Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 1.8t


marekgolczynski

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Marek zapodaj jeszcze większe końcówy wydechu . coś od chłopaków z BUZZERA np.

KONCOWKA-BUZZER-90MM-TUNING-AUDI-VW-BMW-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 159 zł - KOŃCÓWKA BUZZER 90MM...

tu wybierz

Moje to 87 mm więc nie ma sensu zmieniać to całe tłumiki od proex 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Pod jaki dyfuzor końcówki?

Pod S line idealnie wchodzą 100 mm.

Pod zwykły raczej 90 mm

Pozdrawiam ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi postawiona do tunera oczywiście masa  problemów które stara się rozwiązać więc czekam na jakieś dobre mam nadzieję dobre wieści :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania z buzzera karbon 90 mm. Tydzień na aucie tylko jeździły w dobrej cenie. Jak coś pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autem wszystko ok, zawinił tuner lub turbo hybryda teraz czeka mnie szarpanie żeby ktoś poczuł się do winy bo narazie każdy odbija piłeczkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marekgolczynski napisał:

Z autem wszystko ok, zawinił tuner lub turbo hybryda teraz czeka mnie szarpanie żeby ktoś poczuł się do winy bo narazie każdy odbija piłeczkę 

Napisz co się dzieje. (Jak masz siłę to opisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Z autem wszystko ok, zawinił tuner lub turbo hybryda teraz czeka mnie szarpanie żeby ktoś poczuł się do winy bo narazie każdy odbija piłeczkę 

W 90% przypadków wynik strojenia nie jest zależny od tunera, a od silnika i osprzętu, czyli w tym przypadku turbo. Te 10% zostawiam na ludzi wygrywających gotówce i tych, których wiedza zaczyna się i kończy na 1.9tdi vp. Nie sądzę że Sławek z dynosetu jest jakimś leszczem.

Turbo od Geremiego? To nie pierwszy i nie ostatni temat, w którym miała być wielka moc na hybrydzie od niego, a wyszła wielka kupa. Na tym forum jest ich conajmniej kilka (w tym taki, gdzie ktoś kupil hybrydę ze środkiem z k04-064 i wypluła żałosne 230 km...), a ja spoza forum znam conajmniej tyle samo. Szczerze to nie wiem po co ludzie rzucają się na te śmieci (bo turbinami tego nie nazwę). Gregor też tego nie poleca i raczej wie co mówi, bo problemów mnóstwo.

Przykro mi że i u Ciebie wyszło kiepsko:-( bo setup masz fajnie ogarnięty na dużo więcej 

Edytowane przez bartez90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartez90 napisał:

W 90% przypadków wynik strojenia nie jest zależny od tunera, a od silnika i osprzętu, czyli w tym przypadku turbo. Te 10% zostawiam na ludzi wygrywających gotówce i tych, których wiedza zaczyna się i kończy na 1.9tdi vp. Nie sądzę że Sławek z dynosetu jest jakimś leszczem.

Turbo od Geremiego? To nie pierwszy i nie ostatni temat, w którym miała być wielka moc na hybrydzie od niego, a wyszła wielka kupa. Na tym forum jest ich conajmniej kilka (w tym taki, gdzie ktoś kupil hybrydę ze środkiem z k04-064 i wypluła żałosne 230 km...), a ja spoza forum znam conajmniej tyle samo. Szczerze to nie wiem po co ludzie rzucają się na te śmieci (bo turbinami tego nie nazwę). Gregor też tego nie poleca i raczej wie co mówi, bo problemów mnóstwo.

Przykro mi że i u Ciebie wyszło kiepsko:-( bo setup masz fajnie ogarnięty na dużo więcej 

Dlaczego zrobiłem u niego ludzie na forum go polecili napisalem odpisał wysłałem zapłaciłem odebrałem teraz pytanie jak ja mam się bronić?

Jakie mogę mieć argumenty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne, bo on przecież nie daje gwarancji...

A jaki reprezentuje sobą poziom to pokazał w temacie u kolegi @HOLMATRO

Może on coś podpowie bo już miał doświadczenie w kontaktach z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbiorę auto i zrobię logi dziś lub jutro Ale czytam tematy o nim więc mogę sobie pomarzyć żeby się przyznał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po logach bedize wszystko widac czy turbo nie domaga czy gdzies indziej jest problem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak auto odebrane, wykres poniżej nawet fajnie latała Ale przy 4.5 obrotach szarpanie kazał wrócić I wygrał serię mapa druga. Ku mojemu zdziwieniu nawet wtryskow nie wymienił zostawił seryjne. Pieniędzy nie wziął jak mu pokazałem wykres jaki powinien być na takiej trybinie to coś pokręcił głowa i powiedział że może mi Tak zrobić za dwa tygodnie. Ale później trzymał że turbo szrot 

Także zostałem z niczym I tyle nie wiem narazie co dalej robić. Co polecacie zrobić w takiej sytuacji.

Najlepiej byłoby kupić nową hybryde Ale narazie nie mam takiej kasy 

20191127_200229.jpg

20191127_150636.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...