Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, A4b6quattro napisał(a):

No z białego,to by biło blaskiem myślę?w wieczornych włajażach?ja mam Ambientu,też w środkowej,zrobione tak że bije?

No u mnie czerwono jak w burdelu ? 

Ambient w lampce sufitu, nad przestrzenią nóg, klamki i teraz dekory ?

Opublikowano

No to zaye.biście? klamy też mam...nogi ledy białe robią robotę.To obadamy na spocie?

Opublikowano

W klamkach wystarczy wymiana diod na takie bez rezystora ale pod 12V. Ja u siebie zmieniłem i jest ideolo.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Langista napisał(a):

W klamkach wystarczy wymiana diod na takie bez rezystora ale pod 12V. Ja u siebie zmieniłem i jest ideolo.

Dokładnie, takie też mam u siebie zastosowane :)

Opublikowano
7 godzin temu, Langista napisał(a):

W klamkach wystarczy wymiana diod na takie bez rezystora ale pod 12V. Ja u siebie zmieniłem i jest ideolo.

Nie przeszkadzają w nocy, tzn czy dla odmiany nie świecą za mocno?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, staniek napisał(a):

Nie przeszkadzają w nocy, tzn czy dla odmiany nie świecą za mocno?

 

Dla mnie jest idealnie na max podświetlenie :) oczywiście reagują na ściemnianie przyciskami przy liczniku 

Opublikowano

Ja się zastanawiałem czy na min podświetleniu (bo tak jeżdżę) nie będzie za jasno ;) wychodzi, że powinno być dobrze. Bo teraz na Ori diodach na min podświetleniu to praktycznie w ogóle nie widać tego podświetlenia.

 

Dekory bardzo ładnie Ci wyszły :)

 

Edytowane przez staniek

Opublikowano
7 godzin temu, staniek napisał(a):

Nie przeszkadzają w nocy, tzn czy dla odmiany nie świecą za mocno?

Właśnie świecą idealnie według mnie, teraz dobrze widać klamkę w ciemnym ale nie jest to jeszcze takie światło, żeby odwracało uwagę w trakcie jazdy.

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Dzięki Panowie, trzeba nabyć diody i kiedyś przy okazji ściągania boczków podmienić.
 

Pozdr :)

Opublikowano

Kup sobie diody LED pod 12V 

ALLEGRO.PL

 

 

Opublikowano

Ładnie ten czerwony  w dekory!:D teraz doły na delikatnie biały jak u mnie i będzie idealnie:D

20230531_214541.jpg

Opublikowano

Nabyłem te paski ledowe,obadamy?

Edytowane przez A4b6quattro

Opublikowano
9 godzin temu, Misieqq7 napisał(a):

Ładnie ten czerwony  w dekory!:D teraz doły na delikatnie biały jak u mnie i będzie idealnie:D

20230531_214541.jpg

Nie przeszkadzają w trakcie jazdy nocą?

Ogólnie fajnie to wygląda:thumbup1:

Opublikowano
13 minut temu, Adam87 napisał(a):

Nie przeszkadzają w trakcie jazdy nocą?

Ogólnie fajnie to wygląda:thumbup1:

Ogólnie to świeci delikatnie,  dałem po dwie diody.  W c7 miałem ori tak i mega mi się to spodobało:)

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Misieqq7 napisał(a):

Ładnie ten czerwony  w dekory!:D teraz doły na delikatnie biały jak u mnie i będzie idealnie:D

20230531_214541.jpg

 

Ja mam ledy od @Tomnik  przy włączonych światłach i zamkniętych drzwiach świeca na czerwono, a gdy otworze drzwi to normalnie na biało :)

Opublikowano

@lewiatan1989 No ładnie to podświetlenie wyszło, jednak szybki tutorial i linki się przydały  :D  Trzeba szukać kolejnych pomysłów na mody :hi:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Akuku napisał(a):

@lewiatan1989 No ładnie to podświetlenie wyszło, jednak szybki tutorial i linki się przydały  :D  Trzeba szukać kolejnych pomysłów na mody :hi:

Dokładnie ??

Opublikowano
8 godzin temu, lewiatan1989 napisał(a):

Dokładnie ??

Czas na :quattro::naughty:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, george napisał(a):

Czas na :quattro::naughty:

Taaaaa... 

?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No dobra... 

To trochę podłubane znowu :)

Tym razem po spotkaniu ze słupkiem (dwa lata temu) przyszła pora na wymianę zderzaka i od razu wyrezanie trzech modów ?? 

 

Pierwszy... Oryginalne PDC tył na ori wiązcce wyprutej z innego B7 wiązka od razu pociągnięty od modułu do słupka A dla PDC z przodu tak na zaś jakby mnie kiedyś fantazja poniosła (albo jako ester egg dla następnego właściciela) zabawy trochę było ale finalnie gra tzn piszczy jak trzeba :)

Fotka z prac :)

received_254885594201926.thumb.jpeg.c58fafc351830874473c00d8851ec9ce.jpeg

 

W tym miejscu warto wspomnieć, że pracę zaczęły się około 16:00 zakończyły chwilę po 1:00 ? 

 

Mod 2: 

Od podłączenia kamery cofania do radia borykałem się z skaczącym obrazem z kamery. Powód? Podłączenie pod żarówkę wstecznego, która to sterowana jest prądem PWM... Stąd zakłócenia... Oczywiście montowałem filtry i inne cuda wianki i było ciut lepiej ale obraz irytująco skakał dalej... 

Tu z pomocą przyszedł post @kamil-vag o podłączeniu kamery do rnse, w którym to Kamil opisał skał wziąć sygnał ze wstecznego z Modułu Komfortu czyli pin 7 na wtyczce T12i

 

No i w efekcie obraz żyleta i nic nie skacze ?? i mordka się cieszy ?

 

Zdjęcie robione po ciemku ale obraz stoi na odpalonym silniku :)received_296061436547894.thumb.jpeg.d79ae805ffeb942ee6524f12ff151f94.jpeg

 

No i mod 3... Wszyscy mają palmę mam i ja :)

Został zamontowany i pociągnie również na ORI wiązcce zegar radiowy ???

received_281104484739861.thumb.jpeg.d90f8d555e42e414f7508a6658168206.jpeg

 

IMG20230923112033.thumb.jpg.91bb14e9efabde75b98b85b28484ae31.jpg

 

No i finalne fotki tyłka :)

IMG20230923112139.thumb.jpg.93c2ea0182013406aae7286ba41ae149.jpg

 

Tu po małym spa... Mycie... Wosk ?

 

IMG20230923190313.thumb.jpg.3443b86ecbea966bfe9b3e622e2a946b.jpg

 

Reasumując... Zderzak czekał na strychu w kartonie 2 lata ale się doczekał ???

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.