Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skradzione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi dzisiaj (lub wczoraj) ukradli również dekielki. Pytanie czy na nich są jakieś numery seryjne które mógłbym powiązać z felgą ?

nie mają takich numerów

Opublikowano

mi dzisiaj (lub wczoraj) ukradli również dekielki. Pytanie czy na nich są jakieś numery seryjne które mógłbym powiązać z felgą ?

Naznacz je. Zrób jakiś wzór...
Opublikowano

mi dzisiaj (lub wczoraj) ukradli również dekielki. Pytanie czy na nich są jakieś numery seryjne które mógłbym powiązać z felgą ?

Naznacz je. Zrób jakiś wzór...

teraz to juz troche za poźno ... Ale jak kupie nowe to tak zrobie. Wyryje nr rejestracyjny i telefon

Opublikowano

nie wiem jak to zabrzmi, ale mam 4 zbędne dekielki

kupiłem razem z ori felgami 17 cali, ale mi cholery jedne ciągle wypadają

jakby ktoś, coś - PW

Opublikowano

Pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Was klubowicze.

Dzisiaj w nocy z dn. 14.06 na 15.06 (z wtorku na środę) skradziono samochód marki AUDI model A4 B8 QUATTRO z ulicy Ostrogórskiej 31 (Sosnowiec) ok godziny. 02-07 w nocy.

Rejestracja DSW 43455
Kolor błękitny metalic.

Numer kontaktowy 508674916.

Bardzo Was proszę o pomoc i udostępnianie tej wiadomości.

IMG_3266.jpg

IMG_3773.jpg

IMG_3325.jpg

IMG_3237.jpg

IMG_3238.jpg

IMG_3769.jpg

Edytowane przez r0zi

Opublikowano

AC było ?

Opublikowano

AC było ?

Było, jednak samochód był po paru modyfikacjach przez co wartość z AC jest dużo niższa od faktycznej....

Opublikowano

AC było ?

Było, jednak samochód był po paru modyfikacjach przez co wartość z AC jest dużo niższa od faktycznej....

Z ciekawości, miałeś jakieś dodatkowe odcięcie czy tylko to co fabryka dała z zabezpieczeń?

Opublikowano

Widzialem i udostepnilem na FB... masakra ile ginie ost aut na terenie slaska i w 85% audi. Zwineli Ci go z ulicy/posesji/garazu?

Opublikowano

Z ciekawości, miałeś jakieś dodatkowe odcięcie czy tylko to co fabryka dała z zabezpieczeń?

To co fabryka dała... :(

Widzialem i udostepnilem na FB... masakra ile ginie ost aut na terenie slaska i w 85% audi. Zwineli Ci go z ulicy/posesji/garazu?

Z parkingu od strony ulicy.... w ostatnim czasie chodziło mi po głowie założenie dodatkowej blokady ale jak widać złodzieje mnie uprzedzili... :sad:

Opublikowano

straszne

nie wiadomo co powiedzieć

współczucia

Opublikowano

Widzę, że auta giną, to czemu miałyby nie ginąć koła.

W ten weekend gwizdnęli mi z piwnicy rower, dyfer do terenówki (bo chyba ciężki, to na złom się nadał) i koła...

Szkoda mi tych do Audi, bo oponki były prawie nowe (Continental Contiwintercontact TS830 195/65R15), ale gwizdnęli też te do golfa (Dunlop winter M3 195/60R15)...

Charakterystyczne jest to, że jedna felga od Audi była porysowana na zewnątrz od stłuczki.

Zastanawia mnie mina złodzieja gdy zobaczył co kryje się pod kołpakami na felgach z golfa ;-)

Akcja raczej zorganizowana, bo złomiarze wózeczkiem to by tego wszystkiego nie zabrali.

Gdyby ktoś przypadkiem znalazł na jakimś olx czy allego, proszę o kontakt...wa2i35.jpg

166zyvc.jpg

Edytowane przez zax99

Opublikowano
Opublikowano

Czarna guma w sprayu i te różowe felgi zmieniają kolor :)

Opublikowano

Czarna guma w sprayu i te różowe felgi zmieniają kolor :)

Nie wiem, czy komuś by się chciało plastidipem malować felgi warte ze stówe...
Opublikowano
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich. W nocy z piątku na sobotę w miejscowości Lubawa w warmińsko-mazurskim skradziono Audi A4 B6 sedan, 1.8t, ciemna zieleń. Jest to rzadki kolor B szostek. Może ktoś spotkał takie auto? Możliwe, że zostało porzucone bo skradziono je w celu włamań do sklepów. 8e0a73e56c3fc6d75f5983cd4b3624f1.jpg34317dd18a8851c547609bbd84e089ad.jpg3959c0b7daeeb6fb71c569f2b0e0a416.jpg1c14a6f55c20593dd4763e79a65c00dc.jpg

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Była na sprzedaż? Może ktoś ją oglądał?

Opublikowano

miał jakieś zabezpieczenie niefabryczne?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.