Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty starachowicko-ostrowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co dudi też zamówiłes ramki u pana pietro :-). A na spota się pisze jakby co

Wlasnie zamowilem 5szt i lipa z tego bedzie ,kolesia chyba przerosl ten temat :confused4: trzeba chyba do konkutencji sie udac

Mogę Wam przywieść rameczki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Co dudi też zamówiłes ramki u pana pietro :-). A na spota się pisze jakby co

Wlasnie zamowilem 5szt i lipa z tego bedzie ,kolesia chyba przerosl ten temat :confused4: trzeba chyba do konkutencji sie udac

Mogę Wam przywieść rameczki :gwizdanie:

Bardzo chetnie a od kogo bedziesz je mial ??
Opublikowano

Co dudi też zamówiłes ramki u pana pietro :-). A na spota się pisze jakby co

Wlasnie zamowilem 5szt i lipa z tego bedzie ,kolesia chyba przerosl ten temat :confused4: trzeba chyba do konkutencji sie udac

Mogę Wam przywieść rameczki :gwizdanie:

Bardzo chetnie a od kogo bedziesz je mial ??

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem :decayed:

Do Kercziego mam zdecydowanie bliżej, mieszka kilka domów odemnie :gwizdanie:

Do Pietro mam ponad 350km :wink4:

Opublikowano

na cale nieszczescie juz wplacilem pieniadze :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Co dudi też zamówiłes ramki u pana pietro :-). A na spota się pisze jakby co

Wlasnie zamowilem 5szt i lipa z tego bedzie ,kolesia chyba przerosl ten temat :confused4: trzeba chyba do konkutencji sie udac

Mogę Wam przywieść rameczki :gwizdanie:

Bardzo chetnie a od kogo bedziesz je mial ??

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem :decayed:

Do Kercziego mam zdecydowanie bliżej, mieszka kilka domów odemnie :gwizdanie:

Do Pietro mam ponad 350km :wink4:

Przyjacielu chetnie bym zamowil 2szt + 2 naklejki z napisem dudi ,byl bym ci naprawde bardzo wdzieczny :notworthy:
Opublikowano

I jak chłopaki, organizujecie coś w okolicach świąt :cool1:

Opublikowano

I jak chłopaki, organizujecie coś w okolicach świąt :cool1:

Tu nie Kielce :decayed:

Opublikowano

Ale kieleckie :tongue4::wink4:

Jedno nie wyklucza drugiego :naughty::kox:

Opublikowano

Ale kieleckie :tongue4::wink4:

Jedno nie wyklucza drugiego :naughty::kox:

Świętokrzyskie :tongue4:

Opublikowano

Ja tam jestem tradycjonalistą :naughty:

No bo jak by to miało brzmieć - świętokrzyski scyzoryk :wtf:

Piździ jak w świętokrzyskiem :OMG:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mocne argumenty :naughty:

Opublikowano

No ba, :>

Nie przypadkiem ma się te blachy TST :gwizdanie:

AC niższe o połowę niż w stolycy :polew: :polew:

Opublikowano

Nie przypadkiem ma się te blachy TST :gwizdanie:

To po co My do Kielc jedziemy :mysli:

Można bliżej spota zrobić :naughty:

Opublikowano

Bo o kolegę Fleja się troszczymy :wink4:, co by nie zabłądził :polew:

Opublikowano

Bo o kolegę Fleja się troszczymy :wink4:, co by nie zabłądził :polew:

No dobra, przekonałeś mnie :decayed:

Opublikowano

spota,trzeba konniecznie zrobic w ostr ! zadne kielce :sick3:

Opublikowano

A może w Starachowicach dla odmiany zrobimy spotkanko?

Opublikowano
  • Autor

Ciezko bedzie u nas spota w swieta zorganizowac bo ludziska sie do kielc wybieraja , ale w puzjniejszym terminie bardzo chetnie ,cieplo sie zrobiloto moze tego grila nad zalewem zrobimy :kox:

Opublikowano

Panowie, jedziemy do Kielc i robimy big spota :naughty:

Opublikowano

jedziemy jedeziemy im więcej tym lepiej pogoda ładna to i spocik będzie udany[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 07:54_________________________________________________dudi ja proponuje w Ostro pod którymś z marketów albo pod kinem-jak w Starachowicach to juz twój teren :)

ale brody byłyby najlepsze w taką pogodę-słonce woda- ja na tego grilla czekam

na kielce w niedziele jedziesz?? ja od Mojej Pani się wyrwe na chcwilę i podjadę-coś tam przy autku wykombinował???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.