Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Mam na imię Marcin, pochodzę z okolic Bilgoraja.

Jeżdżę Audi A4 b5 z 1995 r. 1.8 pb+lpg

Witam wszystkich forumowiczów :)

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Mam na imię Darek.

Pochodzę z Gorlic, pięknej miejscowości na terenie Małopolski.

Obecnie przebywam poza granicami naszego kraju i moją Audi A4 B6, 2.0, 2003r. w automacie przemierzam drogi Wielkiej Brytani.

Mam nazywam się Arek pochodze z okolic Głogowa lecz obecnie jest w Anglii lecz mam zamiar zjechac do kraju po koniec roku i kupić swój wymarzony samochód oczywście audi a4 b6 sedan.W czasie gdy jeszcze jestem w Anglii cały czas szukam jakiegoś ciekawego auta . Może tu na forum uda mi się znaleść jakiś fajny okaz :) Pozdrawiam innych użytkowników :)

Cześć nazywam się Łukasz i mieszkam w okolicach Rzeszowa. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.8T Quattro z 2002r. i z przyjemnością dołączam do grona forumowiczów. Z chęcią podzielę się z Wami swoimi małymi doświadczeniami. Pozdrawiam wszystkich :)

Witam posiadam Audi a4 2.0 143   2012 rok

Spoiler

chcialbym podnies moc czy to jest bezpieczne dla silnika i jak wyglada sprawa z zywotnoscia ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Cześć! ;) Jestem Krzysiek, lat 23, mieszkam w Krakowie i zawodowo jeżdżę TIR'em. Przygodę z VAG'ami rozpocząłem odkąd tylko zdałem prawo jazdy kat B, a od 2 msc. jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Audi. Zapraszam do mojego tematu i liczę na dobrą wspólną zabawę.

Witam :)

Mam na imie Kamila,

Z dniem dzisiejszym dołączam do forum wraz z moją AUDI A4 B8 z 2008r, w województwie łódzkim w Bełchatowie :) licze na ciekawą współprace

Edytowane przez KamKar

Hej, jestem Michał. Mieszkam w Kujawsko-Pomorskim, mam A4 B7 1.8T.  Pozdrawiam :)

Witam wszystkich klubowiczów! Jestem fanem marki od wielu lat a od niedawna również szczęśliwym posiadaczem A4 :) Mam więc nadzieję dołączyć do zacnego grona pasjonatów udzielających się na tym forum :) Pozdrawiam!!! Marcin

Łukasz z tej strony od niedawna posiadacz audi a4b5 1.8t

dolnoslaskie

Pozdrawiam!

Witam Wszystkich Serdecznie!
Posiadaczem mojej A4 B8 jestem od Lutego 2018, więc jeszcze Laik jeżeli chodzi o doświadczenie z marką AUDI, ale przekonałem się do niej już po pierwszej jeździe próbnej :)
Mieszkam w Wołominie, na Forum zarejestrowałem się ponieważ chciałbym się nauczyć czegoś o tej marce oraz w miarę możliwości również pomóc.
Pozdrawiam!

Chwilę zajęło mi napisanie tego postu ale oficjalnie chciałbym sie przywitać z resztą forumowiczów. Wcześniej aktywny forumowicz klubu fiata a teraz przyszła pora na audi a dokladnie na a4b7 3.0 tdi. Myślę że zabawię tu dłuższy czas i będę wymieniał się własnymi spostrzeżeniami i służył pomocą innym jak i sam będę czerpał rożnego rodzaju wiadomosci. Spotkac można mnie w Tarnobrzegu i w Rzeszowie także do zob na drogach i na spotach :)

Edytowane przez siaj

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem z kujawsko-pomorskiego ,a dokładnie z Grudziądza. Jestem posiadaczem Audi A4 B6 3.0 ASN Quattro.