Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10 lat gwarancji :polew: sory kolego ale to chwyt marketingowy :)

co do reszty to zgadzam się z przedmówcą - nic mnie tak nie wnerwia jak niezły samochód z kiepsko położoną na własną rękę - zamontowaną folią ( wtedy to jest anty reklama dla firm zajmujących się montażem folii samochodowych ) Pzdr PIXI :good:

Opublikowano
Opublikowano

Mario_ masz rację mam tam znajomego który okleił mi furke :good: jestem zadowolony z efektów jego pracy :good:

Opublikowano

Mario_ masz rację mam tam znajomego który okleił mi furke :good: jestem zadowolony z efektów jego pracy :good:

hał many ??

puściłem im maila przed chwilą z zapytaniem o cene

Opublikowano

Mario_ masz rację mam tam znajomego który okleił mi furke :good: jestem zadowolony z efektów jego pracy :good:

Ja tam oklejałem swój poprzedni, swój najlepszy na świecie samochód... połowa Autokącika tam oklejała i jak mi się znudzą moje folie a'la Łada 2107, to też tam pojadę :>

Poza tym mój drogi Łotsonie, ja mam zawsze rację :tongue4:

Opublikowano

Moskal 400 zł za avanta bez przodu (5 szyb ) :) prywatnie u mnie w garażu podziemnym :good:

Mario_ też miałem okazję oklejać poprzednie auta u nich ( 2 szt ) :>

Ser-loku nie mnie się sprzeczać z GÓRĄ :polew:

Opublikowano

Moskal 400 zł za avanta bez przodu (5 szyb ) :) prywatnie u mnie w garażu podziemnym :good:

Ta robota po ciemaku, to jakaś A4-klubowa tradycja ? :polew:

Opublikowano

Jestem za MŁODY żeby po ciemku :polew: a co do tradycji to nie wiem :embarrassed::no:

Opublikowano

Jestem za MŁODY żeby po ciemku :polew: a co do tradycji to nie wiem :embarrassed::no:

Tu wszystkiego się dowiesz :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=YT8kswpk2pQ

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam ogromna prosbe do kolegow ktorzy maja b6 szczegolnie avanty zeby pokazali jak maja sciemnione szybki-za tydzien wybieram sie na scieme i nie wiem na co sie zdecydowac.

ps jest na forum taki kolega ktory ma avanta z tym kolorem co ja felgi s-line z a8 i mial ciemne szybki ale zapomnialem nicka :thumbdown:

Opublikowano

boberek :)

Opublikowano

boberek :)

nie nie boberek nie ma 22 lat ale felgi i kolor ten sam

tam gdzie mam jechac facet chce 550 zl za wszystkie szyby ..duzo,malo ?

Opublikowano

boberek :)

nie nie boberek nie ma 22 lat ale felgi i kolor ten sam

tam gdzie mam jechac facet chce 550 zl za wszystkie szyby ..duzo,malo ?

Ja jadę w środę. Za 5 szybek 300 PLN (po starej znajomości) :kox:
Opublikowano

boberek :)

nie nie boberek nie ma 22 lat ale felgi i kolor ten sam

tam gdzie mam jechac facet chce 550 zl za wszystkie szyby ..duzo,malo ?

Ja jadę w środę. Za 5 szybek 300 PLN (po starej znajomości) :kox:

no to piknie polowa mniej niz u mnie ;(

Opublikowano

ja tez dalem 550 zł za komplecik szybek.

Opublikowano

koledzy moze jakies fotki?

Opublikowano

koledzy moze jakies fotki?

W środę ;)
Opublikowano

Pany i co z tymi fotkami ?

Opublikowano

Pany i co z tymi fotkami ?

ja robie za tydzien w czwartek to wstawie jakies fotki ale to po zlocie chyba :)

Opublikowano

Pany i co z tymi fotkami ?

Furka miała się ściemniać, ale nie dało rady.

Stoi u fachmanów dzisiaj od rana :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.