Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka


kleeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otoz mam dylemat maly poprzedni wlasciciel zamontowal se takie nakladki"migacze" na lusterka

http://moto.allegro.pl/item559975148_kierunkowskazy_diodowe_na_lusterka_ss_vat.html

niesety juz polowa diod nie dziala i zastanmawiam sie czy kupic nowe komplecik czy wrazic jakies orginalne tylko jakie patrzalem na migacze od golfa i sharana i octavi podejda pod lusterka np

http://moto.allegro.pl/item565694941_kierunkowskazy_na_lusterka_golf_v_passat_b6_jetta.html

http://moto.allegro.pl/item561605102_vw_eos_kierunkowskaz_w_lusterko_lewe.html

moze ktos juz monotowal??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wywalic to w holere??

Kojarzy mi sie z lusterkami "m I'm your father look" w bmw e36 :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zle to nie wyglada kwestia gustu ale jak juz mam instalacje to chcialbym wrazic cos lepszego dla oka a poztym dziurki zostana i zastanawiam sie nad jakimis prostymi bardziej zeby dziure wyciac w obudowie ??

np z merola

http://moto.allegro.pl/item568634980_kierunkowskaz_lusterka_mercedes_c_klasa_w203_nowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak kupisz kierunki z merola to musisz od razu dokupic do tego komplet... czyli merola :>,kolega ma racje,nie kombinuj zmien na ori i po klopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Poprostu wywal to i wróć do ori bo nie wygląda to za ciekawie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko :shocked::( to moje zdanie :gwizdanie:

sa jakies migacze ori do a4 ???

Taaa kup sobie M3 z migaczem takie od BMW i będziesz miał prawie oryginała ale parwie robi WIELKĄ różnicę :)

Wywal to :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z A4 choinki i wiejskiego tuningu :no: ori to ori :good: a boczne kierunki powinieneś mieć na błotnikach. Takie jest moje zdanie. Sprawdź sobie allegro jest dużo lusterek używanych w rozsądnej cenie, a jeśli już chcesz bardzo to kup sobie nakładki chrom na lusterka żeby zakryć otwory po starych kierunkach. Za lusterka używane czy też za nakładki zapłacisz tyle samo co za te kierunki lub nawet mniej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te nakładki też są :thumbdown: Jak już to całe obudowy In Pro. Także najlepiej poszukać ori lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj-chce,niech zaklada-tematem bylo,gdzie dostac,z jaskiego modelu podejda itp ,a nie czy to sie komus podoba,czy nie...przez takie opinie spam jest w kazdym podobnym watku ''podoba mi sie'' , ''nie podoba'' , ''kupa'' itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie :).chlopak prosil zeby mu doradzic,wiec kazdy szczerze mu radzi zeby odpuscil te migacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie :).chlopak prosil zeby mu doradzic,wiec kazdy szczerze mu radzi zeby odpuscil te migacze

...taaak ,a za piec stron nie bedzie nic innego,jak to,co wyzej napisalem,nie pierwszy to juz raz... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem kiedys na je.bay takie:

dsc08410.th.jpgdsc08411.th.jpgdsc08412.th.jpgdsc08413.th.jpgdsc08414.th.jpgdsc08415.th.jpgdsc08416.th.jpg

Jak juz cos to takie bym bral.. Ale i tak uwazam ze to rozwiazanie dla B5 nie jest fajne. I co zalozysz takie cos i bedziesz szpachlowac kierunki w blotnikach..? :mysli:

(czy ten post cos wnosi..?) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie migacze w B5 to zalatuja "wioską" troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawQ.. nie zalatayja tylko traca na maxa!!:)

wg mnie sprawa fajna do calibry. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz cos to takie bym bral.. Ale i tak uwazam ze to rozwiazanie dla B5 nie jest fajne. I co zalozysz takie cos i bedziesz szpachlowac kierunki w blotnikach..?

Nie... będzie przy skręcaniu mrugał jak lampki choinkowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj-chce,niech zaklada-tematem bylo,gdzie dostac,z jaskiego modelu podejda itp ,a nie czy to sie komus podoba,czy nie...przez takie opinie spam jest w kazdym podobnym watku ''podoba mi sie'' , ''nie podoba'' , ''kupa'' itd

Tak jest szefie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj-chce,niech zaklada-tematem bylo,gdzie dostac,z jaskiego modelu podejda itp ,a nie czy to sie komus podoba,czy nie...przez takie opinie spam jest w kazdym podobnym watku ''podoba mi sie'' , ''nie podoba'' , ''kupa'' itd

ja proponuje kolego zapoznać się z definicją spamu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe,czy bedziecie tacy madrzy,jak bedziecie potrzebowac czegos i zanim sie przekopiecie przez te szystkie ''opinie'',to znow bedzie dopisane kolejne zdanie ,nic nie wnoszace do tematu

ja proponuje kolego zapoznać się z definicją spamu

nie wydaje mi sie,zeby definicja ''spamu'' zmienila moje podejscie,do tego typu wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...