Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zagooglam i zobaczę czy mnie stać :decayed:

...dobra, który label? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mialem to samo.. zalozylem te ledy bez rezystorkow... i jeden swiecil 2 a drugi 3 dni. :wallbash: :wallbash:. chyba wsadze h6w philips blue vision.. :wink4: montowal ktos?? jaki efekt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowal ktos?? jaki efekt??

Montował. Barwa światła trochę bardziej biała, można zauważyć różnicę w porównaniu do zwykłej żarówki ale daaaaleko im do LEDów

U mnie palą się tak samo często jak zwykłe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN a dlugo masz je zamontowane?? gdzies mi sie obilo ze zmieniaja barwe czyli tak jakby sie wypalaly??

słyszalem wlasnie ze zywotnoscia to one nie grzeszą.. ogolnie warto za ta cene??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak trafisz - jednym BlueVision trzymają długo, innym padają po krótkim czasie (u mnie wytrzymały 3 miechy). Efekt praktycznie żaden bo świecą tylko trochę lepiej niż zwykłe "sikacze" H6W. Kiedyś dorwałem jakiś test żarówek w którym wyczytałem że wszystkie barwione szkiełka mają bardzo kiepską wytrzymałość... Jak za 50zł, chyba nie warto - raczej zainteresowałbym się tematem rezystorów (...w zasadzie to aktualnie robię ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skovroon, Bart-S chyba napisał wszystko w tym temacie ... :wink4:

U mnie (mam bi-x) wytrzymują po kilka miesięcy, świecą trochę jaśniej niż zwykłe. Kosztują 40-50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bluevisiony wytrzymaly kilka miesiecy bez problemow,ale ich barwa przy xenonie to siki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to zaskakująco dobrze... na razie żadnych problemów a jedna w zapasie :cool1: oczywiście nic nie ciąłem tylko po prostu wcisnąłem - trzymają się elegancko i docisk też niezły...

ed3ebc5302a4667cm.jpg 5c35bd841a150b1em.jpg de425defd8b46c16m.jpg 9affc3801b914f95m.jpg 08ad89cad781c100m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to zaskakująco dobrze... na razie żadnych problemów a jedna w zapasie :cool1: oczywiście nic nie ciąłem tylko po prostu wcisnąłem - trzymają się elegancko i docisk też niezły...

ed3ebc5302a4667cm.jpg 5c35bd841a150b1em.jpg de425defd8b46c16m.jpg 9affc3801b914f95m.jpg 08ad89cad781c100m.jpg

ale wkladales rezystorki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to sa jakies jaja...

od 2 dni prawa dioda nie dzialala..

dzis odpalam auto-dalej nie dziala, czyli wszystko "w normie", zrobilem kilkanascie km, w tym czasie 2x gasilem auto.. odpalam.. cos mi "nie pasuje".. patrze, bledu nie ma, FIS nie szczeka, wychodze przed auto- LED dziala :polew:

i poki co dziala, o co cho? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez rezystorków...

to ciekawe ile Tobie potrzymają :naughty:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:11_________________________________________________pomyslalem ze moze ja tez załaduje fotki jaka roznica jest miedzy LEDami a zwykłymi sikami.

tutaj same postojowki..chyba roznice widac :decayed:

20090525652.jpg

tutaj juz z Xenonkiem :wink4:

20090525654.jpg

a tu troszke ciemniej.. juz obie strony gotowe

20090525658.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt jest bez porównania... jeżeli ktoś ma xenon to cały efekt się psuje przy zwykłej żółtej postojówce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i racja... :wink4: w takim razie byłem wyjątkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałby się wypowiedzieć odkrywca LEDów z Kimoto - Lukaszr, ma je już około miesiąca i ciekawe czy jeszcze działają :gwizdanie:

U mnie działają bez problemu - raz na jakiś czas (od montażu chyba 3 razy) przy włączeniu zapłonu pojawia się błąd jednej z LED, ale tylko na 3 sekundy i znika - nie wiem skąd to się bierze, ale możliwe, że komputer wykrywa jakieś niestabilność prądową i stąd ta chwilowa reakcja.

Tia... 4300k wygląda "dobrze" :rolleyes:

Złośliwa bestia :tongue4:

lukaszr masz je najdłużej, świecą jeszcze czy już kolejny komplet założony :gwizdanie:

U mnie ciągle jeden i ten sam od ponad miesiąca i wszystko działa.

Panowie ja mialem to samo.. zalozylem te ledy bez rezystorkow... i jeden swiecil 2 a drugi 3 dni. :wallbash: :wallbash:. chyba wsadze h6w philips blue vision.. :wink4: montowal ktos?? jaki efekt??

Czytając te Wasze problemy mam wrażenie, że ta partia, która przyszła do Kimoto była jakaś wadliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te Wasze problemy mam wrażenie, że ta partia, która przyszła do Kimoto była jakaś wadliwa.

chyba niee... :mysli: bo np ja nie kupowalem u KIMOTO....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skovroon no to skąd brałeś swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...