Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _małyTM_ napisał:

dajcie znać to chętnie obadam jak to "grzmi" na żywo

kurna bardzo podobna czarnaulka ma chyba kpl wydechu od "baq exhaust" i stoi często w okolicach "leclerca"??

przez chwilkę myślałem że to ta sama

To nie moj rewir. Możemy jutro się zgadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier, ales ty mnie zaimponowal dzisiaj ! Chylę czoła:drunk:

Panowie wkrótce wpadną tutaj takie mody, jakich nikt chyba nie przerabiał (z tego co szukałem, tutaj napewno nie..). Wszyscy piwa pootwieracie jak zobaczycie fotostory :shock3:

No i to co dzisiaj przyszło na palecie..  grubo ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu forum już wszystko widziało...uchyl Pan rabka tajemnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@black4 szukam i szukam, to forum chyba tego nie widziało. Podobnego moda Google znalazło jednego w UK, ale w B5. Jutro może szwagier jak ogarnie fotostory to wrzuci. Cierpliwości... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podgrzewacie napięcie !

Powodzenia i wrzucajcie story! Hey☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, HOLMATRO napisał:

Szwagier, ales ty mnie zaimponowal dzisiaj ! Chylę czoła:drunk:

Panowie wkrótce wpadną tutaj takie mody, jakich nikt chyba nie przerabiał (z tego co szukałem, tutaj napewno nie..). Wszyscy piwa pootwieracie jak zobaczycie fotostory :shock3:

No i to co dzisiaj przyszło na palecie..  grubo ! 

Sam się już palę do tematów. Ale jak wiesz, lubię wszystko ogarnąć tip top i dopiero wtedy puszczać w świat info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, witam ponownie. Nowy rok - niech zacznie się wykonanym nowym projektem!

Więc tak, jak zapowiadał niedawno  @HOLMATRO , czas pochwalić się kolejnym modem. Jak dla mnie duża rzecz, bo zrobiona własnoręcznie, począwszy od pomysłu, po wykonanie. Czas poświęcony naprawdę duży, efekt - jak dla mnie - super, tak jak planowałem.

Jeżeli komuś się nie spodoba - OK, rozumiem. Pamiętajcie, że każdy mod wykonywany jest pod własne preferencje i upodobania.

Tak więc poniżej kilka zdjęć. W dziale DIY wrzucę znacznie więcej zdjęć.

Jeśli macie jakieś pytania, odnośnie tego przedsięwzięcia, piszcie na PW.

3.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

15.jpg

17.jpg

23.jpg

29.jpg

31.jpg

32.jpg

 

 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Frond Side napisał:

zacny pomysł i nawet ciekawie to wygląda :) a co z oświetleniem, normalnie na 2 lampki? ?

Dzięki. 

Jak najbardziej, cała listwa z lampkami jest (fabrycznie) przystosowana pod wąską wnękę. 

Edytowane przez dayd_4
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem aby tak zrobić u siebie . U ciebie wyszło to naprawdę bardzo ładnie mod na duży + ??

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Guziec583 napisał:

Też myślałem aby tak zrobić u siebie . U ciebie wyszło to naprawdę bardzo ładnie mod na duży + ??

 

Dzięki ?

Mi się zawsze podobała klapa USA, ale ciężko znaleźć oryginał. Więc postanowiłem, zrobić sam. Zabawy było od groma, ale tylko dlatego, że nie mam już wprawy takiej jak kiedyś, w szpachlowaniu i obróbce kitu. Jak masz jakiegoś magika blacharza-lakiernika, to zrobi ci to w jeden dzień.

Polecam moda?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dayd_4 napisał:

Mi się zawsze podobała klapa USA, ale ciężko znaleźć oryginał

dawno dawno temu chłopaki z okolic "bolka" kupowali i sprzedawali klapy z b6 b7 usa na potęgę

pomysł bajka, tylko te nasze tablice ? .....dolą całe te "wow"

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 17:08, dayd_4 napisał:

31.jpg

 

 

 

 

49 minut temu, _małyTM_ napisał:

dawno dawno temu chłopaki z okolic "bolka" kupowali i sprzedawali klapy z b6 b7 usa na potęgę

pomysł bajka, tylko te nasze tablice ? .....dolą całe te "wow"

Nie gadaj, dobrze jest ! Jak na nasze polskie warunki to optymalny i najbardziej ekonomiczny sposób na małe blachy :travolta:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednica końcówek słuszna i prawidłowa ale montaż w seryjnym dyfuzorze spowodował że wyglądają jak dołożone 'na siłę'. Końcówki powinny być podwieszone wyżej wg mnie tzn. co najmniej połowa najlepiej 2/3 powinny być w dyfuzorze a tu jest odwrotnie po prostu wiszą pod zderzakiem . Należałoby przerobić nieco dyfuzor. Ja bym tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Srednica końcówek słuszna i prawidłowa ale montaż w seryjnym dyfuzorze spowodował że wyglądają jak dołożone 'na siłę'. Końcówki powinny być podwieszone wyżej wg mnie tzn. co najmniej połowa najlepiej 2/3 powinny być w dyfuzorze a tu jest odwrotnie po prostu wiszą pod zderzakiem . Należałoby przerobić nieco dyfuzor. Ja bym tak zrobił.

Masz rację, też to widzę, jak znajdę chwilę i wolny podnośnik, podniosę cały wydech, ale będę musiał pokombinować, bo regulacji to tam za bardzo już nie ma.

A dyfuzor - cóż, ja idę ścieżką ciągłych modyfikacji, a nie, zrobienia wszystkiego na raz. Daje to nieustającą satysfakcję z modów:buhaha: Także dyfuzor może być kolejnym... Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podciął zderzak nad wyobleniami końcówek i je powiekszył . Problemem może być to przetłoczenie wzdłuż dyfuzora i dookoła wyobleń na końcówki aby je zgrać po przeróbce. Byłoby z tym zachodu. Podobnie przerabiałem w swoim E46 330Cd . Dyfuzor był Mpakietowy na jedną podwójną końcówkę 2x76 mm = ja zrobiłem na dwie pojedyńcze po obu stronach / końcówki z RS6 C5/. Potem dyfuzor poszedł w ori carbon. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...