Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć. Moje ledwo się mieściły do klosza i musiałem przewody wszystkie na bok brać, żeby je jakoś tam włożyć. Ale po paru minutach walki jakoś się udało ?

Ogólnie wole jednak produkty od nas niż od naszych małych przyjaciół ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie jakiś kontakt do tych Led i jaki to wyszedł koszt ? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 80zł sztuka. U kolegi wyżej zapewne z połowe taniej, jeśli ma z ali ?

Jeśli chcesz to pisz pw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też ledwo się zmieściły. Koszt 83 zł za 2 sztuki. Ja mam takie Screenshot_2019-07-07-12-33-55.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Najważniejsze, że bez żadnych rezystorów ?

Rezystory są i tak... Tylko, że w środku co w moim mniemaniu jest rozwiązaniem gorszym i znacząco zmniejszającym żywotność diod no niestety ale rezystory się grzeją. A tam jest mała powierzchnia dlatego ja jestem za dobrze dobranymi rezystorami w obwodzie. Nadmierne grzanie jest spowodowane głównie przez źle wyliczoną rezystancję np. moje rezystory przy ledach od tablicy są ledwo letnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem jednak za moimi ? bo nie trzeba nic modelować ani wyprowadzać rezystorów na zewnątrz co może się później wiązać z nieszczelnym dekielkiem, a przy tym z parowaniem lamp. Wolałem tego uniknąć, jak się spalą to się kupi nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gremlin0209 napisał:

A ja jestem jednak za moimi ? bo nie trzeba nic modelować ani wyprowadzać rezystorów na zewnątrz co może się później wiązać z nieszczelnym dekielkiem, a przy tym z parowaniem lamp. Wolałem tego uniknąć, jak się spalą to się kupi nowe ?

Grunt, że właściciel zadowolony :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie i od pół roku jest wszystko z nimi ok. Mruga tylko po przełączeniu na zapłon, ale to chyba każdy led tak ma. Jak się odpali, to już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka z Karpacza ?

Jutro czas na Śnieżkę ?

Ps: a zaraz po powrocie zapewne serwis olejowy + wszystkie filtry ?

20190722_122417.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po powrocie z wakacji wybrałem się w miniony weekend do Polańczyka. I tak oto podczas trasy audiczka przekroczyła pewną barierę przebiegu ?

20190803_083654.jpg

Tuż przed wyjazdem wpadł pełny serwis: olej wraz z filtrem oraz filtry powietrza i kabinowy ? dzięki @dzik

Z innych nowości oddałem felgi fake rotory 18" do odnowienia rantów na zimę, zakupiłem nawet w dobrym stanie opony zimowe conti z 2017r oraz możliwe, że w tym tygodniu w końcu doczekam się na montaż końcówek al'a S4 ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Zaraz po powrocie z wakacji wybrałem się w miniony weekend do Polańczyka. I tak oto podczas trasy audiczka przekroczyła pewną barierę przebiegu ?

20190803_083654.jpg

Tuż przed wyjazdem wpadł pełny serwis: olej wraz z filtrem oraz filtry powietrza i kabinowy ? dzięki @dzik

Z innych nowości oddałem felgi fake rotory 18" do odnowienia rantów na zimę, zakupiłem nawet w dobrym stanie opony zimowe conti z 2017r oraz możliwe, że w tym tygodniu w końcu doczekam się na montaż końcówek al'a S4 ?

U mnie za 150km też ta bariera zostanie przekroczona :) he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w końcu udało się zamontować końcówki wydechu :banan:

Dokładka ori S4 poszła w czarny mat i nie powiem, ale super to pasuje z autem ?

Zdjęcia wstawie jutro, bo dziś nie miałem nawet chwili, żeby pstryknąć foty...

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zdjęcia, więc wstawiam. Mistrzem fotografii nie jestem, ale chyba coś tam widać ?

20190811_180206_HDR.jpg

20190811_180224.jpg

20190811_180318.jpg

20190811_180435_HDR.jpg

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...