Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?


pietrz44

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, aprox99 napisał:

Fajne auto a przede wszystkim nie czarne jak 95 procent Audi.W tym zakłamanym życiu trafiają się jeszcze,,normalni'' ludzie.3l whisky nie wypiłem,to pamiątka.Pozdr.

 

Granatowe miałem A4 B6, a czarne A4 B7 i nie chciałem już takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Competition i wszystko jasne :kox: Gratulacje zakupu kolejnej a czwórki na niezłym wypasie:ok2: 

Kolorek mega

PS nie jest to RS look tylko Sline Competition Plus ?

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, D4NTE napisał:

Competition i wszystko jasne :kox: Gratulacje zakupu kolejnej a czwórki na niezłym wypasie:ok2: 

Kolorek mega

PS nie jest to RS look tylko Sline Competition Plus ?

Tak piszą na ogłoszeniach sprzedaży, dlatego do nazwy dodałem ?

Ale wydaję mi się, że mam wersję black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała moja prośba

Co byście proponowali, żeby w aucie zmienić ?

190 KM mi wystarcza więc chciałbym coś dołożyć w wyglądzie. Na pierwszy rzut składane lusterka, a co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 rzeczy, skladane lustra, obnizyc, wydech od 3.0 tdi aby byl po rurce na strone, wiaze sie to z wymiana dyfuzora ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna przygoda, podobna trochę do mojej z tym kupnem auta w ciemno heh. Auto pierwsza klasa, tylko nie ma co tu rezac hehe. Jakieś drobiazgi pewnie się znajdą. Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna przygoda zakupowa :)

Masz najnowszy pakiet stylistyczny jaki wypuściło audi w 2015 roku w końcówce modelu b8. Competition Plus w Twoim przypadku Black Edition który połączony z kolorem Daytona Gray jak dla mnie wygląda przezayebiście ??? 

Zawiele tu niema do modzenia.

Tak jak pisali poprzednicy wydech od 3.0 z większymi kominami. Składane lusterka o których wspomniałeś i jakieś zimne ledy w halogeny. Myślę że do pakietu Black dekory w środku też by pasowało zmienić na takie. Oczywiście to kwestia gustu w końcu to Twoje wozidło :D

Gratulacje piękne A4 i zazdroszczę tego koloru :)

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor za***isty, wypas też jest konkretny. 

Pakiet stylistyczny C+ w połączeniu z pakietem black i kolorem daytona robi miazgę ??

Zawias z 1bv do kompletu i te rzeczy, o których pisali poprzednicy i jest bajka ?

Bezawaryjnej jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu, chorowałem na ten kolor gdy zobaczyłem taką A4 w s-line na żywo, piękna sprawa.  Niech służy bezawaryjnie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wpakował 19 rotory :D Chcę na sezon letni przytulić rotorki do swojej ale 18. Wracając do tematu co jeszcze można dodać, ja zakupiłem moduły semi dynamic od kolegi z forum  Love-Audi i jestem zadowolony..jeśli masz w środku żółte żarówki nie ledy, to też polecam zestaw modułów led od forumowicza Tomnika, dają jak latarnia morska :D
No i oczywiście coś z tymi halogenami, ja zmontowałem 
Osram H8 Cool Blue Intense 4200K  i jest o niebo lepiej, niemniej jednak jeśli chcesz poświęcić więcej grosza to polecam zakup ledów.

 

Edytowane przez stalowy96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stalowy96 napisał:

Ja bym wpakował 19 rotory :D Chcę na sezon letni przytulić rotorki do swojej ale 18. Wracając do tematu co jeszcze można dodać, ja zakupiłem moduły semi dynamic od kolegi z forum  Love-Audi i jestem zadowolony..jeśli masz w środku żółte żarówki nie ledy, to też polecam zestaw modułów led od forumowicza Tomnika, dają jak latarnia morska :D
No i oczywiście coś z tymi halogenami, ja zmontowałem 
Osram H8 Cool Blue Intense 4200K  i jest o niebo lepiej, niemniej jednak jeśli chcesz poświęcić więcej grosza to polecam zakup ledów.

 

Rotory fajne ale teraz wydać z 5k trochę szkoda, muszę teraz jakieś alusy na zimę kupić i do tego opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrzucił jakieś felgi aftermarketowe pokroju Rotiform BLQ albo KPS 20" i dla mnie to byłby koniec świata :D Te rotory to są dramatycznie nudne 90% lepszych audic na tym jeździ. Nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2018 o 23:11, Zyklone napisał:

Ja bym wrzucił jakieś felgi aftermarketowe pokroju Rotiform BLQ albo KPS 20" i dla mnie to byłby koniec świata :D Te rotory to są dramatycznie nudne 90% lepszych audic na tym jeździ. Nic specjalnego.

Kolega ma rację Rotory oklepane,  wszystkie listwy w piano wiem rysują się ale robią robotę. Blizniak mojego zazdroszczę c+.

 

 

17917793_433595346989813_3098393991911879262_o.jpg

Edytowane przez rafik84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...