Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Kupione pokrętło tutaj u Nas na forum ? przerabiane raczej, bo spasowanie pozostawia trochę do życzenia, ale i tak go nie używam, bo cìągle jest na AUTO, więc nie wiele na nie patrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Kupione pokrętło tutaj u Nas na forum ? przerabiane raczej, bo spasowanie pozostawia trochę do życzenia, ale i tak go nie używam, bo cìągle jest na AUTO, więc nie wiele na nie patrze ?

Kupione odemnie zostalo przerobione z passata. Sam osobiscie mam zrobione pokretlo z a3 ktore jest p&p i tez po przekreceniu jest scisniete z jednejnstrony a z drugiej luka niestety jak sie poprawia fabryke to tak jest :) Ps. W niedalekiej przyszlosci tez bede montowal androida tego na wzor rnse to dam znac jak z jakoscia dzwiekiem itd. Aktualnie mam pioneera jeszcze japonskiego i bije na glowe rnse i inne conncerty wiec bede mial dobre porownanie 

Edytowane przez Czarek99
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 14:24, Gremlin0209 napisał:

Tak, ale pod warunkiem, że trafi się kupiec na leda ?

 

Nie rób tego.

Taka moja rada bedziesz żałował, jak masz bose to stracisz na dźwięku bardzo stracisz, przygotuj się na problem z szumem w głośnikach szczególnie na włączonych światłach. Nie dość że wyglada to tandetnie bo taka jest prawda nic nie wygląda lepiej niż oryginalne rns-e z srebrnymi gałkami. Oczywiście zrobisz jak uważasz ale mówiąc na swoim przykładzie, miałem zwykłego rnse zachciało mi się androida kupilem za 1500 zl ori xtronsa 32 GB pamięci 4 GB RAM. Mialem problemy o których wspomniałem wyżej wkurw.... sie, sprzedałem i kupilem rnse led. Dziś nawet gdyby ktoś mi dal 2 tys za leda i androida w gratisie nie wymieniłbym się nie ma takiej możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, matix608 napisał:

Taka moja rada bedziesz żałował, jak masz bose to stracisz na dźwięku bardzo stracisz, przygotuj się na problem z szumem w głośnikach szczególnie na włączonych światłach

No tak nie do końca. Zamontowałem ten wynalazek i się okazało, że w moim przypadku jakość dźwięku jest wyraźnie lepsza niż RNS-E, nie wspominając już o funkcjonalności, którą Xtrons bije na głowę poprzednie radio. Szumu nie ma nawet na włączonych światłach. Ja również się tego obawiałem, po przeczytanych postach na różnych forach. Okazało się, że jest cisza. Miałeś widocznie inny model (32G), który może nie był do końca dopracowany, a faktycznie był problem tego typu z dwoma, czy trzema modelami tej firmy. Zakupiłem model z panelem 8" który wyszedł we wrześniu tego roku. Jest parę rzeczy, które można było zrobić lepiej, (napisałem o tym TU) ale ogólny bilans zysków i strat, leży definitywnie po stronie korzyści na rzecz nowego odbiornika.

Edytowane przez ElectricShock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się za dużo nie dzieje, ale może już coś niedługo się wydarzy. Standardowo - jazda, tankowanie, jazda, pucowanie ?

Wczoraj wpadła wymiana małego filtra gazu po 15 tys. km - stary czysty jak łza ? Dzisiaj zamontowałem ledowe żarówki cofania bez błędów oraz w tablice rejestracyjną (stare zaczęły coś już fiksować)... Różnica w świetle cofania niebo, a ziemia, choć jeszcze ich nie testowałem podczas nocy ?

Większe podsumowanie o autko już na dniach, bo stuknie nam razem 2 latka ?

Pozdro!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Żarówki od Promotor Light Devices z fb ? 

Mamy chyba te same... 

Bajka:decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 15:36, Gremlin0209 napisał:

Żarówki od Promotor Light Devices z fb ? 

Też mam i polecam każdemu.

Przepaść, jeśli chodzi o oświetlenie przy cofaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rosati napisał:

Też mam i polecam każdemu.

Przepaść, jeśli chodzi o oświetlenie przy cofaniu.

Zauważyłem jedną rzecz. Przy wrzuceniu wstecznego i włączonym radiu - śnieży ono ? No ale wszystkiego nie można mieć, na szczęście cofam, gdy już parkuje i wychodzę z auta, więc mi to nie przeszkadza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Zauważyłem jedną rzecz. Przy wrzuceniu wstecznego i włączonym radiu - śnieży ono ? No ale wszystkiego nie można mieć, na szczęście cofam, gdy już parkuje i wychodzę z auta, więc mi to nie przeszkadza ?

Bardzo rzadko słucham radia, zawsze CD :tongue4:

Sprawdzę dzisiaj z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaTeo85 napisał:

A gdzie masz podłączone zasilanie kamery cofania? Pewnie pod lampę?

No Kamil pod lampę dawał... Będą jakieś problemy po zmianie żarówek? Czy tylko te zakłócenia na stacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod lampę? Chyba nie, z tego co pamiętam Łukasz miał ori instalacje CLH i lusterka fotochrom i chyba dałem pod RFSL... A to że ledy zakłócają prace radia, czy pdc to normalka, jak moje przednie drl na LED świecą to radia poza miastem nie posłucham ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie dałem kamerę pod sygnał RL który występuje w kilku miejscach w aucie, daje +12v tylko w momencie wbicia wstecznego. Jest niezależny od żarówek więc nie powinno być żadnych zakłóceń w obrazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam więc sie nie wypowiadam ? wszystkie pytania kierować do Kamila ? on mi tam grzebał... Xd

Ps: @kamil-vag już niedługo kamerka bedzie śmigać ? będą nowe bebeszki ?

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...