Premiera konkurenta A4 B9 czyli nowe BMW serii 3.
0

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprezentowano nowe BMW serii 3:

Film: 

Opis/Zdjecia: https://autokult.pl/32204,premiera-nowego-bmw-serii-3-z-siodma-generacja-mozesz-juz-porozmawiac

Jak dla mnie rewelacja, podoba mi się wyraźna zmiana w wyglądzie w stosunku do poprzednika, linia jak dla mnie najładniejsza z pośród A4, Merc C-klasy i własnie nowej BMW 3. Środek też bardzo fajny ( fotele! ), nie podobają mi się cyfrowe zegary, design Audi ładniejszy i generalnie w BMW zostałbym przy standardowych +10,2 calowy wyświetlacz multimedialny. Mam nadzieję że nie zrezygnują z silnika 3.0 biturbo diesel. Generalnie zapowiada się kawał bardzo fajnego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie tył bardzo podobny do B9 co zaskakuje.  Wnętrze mocno ascetyczne i jak dla mnie wyświetlacz środkowy jest przesadzony(wielkość). Kto co lubi ale za pewne prowadzi się perfekcyjnie i intuicyjnie jak większość BMW. Wnętrze B9 jak dla mnie rozkłada konkurencję totalnie. Oczywiście nie podstawowe:decayed:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam odwrotne wrażenia, wnętrze A4 B9 a dokładniej mówiąc jego wykonanie i materiały są moim zdaniem gorsze niż w A4 B8, sam design jest ładny ale na żywo traci. Design nowego BMW mi bardziej leży, ekran środkowy duży dlatgo osobiście bym został przy standardowych anologowych zegarach ( te multimedialne jakos dziwnie w BMW wygladaja ), no i w BMW ten srodkowy wyswietlacz jest zdecydowanie lepiej wkomponowany w deske niz pseudo tablet w A4. 

Filmik porównujący A4 B9 z nowym BMW 3 :

https://www.youtube.com/watch?v=wdZWmLqOTWw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi