Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygrana w totolotku czy coś :grin:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Wygrana w totolotku czy coś :grin:

Hahaha no przydało się a tak trzeba tyrać od rana do wieczora aby na mody było i aby żona nie marudziła :whistling:

Opublikowano
1 godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Głowa jest pełna pomysłów tylko skąd na to brać 

Dobrze powiedziane. :banan:

Opublikowano
W dniu 31.05.2020 o 11:07, lewiatan1989 napisał:

Nie ma sprawy prosta robota 

Do tego jeszcze parcianka na nakładkę i jest bajka na długi czas 

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, Norbas napisał:

Do tego jeszcze parcianka na nakładkę i jest bajka na długi czas 

Parcianka może być - wypełni ale nie wiem czy nie będzie trzymać wilgoci i za jakiś czas może tam coś się nieładnego zrobić. 

Lepsza chyba by była taśma piankowa ona wilgoci nie trzyma na nią są emblematy klejone i listwy progowe :)

Opublikowano

Może być ale w b5 mam tak 5 lat i nic się nie dzieje. 

Opublikowano
  • Autor

No i kolejna mała zmiana :decayed:

Z racji, że kiera ma srebrne wykończenie MF to postanowiłem zmienić wykończenie kubka wizytownika no i ESP wpadło w ori kolorze bo regenerowane pomimo, że ładne drażniło mnie innym odcieniem. 

Więc było :

 

 

IMG_20200126_103311__01__01.jpg

 

Jest:

 

IMG_20200609_154945__01.jpg

 

:guma:

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Od razu lepiej:oklasky: 

Co to za gałeczka? 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Od razu lepiej:oklasky: 

Co to za gałeczka? 

Dzięki. 

Gałka chinol ale ku mojemu zdziwieniu dość solidna :)

https://a.aliexpress.com/_BTL3Mt

Opublikowano

Jest róznica:thumbup:

Opublikowano

Już kolejna osoba, która ją zachwala chyba coś w sobie ma :wink:

Pieści dłoń? :grin:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, raaf napisał:

Pieści dłoń? 

I to jeszcze jak :naughty:

Opublikowano

Darek bardzo fajnie z chromem się to prezentuje :)

Tak na marginesie to chyba musisz zacząć używać czegoś matowego do czyszczenia plastików, bo jakoś strasznie się to to świeci na fotach :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, MaTeo85 napisał:

Darek bardzo fajnie z chromem się to prezentuje :)

Tak na marginesie to chyba musisz zacząć używać czegoś matowego do czyszczenia plastików, bo jakoś strasznie się to to świeci na fotach :eusathink:

Dzięki :D teraz ładnie się komponuje z kierownica, nawiewami i pokrętłami od radia. 

Aktualnie jest RRC Interior Detailer i RRC Interior Dressing ogólnie na żywo chyba się tak nie błyszczy. 

Bądź co bądź maty, które do tej pory używałem średnio mi pasowały plastiki po nich wyglądały jakby były zamglone a nie matowe. Może kwestia znalezienia innej chemii. 

Grunt, że to nie plak :polew:

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Ja tego używam 

9C02515C-485B-4CD5-8842-0DC33194F489.jpeg

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

Klimatyzowany schowek dobry pomysł :-D, muszę go zaadaptować do siebie :-)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.06.2020 o 22:39, MaTeo85 napisał:

Darek bardzo fajnie z chromem się to prezentuje :)

Tak na marginesie to chyba musisz zacząć używać czegoś matowego do czyszczenia plastików, bo jakoś strasznie się to to świeci na fotach :eusathink:

Polecam Gtechniq matte dash :) 

Opublikowano

Ja od dawna staromodnie  POORBOY'S Natural Look :)

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Norbas napisał:

Polecam Gtechniq matte dash :) 

 

1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

Ja od dawna staromodnie  POORBOY'S Natural Look :)

 

W dniu 10.06.2020 o 06:54, Ziewal napisał:

Ja tego używam 

9C02515C-485B-4CD5-8842-0DC33194F489.jpeg

 

 

Czegoś spróbuję ale do tej pory maty mi się nie odzywa bały bo jakby efekt był nierównomierny. Tzn miejscami deska wyglądała jakby była za mgłą tak jakby. 

Ale dzięki poczytam i coś wybiorę :)

Opublikowano

W tamtym roku używałem tego, fajny efekt mimo tego że to k2:grin::thumbup1:

4DE56CD8-06F7-4038-824E-1AB14894657E.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.