Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, cysiek18 napisał:

Ja od dawna staromodnie  POORBOY'S Natural Look :)

też polecam ten produkt!:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to minął tydzień urlopu jak jeden dzień :)

Nie obyło się bez rzucania wielu magicznych zaklęć :rant:

Miało dziś powstać opowiadanie ale chyba nie mam aż tyle weny twórczej. :D

Na wstępie chciałbym podziękować @kamil-vag i @MaTeo85 za wszystkie rady, pomoc i wspieranie na duchu kiedy chciałem już wszystko jeb... i iść w piz.... :D

Warto też zaznaczyć, że przez tydzień walczyłem z więcej niż jednym audi - wpadła też w moje ręce b6 mojego szwagra  @ErAti to może co u niego:

- wymiana mechanizmu szyby, 

- wymiana panelu klimatronika - kolejny krok po mojej kierownicy, radiu, kubku i wizytowniku, w drodze do odnowienie środka, 

- przy okazji wymiany mechanizmu wpadł pakiet oświetlenia drzwi oczywiście dla wszystkich 4 furtek :)

- no i wisienka na torcie bix od @kamil-vag na soczewce z b8 - jak to pięknie świeci ... tym samym już  jest prawie pewne, że za jakiś dłuższy, bądź krótszy czas i u mnie bix wpadnie :D

 

No a co u mnie: 

- wymiana wiązki lustra prawego - bo stara się przetarła w izolacji podczas składania - tu wielkie dzięki dla twórcy modułów składanych lusterek @kkam za pomoc w zlokalizowaniu uszkodzenia :) oraz niezawodne wsparcie techniczne dla modułów. 

- tu mega wyzwanie, które zjadło mi 3 dni - porządek w instalacji elektrycznej przy mce i skrzynce bezpieczników - poprawa po magikach niemieckich, którzy dokładali alarm oraz usadowienie wszystkich przekaźników w szynie i puszczenie wszystkich dodatkowych bezpieczników do skrzynki - jednym słowem - ostre cięcie :D wywaliłem sądzę dobre kilka-kilkanaście metrów niepotrzebnych kabli... 

- dołożenie modułu doświetlania zakrętów działającego po kącie skrętu kierownicy - tu znów podziękowania dla @kamil-vag za moduł i @MaTeo85 za rady - bo jednak było trochę zabawy aby w wersji low mce działało jak powinno. 

- po zaliczeniu sporej dziury oberwało się w jednej lampie mocowanie soczewki przez co straszyłem jeże na poboczu - no i było konieczne rozklejanie lamp i wymiana mocowań - tu właściwie wpadły całe tyły od lamp z anglika i przełożone moje wsady i moje klosze - tu podziękowania dla @Ziewal za poratowanie sznurem butylowym. 

- no i moja wisienka na torcie elementy pakietu s-line w kolor od @JawoR36:

- listwy drzwiowe, 

- dokładka zderzaka tył, 

- klapa tylna, 

IMG_20200704_104223__01.jpg

IMG_20200704_104211__01.jpg

IMG_20200704_104142__01.jpg

 

 

Czego się nie udało zrealizować i przechodzi na kolejny raz (głównie przez kontuzję małą jaka mnie spotkała i różne spowolnienia jakie nastąpiły w skutek czego były rzucane zaklęcia  :rant:

- płukanie układu wspomagania, 

- ceramika na lakier, 

- wiązka grzanych spryskiwaczy - bezpiecznik już przygotowany - wystarczy pociągnąć wiązkę do kabiny. 

 

No i na realizację czeka już kolejny mod :kox: ale to póki co tajemnica :)

 

Edytowane przez lewiatan1989
  • Pomoc techniczna 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Panie... I tak spory sukces że tyle udało się zrobić z autem (nawet dwoma) z tą nogą.

Jak wrócę z roboty to może dadzą mi trochę posiedzieć w domu znowu, to ruszymy temat tego tajemniczego moda? ? Chyba że masz jeszcze jakiegoś asa w rękawie, a nic nie mówiłeś.

Myślę że w przyszłym tygodniu zjadę do domu, to bym ten mój mały składzik gratów do kolejnych modów zabrał ? tylko kiedy ja znajdę tyle czasu żeby to na auto wrzucić.

Zazdraszczam strasznie że tyle fajnego udało Ci się zrobić za jednym strzałem. Może jakiś spot trzeba by ogarnąć niedługo?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Jak wrócę z roboty to może dadzą mi trochę posiedzieć w domu znowu, to ruszymy temat tego tajemniczego moda? ? Chyba że masz jeszcze jakiegoś asa w rękawie, a nic nie mówiłeś.

Haha no faktycznie zapomniałem... To nie jeden mod w kolejce a dwa ?

2 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Myślę że w przyszłym tygodniu zjadę do domu, to bym ten mój mały składzik gratów do kolejnych modów zabrał

No trochę się nazbierało ale spokojnie jeść nie woła ?

3 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Może jakiś spot trzeba by ogarnąć niedługo?

Ja to zawsze chętny jeżeli czas mi pozwoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Panie, ale żeś pojechał z tematem :whistling:

Ale ja ci zazdroszczę tego czarnucha:grin:

Super robota:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Darek, kontuzjowany, a tu tyle roboty odj**ane :oklasky:

Jeszcze przodzik S-line i malina będzie:thumbup:

Szwagier też zadowolony:cool1:

Edytowane przez Adam87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Ja to zawsze chętny jeżeli czas mi pozwoli

Również. :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Łooo Panie, ale żeś pojechał z tematem :whistling:

 

Godzinę temu, george napisał:

Fajny czarnuch! :black:

Dziękować :)

 

Godzinę temu, Adam87 napisał:

Jeszcze przodzik S-line i malina będzie:thumbup:

Noo ale najpierw napad na bank bo świnka skarbonka coś się wychudziła ostatnio za bardzo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Darek to zdolniacha, no wychwalić nie idzie ?

Furka naprawdę coraz ładniejsza i co ważne coraz ciekawsze mody ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze uzbieraj tą świnkę do pełna, zderzak przód sline + bixy i jesteśmy w domu ?

Ja się lamp już nie tykam, szczególnie B7, ale w ramach znajomości zrobi się fajny kpl dla Cb na evoxie czy B8 FL... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Ja się lamp już nie tykam, szczególnie B7, ale w ramach znajomości zrobi się fajny kpl dla Cb na evoxie czy B8 FL... 

Ja bym nawet nikomu innemu lamp nie dał :) 

Tylko Kamil tym razem odbiór osobisty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie porobione brawo za ogarnięcie elektryki.  Makaron po kimś nigdy nie jest łatwy do ogarnięcia :P ciesz się, że same żółte kable tam nie były, bo też tak czasem bywa  :P :decayed:  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super działasz!:)

Listwy i klapa ładnie się prezentują:)

Teraz przedni zderzak i będzie lux!:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Norbas napisał:

Ładnie porobione brawo za ogarnięcie elektryki.  Makaron po kimś nigdy nie jest łatwy do ogarnięcia :P ciesz się, że same żółte kable tam nie były, bo też tak czasem bywa  :P :decayed:  

Noooo masakra robota... 

Spece od alarmu zawinęli wszystkie kable w ogromny kłębek i wepchnęli je za mce... :doh:

12 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Super działasz!:)

Listwy i klapa ładnie się prezentują:)

Teraz przedni zderzak i będzie lux!:)

Gdyby tylko nie kosztował miliona monet... A jak już szukać to pod minimum pod spryski a dobrze by było może i z PDC :tonguemad:

 

Dobrze, że jest chociaż ta cupra na przodzie to nie wygląda aż tak komicznie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

A jak już szukać to pod minimum pod spryski a dobrze by było może i z PDC :tonguemad:

 

Otwory pod PDC sa zaznaczone - wystarczy wywiercić. ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2020 o 23:07, lewiatan1989 napisał:

Gdyby tylko nie kosztował miliona monet... A jak już szukać to pod minimum pod spryski a dobrze by było może i z PDC :tonguemad:

Nie gadaj Darek ;) Można ustrzelić okazje :P Ja już kupiłem dwa z xenonem i spryskami. Raz S4 za 850 kpl lekko pęknięty i raz skorupe za 500, tą pękniętą sprzedałem za 400 więc 950 wyniósł mnie zderzak S4 ;) Czaj na okazje, przeglądaj ostatnio wystawione aukcje na allegro i marketplace na fb :)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde śliczne to B7... Teraz to już tylko chyba moc powinieneś zacząć podnosić? ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Biggi napisał:

Kurde śliczne to B7... Teraz to już tylko chyba moc powinieneś zacząć podnosić? ?

Dziękować. 

Trochę jest podniesiona moc ale już pod nogą brakuje. 

Ale jeszcze i tak sporo do zrobienia mam. 

Tu video przedstawiające jak ładnie działa doświetlanie zakrętów po kącie skrętu kierownicy w wersji mce low - high czeka na montaż ale jeszcze poczeka ?

 

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...