Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

2.0 :mysli: a w pl takich niema w konfiguratorze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:

ciekawe czy gwarancja obejmuje diody? bo koszt tych lamp to będzie masakra, a pojedyncze diody wątpię że będą do wymiany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0TDI FWD ?!

tak, jednostka 204 PS. 245 PS ma quattro

I na Multisronicu???! :decayed:

dokładnie - 204 PS ma multi, 245 ma s-tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt zgadza się. :) Ale lipa 3.0TDI na FWD..porażka...zrobisz tam program i możesz wymieniać gumy co sezon :decayed:

No i Multitronic..hmm.. :mysli: Ale może go zmodyfikowali gruntownie..biorąc pod uwage ile mocy i momentu teraz przenosi w tym 3.0TDI to chyba trochę inna skrzynia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracujemy , z nieba tu nic nie spada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by pracowali w norkowni a fury mogli kupować u nas to S8kami albo RSkami by śmigali na pełnym wypasie EOT

Polski budowlaniec w norkowni po przeliczeniu na polskie zarabia na miesiąc min. 12000 PLN netto :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe eldorado sie juz skończyło dla budowlańców.Ciężko teraz o taka kasę dla kogoś z ulicy.Ale fakt dobry włoski murarz wyciagnie na akord więcej niż architekt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by pracowali w norkowni a fury mogli kupować u nas to S8kami albo RSkami by śmigali na pełnym wypasie EOT

Polski budowlaniec w norkowni po przeliczeniu na polskie zarabia na miesiąc min. 12000 PLN netto :wallbash:

taaa, opłaci chatę, prąd i wodę wyśle coś na chatę do PL i też na RS nie będzie miał, bo życie tanie nie jest, oczywiście mówię o normalnej kwaterze a nie dziupli i normalnym odżywianiu się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by pracowali w norkowni a fury mogli kupować u nas to S8kami albo RSkami by śmigali na pełnym wypasie EOT

Polski budowlaniec w norkowni po przeliczeniu na polskie zarabia na miesiąc min. 12000 PLN netto :wallbash:

taaa, opłaci chatę, prąd i wodę wyśle coś na chatę do PL i też na RS nie będzie miał, bo życie tanie nie jest, oczywiście mówię o normalnej kwaterze a nie dziupli i normalnym odżywianiu się :)

prawda pracujac nie ma co sobie odmawiac jak niektorzy,nie ma sie co oszukiwac ze wiekszosc to kredyty,tyle ze ten kraj daje bardzo dobre mozliwosci jego splat i to jest piekne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda pracujac nie ma co sobie odmawiać jak niektórzy,nie ma sie co oszukiwać ze większość to kredyty,tyle ze ten kraj daje bardzo dobre możliwości jego splat i to jest piekne

dziwne podejście :mysli: znam trochę ludzi ale nie znam nikogo kto sobie kupil nieruchomość z milion czy dwa PLN i zaplacil za to gotówka :shocked:.....jeśli ciebie stać to szcun :cool1: , nie znam tez nikogo kto kupil samochód za ponad 200 tys i tez zaplacil za niego gotowka-wszystko kredyt lub leasing.

Nie znam Norwega , czy innego obcokrajowca mojego pokolenia który nie ma mieszkania w kredycie.Pokolenie moich rodzicow czyli np: moi szefowie ok może maja domki letniskowe i jachty pokupowane za gotowe , pamiętaj ze pracują na nie juz prawie 40 lat. , ale wille i samochody , wszystko kredyt albo leasing.

Nie ma sie co martwic ja cie nie stać to bank ci na piękne oczy tych pieniędzy nie da.

Trzeba miec tez trochę zdrowego rozsądku aby miec to tak zablansowane zeby jak jedna osoba straci prace to zeby sie nie zesrać na miękko.Ale to zachodnie podeście do życia.

Polskie , to zbierać do skarpetki lub pod poduszkę i gówno miec cale zycie , a jak juz sie w końcu dorobisz to jesteś tak zniszczony życiem i praca ze nie masz sily zeby z tego skorzystać i zmarnowales cale zycie zyciem na jawie.Oglądam każdego dnia takie przykłady.Twoje zycie twoja sprawa jak chce je przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę miałem ochotę się do Norwegii wyprowadzić, zachwyciła mnie przyroda i ilość sklonowanych fajnych blondynek, a zniechenciła prohibicja i odsetek samobójstw :polew:

Szczerze, w Norwegii i ograniczeniami prędkości i mandatami to Golf MK3 1,6 to dla mnie byłby max no chyba, że jeszcze mój obecny klocek z V8 do cruisingu

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zniechenciła prohibicja i odsetek samobójstw

oj tam pj tam , bo cimno to chleja a potem gupoty robia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda pracujac nie ma co sobie odmawiać jak niektórzy,nie ma sie co oszukiwać ze większość to kredyty,tyle ze ten kraj daje bardzo dobre możliwości jego splat i to jest piekne

dziwne podejście :mysli: znam trochę ludzi ale nie znam nikogo kto sobie kupil nieruchomość z milion czy dwa PLN i zaplacil za to gotówka :shocked:.....jeśli ciebie stać to szcun :cool1: , nie znam tez nikogo kto kupil samochód za ponad 200 tys i tez zaplacil za niego gotowka-wszystko kredyt lub leasing.

Nie znam Norwega , czy innego obcokrajowca mojego pokolenia który nie ma mieszkania w kredycie.Pokolenie moich rodzicow czyli np: moi szefowie ok może maja domki letniskowe i jachty pokupowane za gotowe , pamiętaj ze pracują na nie juz prawie 40 lat. , ale wille i samochody , wszystko kredyt albo leasing.

Nie ma sie co martwic ja cie nie stać to bank ci na piękne oczy tych pieniędzy nie da.

Trzeba miec tez trochę zdrowego rozsądku aby miec to tak zablansowane zeby jak jedna osoba straci prace to zeby sie nie zesrać na miękko.Ale to zachodnie podeście do życia.

Polskie , to zbierać do skarpetki lub pod poduszkę i gówno miec cale zycie , a jak juz sie w końcu dorobisz to jesteś tak zniszczony życiem i praca ze nie masz sily zeby z tego skorzystać i zmarnowales cale zycie zyciem na jawie.Oglądam każdego dnia takie przykłady.Twoje zycie twoja sprawa jak chce je przeżyć.

troche zle mnie zrozumiales,zgadzam sie z toba w 100proc., chodzilo mi bardziej o ludzi ktorzy tu przyjezdzaja bo mysla ze norwegowie maja pieniedzy w pite,extra chaty, super fury bo sa tacy bogaci.... chodzilo mi bardziej o to ze wlasnie oni sa normalnymi ludzmi dorabiaja sie cale zycie tak jak inni i tak jak inni ludzie takze jada na kredytach bo niejest mozliwoscia kupic to wszystko od tak sobie za gotowke(bo wiekszosci nie ma sie co oszukiwac na to niestac)

no ale koniec OT bo Makki nas pogoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek23 musze cie przeprosić :embarrassed: ale na ironie dokładnie dwa dni temu miałem burzliwa dyskusje z jednym takim na ten temat i mi chyba jeszcze emocje nie opadały :embarrassed: sorry ze ci sie dostało :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elvis80

no wszystko wszystkim ale kim jesteś z zawodu??? że stać Cię na A4 B8??? i czy w POLSCE by jakikolwiek pracodawca pozwolił na zarobki w tym samym zawodzie abyś mógł zakupić taki wozik???

o to mi chodzi...

wiem coś o tym mój brat w IRLANDII zarobił wciągu niespełna 5lat na budowę i wykończenie domu a ja w tym czasie na wyższym nieco stanowisku niż wynieś przynieś zmieniłem Mondeo kombi 2004r na A4 B6 2003r

:wallbash: POLSKI je...ny KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[mod] :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...