Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm


Korton555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak ze Nightbreaker sie szybko przepalaja? Slyszalem opinie o Cool Blue Intense, ze maja dluzsza zywotnosc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubaanizer napisał:

Nie jest tak ze Nightbreaker sie szybko przepalaja? Slyszalem opinie o Cool Blue Intense, ze maja dluzsza zywotnosc? 

Według producenta żywotność ta sama jest ,  nowa wersja NB laser jest dużo lepsza od tej zwykłej. Miałem NB , CBI i te NBL. Mogę polecić każdemu :)

CBB jeszcze fajnie świecą .

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę w domu siedzieć, wiec wziąłem auto i trochę pojeździłem po Krakowie, generalnie pusto jak w nocy na drodze.

Chyba spora część ciekawszych bryk tez wyjechała na miasto, spotkane skyline x2, mustangi, focus RS, itp

Złapałem się dobre kilka razy na światłach z bmw M2 i o dziwo do ok 100km/h równo było, później widać delikatnie odchodzi, dołączył do nas hyundai i30N, ale wyraźniej wolniejszy był. Tak więc mile zaskoczony.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 21:41, Korton555 napisał:

Złapałem się dobre kilka razy na światłach z bmw M2 i o dziwo do ok 100km/h równo było

Wow! Nieźle, to ma katalogowo 4.3 do 100 - jednak napęd robi swoje, bo pewnie nie było idealnie sucho :) 

Edytowane przez jnow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, jnow napisał:

Wow! Nieźle, to ma katalogowo 4.3 do 100 - jednak napęd robi swoje, bo pewnie nie było idealnie sucho :) 

kilka stopni na plusie, sucho, ale jak to asfalt po zimie, tyłkiem mu nosiło bo jechałem za nim, obok na drugim pasie i30N. W lecie to pewnie start miałby lepszy, podejrzewam, ze to 4.3 to idealne warunki musza być, nie wiadomo co w tej m2 za skrzynia siedziała, manual ma 4.5 sek - a tu łatwo stracić dziesiętne sekundy

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli klaruje mi się wymiana samochodu, więc przymierzam się do sprzedaży allroad'a, aktualny przebieg 156tys km. Na razie jeszcze ogłoszenia nie wystawiam, ale może ktoś będzie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 19:36, Korton555 napisał:

Powoli klaruje mi się wymiana samochodu, więc przymierzam się do sprzedaży allroad'a, aktualny przebieg 156tys km. Na razie jeszcze ogłoszenia nie wystawiam, ale może ktoś będzie zainteresowany.

Ile chciałbyś wziąć z ciekawości zapytam za tego allroad'a? Mam A4 B8 z 2015 dobrze wyposażone z tym samym silnikiem CNCD i s-tronic w serii i się zastanawiam ile to rzeczywiście teraz warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 19:36, Korton555 napisał:

Powoli klaruje mi się wymiana samochodu, więc przymierzam się do sprzedaży allroad'a, aktualny przebieg 156tys km. Na razie jeszcze ogłoszenia nie wystawiam, ale może ktoś będzie zainteresowany.

ile cenisz auto? mój teść szuka pewnego auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2021 o 13:07, th3gentl3man napisał:

Ile chciałbyś wziąć z ciekawości zapytam za tego allroad'a? Mam A4 B8 z 2015 dobrze wyposażone z tym samym silnikiem CNCD i s-tronic w serii i się zastanawiam ile to rzeczywiście teraz warte :)

Allroad jest droższy, zarówno używany jak i nówka w ASO, więc nie do końca jest to dobry punkt odniesienia.

W dniu 7.09.2021 o 13:27, jedrekx napisał:

ile cenisz auto? mój teść szuka pewnego auta ;)

70tys mniej więcej, auto pewnie, drugi właściciel, bezwypadkowe, 160tys km przebiegu. Dołożony hak, większe hamulce z a6, program na 300+ KM (na życzenie można wrócić do oryginału) prawie nówki zimówki, bogate wyposażenie, wymieniany olej w skrzyni co 60tys w ASO. Cenę oszacowałem mniej więcej po ofertach, gdzie podobny allroad z przbiegiem o 100tys większym jest za 63tys. Pewnie jak będzie zdecydowany kupiec cena coś do negocjacji. Ogłoszenie nie wystawiłem jeszcze, bo szukam dla siebie pewnej sztuki, jak coś się pojawi to wystawię od razu, ale jak coś to mogę sprzedać wcześniej.

obraz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 22:23, Korton555 napisał:

Ostatnie zdjęcie z wyjazdu wakacyjnego1633206082378.jpg

Robiłeś dechroming czy relingi i listwy szyb były w czerni?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wandej napisał:

Robiłeś dechroming czy relingi i listwy szyb były w czerni?

 

Seria, takie juz byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Korton555 napisał:

Seria, takie juz byly

Idzie na sprzedaż w  konću? W zasadzie bliźniaka będę miał tylko TDI:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wandej napisał:

Idzie na sprzedaż w  konću? W zasadzie bliźniaka będę miał tylko TDI:wink:

Idzie, muszę jakoś w weekend ogarnąć auto (umyć) i zrobić aktualne zdjęcia i poleci do ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłe auto już zaliczkowane i w środę odbiór. Tym razem, przesiadka z audi na lexusa. Model RX 450h 2017r, przebieg pod 100tys km, najwyższa wersja wyposażenia "prestige" wszystko mająca (naturalna skóra  półanilinowa, wentylowane i podgrzewane siedzenia..radary, utrzymanie pasa ruchu, duzy 12" ekran..itd), audio Mark Levinson

1633845017865.jpg

1633845017873.jpg

1633845017868.jpg

1633845017871.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...