Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem w sobotę niby dedykowane z oddzielnym rezystorem ceramicznym i kupa. Błąd na FIS i mrugajace diody :wallbash:

Dzisiaj się wpieniłem i wpiałem w układ normalna żarówkę i jest :good:

Jak tylko wpadne do kraju dołożę normalne rezystory i po jabłkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede przerabial na w5w,ale brak czasu odklada ta operacje.

Sprawdzalem natomiast,czy bledu nie wywala w starych lampach.Ladnie swieci i FIS nic nie szczeka. :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Przyjrzalem sie tym ledom - niestety, ale u mnie przy xenonie [chyba 4300K] wygladaja bardzo slabo - swieca zbyt niebiesko, a xenon "na zolto"... demontuje dzis.

Z dwojga zlego - wole miec zolte postojowki niz zeby lampy wygladaly na soczewke + led :) [czyli wioska :D ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Przyjrzalem sie tym ledom - niestety, ale u mnie przy xenonie [chyba 4300K] wygladaja bardzo slabo - swieca zbyt niebiesko, a xenon "na zolto"... demontuje dzis.

Z dwojga zlego - wole miec zolte postojowki niz zeby lampy wygladaly na soczewke + led :) [czyli wioska :D ].

zgadzam sie :good: mam ledy i ori xenon 4300 i wyglada to nie wiele lepiej niz zwykle zarowki w5w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede przerabial na w5w,ale brak czasu odklada ta operacje.

Sprawdzalem natomiast,czy bledu nie wywala w starych lampach.Ladnie swieci i FIS nic nie szczeka. :good: :good:

tylko ciekawe po jakim czasie by odmowily posluszenstwa... u mnie po pierwszym zalaczeniu swiatel fis szczeknal tylko raz.. nastepnym razem juz ciszzaaa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak sobie porównuję i chyba ledy które kupiłem do oświetlenia wewnętrznego dają bardziej białe światło niż te od "Kimono". Są symetryczne ale co tam, wrzucę w reflektor i zobaczę jak świeci :) (ale najpierw rezystory :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlag dziś trafił, bo mam stroboskop w prawej lampie już po chyba 5 dniach. Miga pięknie, więc jutro wymiana na "siuśki", bo misiaczki mi się przylepią ;( Na pocieszenie kupiłem sobie piękny, w żadnym miejscu nie skorodowany i nie zniszczony wydech od 2,5 FWD :naughty::kox:

Piękny wydech, piękna cena, stan ideał, jakby z linii montażowej zjechał. W tygodniu będzie rezanko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy w postoju z 4300 K wyglądają dziwnie tylko z bliska, z daleka kąt padania światła X się zmienia i wygląda lux :) też uważałem, że 4300 są siuśkowate ale kumpel się przejechał moim autem i z daleka ma jednak lekko błękitną poświatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jedziemy na spota z lukaszem[r], on przede mna, rozmawiamy przez telefon... sie pytam: Te moje ledy kijowo swieca w stosunku do xenonow, coo? On: jakie ledy?

Wsadzilem w niedziele wieczorem, dzis zdechly, co za gowno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzilem w niedziele wieczorem, dzis zdechly, co za gowno

Się napaliliście jak szczerbaty na suchary. Masakra! Wątek ma 28 stron! I gówno z tego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzilem w niedziele wieczorem, dzis zdechly, co za gowno

Się napaliliście jak szczerbaty na suchary. Masakra! Wątek ma 28 stron! I gówno z tego :polew:

jakie tam gowno :tongue4:

mam postojowki jakich nigdy jeszcze nie mialem tzn rodzaj i ilosc diod :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na za przeproszeniem c**j biednemu te diody. Diagnoza mojej - PAD, pomimo przekładek nie ruszyła.. :wallbash: Ale co najmilsze, wyjmowałem i wkładałem dziś pod chatą lampiony, w końcu założyłem siuski, uśmiech na gębie po złożeniu, a jeden siusiek po zapaleniu zdechł również - myślałem, że mnie sczyści normalnie. Juro powtórka z rozrywki... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...