Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno będzie min 70% ściemy tego jestem pewny ? 

Jeszcze koleś ma mi zaproponować jak przyjadę, zobaczymy co on powie w sprawie % ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz folie, które są jak lustro weneckie, tylko czarne. Tzn. nie pokazują nic w środku a sam widzisz tylko lekko przyciemnione. Wiadomo wszystko kwestia ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja us siebie boczne tylne mam przyciemnione na max,a tylną przyciemniłem o ile dobrze pamiętam na 80% lub 75% - ale to było jeszcze przed założeniem kamery cofania. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam lekkie obmycie auta, mowią brak deszczu to może jeden dzień będzie się jakoś prezentować ?

20200112_152335.jpg

20200112_152351.jpg

20200112_152409.jpg

20200112_152442_HDR.jpg

20200112_152509_HDR.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuje :thumbup1:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale te lampy bym dał na czarno :kox:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czArnuLKa zobowiązuje :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na to czasu, ani chęci. Autem jeżdżę praktycznie dzień w dzień. Nie chcę się później bujać z parującymi lampami czy różnymi nieszczelnościami ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w autku zostały przyciemnione szybki (w końcu) !!! ☺

Szyby przciemnione w 80%. Gościu zaproponował taką folie, a nie inną by autko miało smaczek ? Zresztą obok stała b6 cała czarna też z szybami na 100% i nie podobało mi się, zbyt duży kontrast między przodem, a tyłem.

Ale żeby nie było kolorowo. Pan stosując chemie do czyszczenia szyb, niestety plastidip na chromach został naruszony w znacznym stopniu... Jednak co chemia to chemia. Na wiosne muszę je odnowić, a teraz jak będzie bardzo szpecił auto to go zerwę... ?

20200118_114702.jpg

20200118_115004.jpg

20200118_115040.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie:)

Też mam lekki prześwit całe czarne tak jak pisałeś wcześniej za duży kontrast:) powiedz mi ta dokładka na przód to jest guma ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Misieqq7 napisał:

No i ładnie:)

Też mam lekki prześwit całe czarne tak jak pisałeś wcześniej za duży kontrast:) powiedz mi ta dokładka na przód to jest guma ??

Tak gumowa ?

5 minut temu, Adam87 napisał:

Ładnie Łukaszu, ładnie:oklasky:

A ten brud na aucie:acute:

Uroki porannej opadajacącej mgły... Widziałeś zdjęcia wyżej ? był czysty nie dawno xD drzwi z tyłu czyste są nadal ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, całkiem spoko jest na 80%, nie rzuca się w oczy nigdzie prześwitujący chrom ?

Co do lamp, u Darka malowalem całe na czarno i nie parują ? także może się dasz namówić i lampy też zrobisz ciemniejsze ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie no, całkiem spoko jest na 80%, nie rzuca się w oczy nigdzie prześwitujący chrom ?

Co do lamp, u Darka malowalem całe na czarno i nie parują ? także może się dasz namówić i lampy też zrobisz ciemniejsze ?

Nie prześwituje, ale jak podejdziesz to widać zadziory i jest lipa ?

A co do lamp sam na pewno nie ? a oddać też nie oddam np. Tobie, bo nie uziemie auta na pare dni, żeby sobie tylko środek pomalować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lampy H7 to moge Ci pożyczyć na czas malowania, ale niewiem czy Ci podejdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś dziwne dźwięki spod maski od 50+ km/h? Jak by coś wpadało w rezonans (na początku myślałem że osłons któraś ale nie), dźwięk jest stały niezależnie od obrotów. Nasila się on podczas hamowania, na postoju nic spod maski nie słychać. Podczas jazdy jest to strasznie denerwujące, a nie chce czekać, aż coś padnie... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że prawdopobnie dźwięk może się wydobywać z prawego przedniego koła. Zauważyłem podczas jazdy, że skręcając w lewo dźwięk się nasila, zaś w prawo cichnie... ?

 

Czyżby łożysko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na osłonę tarczy , kiedyś miałem akcję że pomiędzy osłoną a tarczą był kamyczek i wydawał dziwne dźwięki , ps fajnie z tymi ciemnymi szybami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...