

Opublikowano

Twoje auto jest lzejsze od S4 B8 z racji mniejszego silnka. Nie ma też pewnie takiego wyposażenia jak typowe S4 oraz wiadomo nie ma Quattro czyli lżejsza (manulana) skrzynia biegów, brak wału i tylnego dyfra. Moim zdaniem z rolki będzie szybsze. Nie chodzi o nagrywanie rekordów tylko orientacyjnie osiągi. No nic trudno. pozdrawiam

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.06.2018 o 00:02, wampir napisał:

Twoje auto jest lzejsze od S4 B8 z racji mniejszego silnka. Nie ma też pewnie takiego wyposażenia jak typowe S4 oraz wiadomo nie ma Quattro czyli lżejsza (manulana) skrzynia biegów, brak wału i tylnego dyfra. Moim zdaniem z rolki będzie szybsze.

W sumie to wszystko co napisałeś to prawda i ma to sens...może faktycznie mój by objechał S4:)

Edytowane przez bladzio1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.04.2018 o 23:34, bladzio1 napisał:

No i jedziemy wreszcie na montaż :banan:

Co prawda nie mam żadnych zdjęć z samego montażu zawieszenia i ale wrzucam kilka zdjęć, które zrobiłem już po fakcie.

IMG_4603.JPGIMG_4616.JPG

IMG_4604.JPGIMG_4605.JPG

IMG_4606.JPG

IMG_4638.JPG

Edytowane przez bladzio1

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dlaczego 2 końcowe puszki i Y-pipe są z czarnej blachy zamiast z kwasówki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.