Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

27b3a7794a817cc2.jpg

337eeb756618744c.jpg

na razie są w5w zobaczymy w przyszłym tygodniu mają być też inne

kolor hym :mysli: siwy :>

Opublikowano

ile takie? i nie robi się strobo?

Opublikowano

ile takie? i nie robi się strobo?

nie ma strobo na razie ,cenę podam jak będzie wszystko Ok.
Opublikowano
Opublikowano
:hi: chce zrobić ful led w wewnątrz i tylna tablice znacie możne wymiary tych żaróweczek chce zamówić od razu całość
Opublikowano

Znacie - jest w odpowiednim dziale nawet caluteńki temat poświęcony zmianie oświetlenia na LED :decayed:

Opublikowano
Znacie - jest w odpowiednim dziale nawet caluteńki temat poświęcony zmianie oświetlenia na LED decayed

jak byś znalazł link bo nie mogę wyszukać za nic

Opublikowano

dajcie znac czy opłaca sie kupic(zywotnosc itd) pozdarwiam

Opublikowano

po dwóch tygodniach NIC się nie dzieje i świecą dalej :wink4:

Opublikowano

Jeszcze pytanko,z której aukcji kupiłeś te świeczki.Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

po dwóch tygodniach NIC się nie dzieje i świecą dalej :wink4:

fis nie pierdnął ani razu?

Opublikowano

Robert jaka cena jednej sztuki no i gdzie je mozna dostać ?

Opublikowano

Jeszcze pytanko,z której aukcji kupiłeś te świeczki.Pozdrawiam :hi:

z żadnej

ta firma nie sprzedaje na allegro ,choć wyglądają podobnie :)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 10:15_________________________________________________

po dwóch tygodniach NIC się nie dzieje i świecą dalej :wink4:

fis nie pierdnął ani razu?

NIE ani razu - :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 10:15_________________________________________________

Robert jaka cena jednej sztuki no i gdzie je mozna dostać ?

czekam na dobra ofertę :wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 10:16_________________________________________________Obecnie OGR je testuje :naughty:

Opublikowano

czekam na dobra ofertę :wink4:

jak będzie to ja się pisze od razu :decayed: i pewnie nie tylko ja to wynegocjuj doba cenę :kox:

wrzucił byś foto jak się ma kolor do xenonów :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie to może listę zrobimy w tym wątku i będzie z baśki :kox: ?

Opublikowano

Panowie to może listę zrobimy w tym wątku i będzie z baśki :kox: ?

istotna jest cena :gwizdanie:

Opublikowano

jutro podam ceny za W5W i H6W

Opublikowano

w przednie postoje led sie nie bawie chodz moje kimoto leza na polce i dalej wszystkie diody swieca :polew:

Co do oswietlenie tablicy tylnej to zakupilem juz rok temu 2 paski led elastyczne z tasma 3M.Jeden pasek ma 3 diody smd a koszt takiego paska to 4.50zl.Kolor jest jasno bialy a rozklad swiatla idealny.Zadnych bledow na fisie.Polecam z czystym sumieniem.

Opublikowano

jutro podam ceny za W5W i H6W

a co jutro ma być lepszy kurs dolara :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.