Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to nie ori kolor ? Były odnawiane przez poprzedniego właściciela - kolor mi wygląda to na grafit/szary, coś koło tego. Dokładnie nie powiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Do mojego to znając życie jeszcze auto się zmieni ? daleka droga jeszcze do tego ?

Nie znasz dnia ani godziny ?

A czarny lakier elegancko zrobiony to coś co misie lubią najbardziej ?? wygląda super!

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sobie modzą autka, a ja 2 dni temu miałem peszka... Szybka pękła od kamienia na tyle poważnie, że jedynie wymiana wchodzi w gre... ? Myslałem, że pęknięcie nie będzie się wydłużało, ale szybka ciągle pracuje i średnio na dzień przybywa 3-5cm... ? 

Teraz poradźcie Panowie. Szybe miałem ori akustyczną, mam AC, robić to z ubezpieczenia i zniżki bye bye czy zamiennik ładować?

A z nowoście to jedynie pomalowałem wydech w środku na czarno, żeby ruda zbyt nie wchodziła i zabezpieczyć oraz żeby rurki nie rzucały się zbytnio w oczy ?

Kilka nowości pojawi się już niedługo, ale teraz myśle co robić z szybą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Wszyscy sobie modzą autka, a ja 2 dni temu miałem peszka... Szybka pękła od kamienia na tyle poważnie, że jedynie wymiana wchodzi w gre... ? Myslałem, że pęknięcie nie będzie się wydłużało, ale szybka ciągle pracuje i średnio na dzień przybywa 3-5cm... ? 

Teraz poradźcie Panowie. Szybe miałem ori akustyczną, mam AC, robić to z ubezpieczenia i zniżki bye bye czy zamiennik ładować?

A z nowoście to jedynie pomalowałem wydech w środku na czarno, żeby ruda zbyt nie wchodziła i zabezpieczyć oraz żeby rurki nie rzucały się zbytnio w oczy ?

Kilka nowości pojawi się już niedługo, ale teraz myśle co robić z szybą...

Jeżeli z AC wstawisz do warsztatu to i tak to będzie zamiennik no chyba że zarobisz to w ASO. 

Wiesz, musiał byś skalkulować co będzie bardziej opłacalne całość zniżek raczej Ci nie poleci, czasem szyby są osobno opisane w OWU przy ubezpieczeniu i są tam inne warunki ubezpieczenia. 

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z AC wezmę to tylko do ASO po ori, znam koszt każdej dupereli zaczynając od ceny kleju, przechodząc do szyby i kończąc na całej sumie... ? Tatuś się przydaje ze swoimi programami, skoro robi dla firm ubezpieczeniowych oględziny szkód aut i nie tylko ?

A jeśli zamiennik bym miał wstawić to już wiadomo z AC się nie opłaca zbyt, bo pytałem już o ceny troszke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem AC i dodatkowo szyby. Zrobiłem szybę i miałbym zwyżkę jakbym poszedł do innego ubezpieczyciela. Zostałem tam gdzie miałem, to było po staremu (wyszło chyba nawet ciut taniej za następny rok tak się złożyło :D ). 

Włożyli mi szybę pilkingtona i po półtora roku jest tyle odprysków, że szok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jolley napisał:

@Gremlin0209 nie masz wykupionej ochrony zniżek? To by Cię uchroniło przed zwyżką

Nie mam akurat w tej co auto jest ubezpieczone...

23 minuty temu, MarcinL napisał:

Ja miałem AC i dodatkowo szyby. Zrobiłem szybę i miałbym zwyżkę jakbym poszedł do innego ubezpieczyciela. Zostałem tam gdzie miałem, to było po staremu (wyszło chyba nawet ciut taniej za następny rok tak się złożyło :D ). 

Włożyli mi szybę pilkingtona i po półtora roku jest tyle odprysków, że szok...

Tata mówił, że jeśli ma się wykupione dodatkowo na szybe to wkładają Ci zawsze zamienniki, podobno nigdy ori... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Wszyscy sobie modzą autka, a ja 2 dni temu miałem peszka... Szybka pękła od kamienia na tyle poważnie, że jedynie wymiana wchodzi w gre... ? Myslałem, że pęknięcie nie będzie się wydłużało, ale szybka ciągle pracuje i średnio na dzień przybywa 3-5cm... ? 

Teraz poradźcie Panowie. Szybe miałem ori akustyczną, mam AC, robić to z ubezpieczenia i zniżki bye bye czy zamiennik ładować?

A z nowoście to jedynie pomalowałem wydech w środku na czarno, żeby ruda zbyt nie wchodziła i zabezpieczyć oraz żeby rurki nie rzucały się zbytnio w oczy ?

Kilka nowości pojawi się już niedługo, ale teraz myśle co robić z szybą...

W tamtym roku wymieniali mi szybę w ASO w ramach AC. Całość chyba kosztowała 2800 PLN. Co ciekawe jak byłem już umówiony w ASO dzwonili do mnie z Nordglas czy nie chciał bym do nich :)

W ASO szybę elegancko wstawili i nawet auto wymyli :D Pech chciał że 3 miesiące temu rozpadła mi się wycieraczka Denso i ramię zrobiło mega rysy na szybie :( 

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się chyba zdecyduję na ASO z AC. Szyba już swoje lata ma i autku należy się ori ? Nie ma co wkładać zamieninika chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak koledze z forum wymieniali szybę w ASO 

Zasięgnij opinii o serwisie do którego planujesz odstawić Audi.

W moim mieście ASO Audi nie ma najlepszych opinii w tego typu naprawach, delikatnie mówiąc.

Szkoda byłoby, zadbana sztuka ?

Tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprawdza opinie o serwisie w którym chcesz to zrobić bo często są tam praktykanci którzy uczą się dopiero tego fachu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedzi wszystkie ? 

Teraz czekam do poniedziałku na Panią od ubezpieczenia ile zniżek poleci, a szybka sobie dalej pęka ?

20191018_161842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj omalowałem sobie listwe w chromie przy bagażniku, wyszło ok ?

Malowałem jeszcze listwy wokól szyb, ale poległem i odpuściłem. Za tydzień może spróbuję w inny sposób.

Zastanawiam się jeszcze nad pomalowaniem listw drzwiowych na czarny mat...? ?

20190317_123117_HDR.jpg

20191019_172716.jpg

20191019_172750.jpg

Edytowane przez Gremlin0209
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Plastdip? 

Pokryte nawet ładnie :kox:

Tak ? Zobaczymy ile wytrzyma. Dawniej miałem grill pomalowany w B6 i trzymał bardzo dobrze, aż do sprzedaży, bo teraz nie wiem Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...