Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Trasa Warszawa Albania Warszawa po raz drugi przejechana prawie bez żadnych usterek. W drodze powrotnej na Słowacji skończył się synchronizator pierwszego biegu. Wyjazd do Albanii polecam każdemu bez rezerwacji kwatery, zawsze idzie coś znaleść . Punkty informacyjne w każdym mieście tam mówimy ile chcemy zapłacić za kwaterę i co chcemy mieć np; wifi, klimę. Koszt kwatery w Albanii za cztery osoby z wifi i klimą maksymalnie płaciłem 35 EU. Polecam trasę z przystankami chociaż dwa lata temu jechałem na raz ponad 2000 tys km. Moja ostatnia trasa Warszawa Węgry baseny termalne przy samej granicy Serbskiej, Bośnia i Hercegowina (Sarajewo, Mostar, Miedziugorie ) Czarnogóra (Petrovac na moru) Chorwacja Dubrownik i Albania. Polecam Albanię od Vlory do Ksamilu woda przezroczysta, skałki, piękne plaże. Albania bliżej Chorwacji to ciemny piasek parasol obok parasola.

20180816_191803-EFFECTS.jpg

20180807_192644-EFFECTS.jpg

A tu dwa lata temu

20170813_141626.jpg

20170813_175104.jpg

20170818_114558.jpg

20170818_192525.jpg

20170810_125826-EFFECTS.jpg

20170812_195820.jpg

Edytowane przez kocel

Opublikowano

Jak z trakcją na mokrym przy FWD ? Miele trochę czy masz jakiś swój  launch control ?   ?

Opublikowano
  • Autor

Kwestia przyzwyczajenia i dobrych opon.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I wreszcie podsufitka założona

20190420_085043.jpg

20190420_085052.jpg

20190420_085050.jpg

20190420_085047.jpg

20190420_090055.jpg

20190421_073322.jpg

Opublikowano

Czarny sufit robi robotę ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

I znów zmiana skrzyni biegów z JWS na HCK . Tym razem poleciał synchronizator drugiego biegu chyba nie mam szczęscia z tymi skrzyniami, po rozebraniu okazało się że nadaje się tylko na szrot.

Przy okazji zmiana oleju, filtrów, płukanka.

Tym razem olej 5w50 poprzednio 10w60.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj hamownia i wskoczył multimap, mapy przełączane tempomatem .

W poniedziałek wreszcie założyłem lusterka składane z pilota.

FB_IMG_1561116306494.jpg

Opublikowano

Fajnie teraz się to pewnie odpycha, fajny patent z tą mulimapą potrzeba więcej mocy naciskasz i jedzie.

Opublikowano

Jak kolejny raz padła skrzynia, to był znak ze trzeba wsadzać Q :D

Opublikowano

a ten jednomas nie przyczynił się do upadku tej skrzyni?

Opublikowano
20 godzin temu, Maniusiek28 napisał:

a ten jednomas nie przyczynił się do upadku tej skrzyni?

Swoje odegrał z pewnością

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Kowi87 napisał:

Swoje odegrał z pewnością

Może i swoje odegrał ale napewno nie powinna skrzynia paść po przejechaniu 7 tys od zmiany.

Opublikowano
2 godziny temu, kocel napisał:

Może i swoje odegrał ale napewno nie powinna skrzynia paść po przejechaniu 7 tys od zmiany.

A jaką masz pewność w jakim stanie skrzynia była ? Czasami wystarczy tys km do dojechania skrzyni :)

Opublikowano
  • Autor

Dlatego piszę że może coś tam odegrał. Po rozbiórce skrzyni wyszło że miała bardzo dużo najechane,.

Opublikowano

Adrian widzę zrobił konkretną robotę z tymi mapami ?

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod dwa uchwyty na kawę

20190706_102925.jpg

Opublikowano

Fajnie działasz kolego. Jak ja choruje na ten multimap :P przydałoby by się coś Eco na miasto, bo po sofcie jednak więcej po mieście łyka niż przed... 

Opublikowano

Ten przycisk ESP, to tak serio? ? Mogłeś dać na półeczkę pod kierownicą.

Opublikowano
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Ten przycisk ESP, to tak serio? ? Mogłeś dać na półeczkę pod kierownicą.

dokładnie o tym samym pomyślałem, bo tak średnio to wyszło moim zdaniem ;) 

Edytowane przez M@rcin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.