Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makki ty zyjesz :decayed: ..... srednie , nie chesz czegos z OEM ?

No zyje ledwo. Buja tu strasznie, morze polnocne to nie je bajka.

Na takim stateczku siedze:

http://gazownictwo.wnp.pl/po-dwoch-latach-przygotowan-wkrotce-zakotwiczy-skarv-fpso,133119_1_0_0.html

image.ashx?id=1926&tn=555&h=416

Z OEM ciezko cos znalesc w 18" za dobre pieniadze. Do tego w PL cos szukac to porazka.

A tu mam felgi z pewnego zrodla, zadbane tak jak ja lubie i maly przebieg. Cena okolo 2000zl.

Nie chce znowu niewiadomo jakiej kasy ladowac w felgi bo i tak drugi komplet opon wyjdzie okolo 8000-9000NOK.

Tamten z Nokianami europejskimi zostawie sobie na wycieczki do PL i europy a na Norwegie musze miec norweskie opony.

Wybralem Nokian Hakkapeliitta R.

Zobacz sobie, super opony. Berlingo tescia podjezdza wszedzie na tych oponach, az wstyd bo zachowuje sie lepiej w zimie niz bialas na tych Nokianach europejskich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki oglądając Twoje wyczyny na naszym forum i na KA dochodzę do wniosku, że jesteś mega W A R I A T :kox:

Zastanawiam się tylko czy kiedykolwiek wykorzystasz choć 30 % z Twojej szafy kosmetyków samochodowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak gdy odwiedziłem ten temat miałem 5 min czasu spędzonego na forum teraz mam 2:58...To coś świadczy ! : D Pozdrawiam, gratuluje kolekcji i życzę powodzenia w dalszych modach ;) a tak poza tym na pewno zajrzę tu jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej rozmyslam o kolejnym aucie. Jakos w kwietniu ruszam do Polski i chce auto ktore bedzie mi dawac 110% frajdy z jazdy.. Opcje na dzien dzisiejszy sa takie:

1. RS2 - stary ale jary. Od zawsze moje marzenie no i oczywiscie silnik z ogromnym potencjalem. Problem to znalesc cos to jest w 100% orginalne i zadbane.. Jak juz jest to cena wiadomo, jak za auto kolekcjonerskie prawie :)

2. RS6 C5 - uwielbiam ta karoserie, wnetrze i fotele recaro ktore wedlug mnie sa 10 razy lepsze od S-Line ktore mam w B8. Tutaj mozna znalesc auto w dobrych cenach, ale takie jak ja dokladnie chce jest kilka. No i jeszcze jedna rzecz to aftomat. Jezeli sie zdecyduje na RS6 C5 to bedzie mod na manuala :)

mhFoJIGvNME

Gostek tylko wedlug mnie za bardzo przesadza z recznym. quattro+snieg i reczny pfff amator :)

3. Narazie nie wiem jak moj kontrakt w PL bedzie wygladal ale w gre wchodzi takze RS6 C6. Ale wiadomo to juz inny polap cenowy :(

A tak na marginesie to siedze od tygodnia udupiony na morzu. Najpierw byl orkan i wiatry po 78wezlow i 32 metrowe fale. :sick3:

Teraz juz jest troche lepiej ale helikoptery nadal nie lataja :( Jedyne co pociesza to ze od tygodnia dniowki leca mi po 200% :)

Maly filmik, na okolo 3:25 widac fale okolo 30 metrow..

zfNhHQDMCXI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz na platformach wiertniczych?

Ogolnie przemysl gazowo-naftowy. Platformy tez.

Teraz jestem na jednostce FPSO, czyli cos jak plywajaca platforma. Platforma stoi w miejscu wiec tam sie inaczej odczuwa sztormy i zla pogode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi-Sport-quattro-8.jpg

:naughty:

btw fajne fale :decayed:

Ur quattro jest fajne ale ja chce auto takze do codziennej jazdy.. Nie tylko do zabawy.

A taki rodzynek to zasluguje na stanie w ocieplanym garazu i do patrzenia, ewentualnie przejazdy w ladna pogode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jest szansa na odpowiedz do wiadomości którą wysłałem na priva czy z zasady nie udzielasz takich rad??

Sorki ale nie mam zadnej wiadomosci od Ciebie.

ALBO mi sie skasowala niechcacy ostatnio jak robilem porzadki w skrzynce :(

Zapodaj jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wysłałem jeszcze raz przed chwilą. Pytanie na priv oczywiscie dotyczy detalingu :)

Odpisalem :)

Wreszcie na ladzie i w domu..

Mimo ze podobno grzeczny nie bylem w tym roku to i tak mikolaj o mnie nie zapomnial.

New shieeet inda house :)

Padwasher:

1919b4e3b2009d3d.jpg

d4b8285c7ce59804.jpg

2x Dolly:

fa17a396bede8434.jpg

73f8dc3070a61541.jpg

Wiadro SV oczywiscie z GG:

a4d9b66a2c51268a.jpg

5196fba92ed790ed.jpg

Poddupnik na wiadro:

1262c8af122b2383.jpg

Do kolekcji SV:

a321b2d1f302168f.jpg

2 nowe Fluffy Dryer:

0311ce4e32d9ae43.jpg

Troche padow Uber:

fcee70d7a4d2b814.jpg

Dobrze ze sa podpisane, tak zeby bylo wiadomo co z czym i wogole :)

01901b19203ead08.jpg

50 gabeczek od NanoLotus:

5ca68d4894d1838b.jpg

Pady Scholl:

56e9d5a4253be045.jpg

I takie tam inne pierdoly:

fa94419e82e2ebdc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz pogadać z psychologiem i pomyśleć o jakimś detoksie :cool1:

LOL. Nie mam nic czego bym nie potrzebowal :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz pogadać z psychologiem i pomyśleć o jakimś detoksie :cool1:

tak... w koncu musze to napisac w tym watku - NA DETOX KU*#@* :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic czego bym nie potrzebowal

mój nowy alternatywny biznes oparłem o to założenie jednak w odniesieniu do kobiet.., tak czytam Twój wątek i zaczynam się zastanawiać czy jak Was jest więcej to może czas na kolejną dywersyfikacje :wink4:

najlepiej zarabia się na wojnie, bólu, panice, psychologii tłumu, ale chyba również warto dodać by było, że na mianiakach również :wink4:

oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki zakupów :slina:

mam z Mothers wheel brush'a i nie jestem z niego za bardzo zadowolony :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...