Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc z Was pisało gps

To taka bardzo prosta rzecz warta ok 400 zł z karta sim podłączona pod aku, ale z własna bateria. Posiada kartę sim, puszczasz sygnał, za chwile dostajesz SMS gdzie dokładnie stoi auto lub wchodzisz na pewna stronę i tez widzisz

Schować mozna naprawdę bardzo głęboko, bezpośrednio pod aku nie musi to być, a wiec ciężkie do wychwycenia a zawsze mozna próbować w takich przykrych sytuacjach

Szczerze współczuje wszystkim, jak widać AC to podstawa, ale nie tylko ...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kradzieży to w moim mieście ostatnio jakaś plaga - , miesiąc temu Q7 , 3 tygodnie temu Accord z 2009 r. ( koleżance 2 tygodnie po zakupie ) i Audi A6 C6 , w poprzednie weekend w jedną noc i to z tej samej okolicy 3 auta :) - Golf V , Audi A3 , i Touran :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie zaraz trafi. 30 min w urzędzie miasta i kratka za 400zł wyrwana ze zderzaka i to w BIAŁY DZIEŃ. Wrrrr

Edytowane przez adkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :) :)

Dnia 05/06(Mikołajki).12.2014 w godzinach 22.00-5.30 na ulicy Rybackiej we Wrocławiu rozegrał sie straszliwy akt WANDALIZMU. Została zbita szyba i skradziona Nawigacja RNS-E o numerze seryjnym AUZBZ7E1114334. zdjecia z miejsca zbrodni.... :(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=805850219461070&set=o.100609723340964&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=805530692826356&set=pb.100001082985928.-2207520000.1418240556.&type=3&theater

Licze ze moze sie znajdzie z wasza pomoca i znajdziemy tego złego mikołaja który szleje we wrocławiu

Tesknie za muzyka:( HELP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. z niedzieli na poniedziałek w okolicach Malborka była próba kradzieży mojej Audi ale na szczęście się nie udało, oczywiście nie obyło się bez uszkodzeń. Złodzieje nie śpią więc uważajcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150128/BIALYSTOK/150129628 Odzyskali kilka sztuk skradzionych juz w tym roku, Swoją drogą ciekawe jak to jest? Ubzpieczyciel wypłaci odszkodowanie, niestety zaniżone, bo np. wg link4 moje a4 jest warte 21 tys czyli 10 tys mniej niz wartosc rynkowa, to w przypadku gdy policja odnajdzie auto to przejmuje je ubezpieczyciel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 Odzyskali kilka sztuk skradzionych juz w tym roku, Swoją drogą ciekawe jak to jest? Ubzpieczyciel wypłaci odszkodowanie, niestety zaniżone, bo np. wg link4 moje a4 jest warte 21 tys czyli 10 tys mniej niz wartosc rynkowa, to w przypadku gdy policja odnajdzie auto to przejmuje je ubezpieczyciel?

Kolego wszystko zależy od ubezpieczalni taki lichne jak LInk 4 niestety zaniżają wartości pojazdu i to znacznie. Kuzyn miał w Link4 jak ukradli mu auto to odszkodowanie dostał dopiero po 4 miesiącach jak policja umorzyła śledztwo a raty do banku musiał cały czas płacić. Policja zanim teraz odda auta to trochę czasu potrwa. Pewnie większość już ma numery przebite i właściciele tych aut będą musieli w sądzie udowodnić że to są ich auta. Jeśli udowodnią to dostaną auto z powrotem. A ubezpieczyciel trudno wypłacił odszkodowanie ale praw do auta niema bo AC to przecież opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Odzyskali kilka sztuk skradzionych juz w tym roku, Swoją drogą ciekawe jak to jest? Ubzpieczyciel wypłaci odszkodowanie, niestety zaniżone, bo np. wg link4 moje a4 jest warte 21 tys czyli 10 tys mniej niz wartosc rynkowa, to w przypadku gdy policja odnajdzie auto to przejmuje je ubezpieczyciel?

Kolego wszystko zależy od ubezpieczalni taki lichne jak LInk 4 niestety zaniżają wartości pojazdu i to znacznie. Kuzyn miał w Link4 jak ukradli mu auto to odszkodowanie dostał dopiero po 4 miesiącach jak policja umorzyła śledztwo a raty do banku musiał cały czas płacić. Policja zanim teraz odda auta to trochę czasu potrwa. Pewnie większość już ma numery przebite i właściciele tych aut będą musieli w sądzie udowodnić że to są ich auta. Jeśli udowodnią to dostaną auto z powrotem. A ubezpieczyciel trudno wypłacił odszkodowanie ale praw do auta niema bo AC to przecież opcja.

nic nie będą musieli udowadniać, bo policjanci sami dojdą jakie były numery fabryczne. na tej podstawie dojdą do właścicieli. póżniej tylko trzeba do starostwa powiatowego nowy vin nadać.

jeżeli za skradzione auto było wypłacone odszkodowanie z AC to przejmuje je ubezpieczyciel i idzie do dalszej sprzedaży.na ogół właściciel ma prawo pierwokupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nic nie będą musieli udowadniać, bo policjanci sami dojdą jakie były numery fabryczne. na tej podstawie dojdą do właścicieli. póżniej tylko trzeba do starostwa powiatowego nowy vin nadać.

Kolego ilu ludzi odnajduje swoje auta i później latami czeka aż łaskawie odzyskają auta. Jak sam sie nie upomnisz to nikt się nie ruszy. Sąsiad mój też znalazł swoje auto po 3 latach od kradzieży a potem ponad rok czasu musiał udowadniać że to jest faktycznie jego auto. Uratowało go to że miał porobione jakieś swoje patenty i znaki pod maską. Odzyskał auto i ubezpieczycielowi nic nie płacił ani nie oddawał. Nawet przypadek usera na forum vw-passat.pl znalazł swoje auto a potem musiał udowadniać że to jest jego samochód. Nawet w turbo kamerze o tym mówili bo sprawa się ciągnęła długo i auta nie mógł odzyskać.. Więc tutaj też za szybko nikt samochodu nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie będą musieli udowadniać, bo policjanci sami dojdą jakie były numery fabryczne. na tej podstawie dojdą do właścicieli. póżniej tylko trzeba do starostwa powiatowego nowy vin nadać.

Kolego ilu ludzi odnajduje swoje auta i później latami czeka aż łaskawie odzyskają auta. Jak sam sie nie upomnisz to nikt się nie ruszy. Sąsiad mój też znalazł swoje auto po 3 latach od kradzieży a potem ponad rok czasu musiał udowadniać że to jest faktycznie jego auto. Uratowało go to że miał porobione jakieś swoje patenty i znaki pod maską. Odzyskał auto i ubezpieczycielowi nic nie płacił ani nie oddawał. Nawet przypadek usera na forum vw-passat.pl znalazł swoje auto a potem musiał udowadniać że to jest jego samochód. Nawet w turbo kamerze o tym mówili bo sprawa się ciągnęła długo i auta nie mógł odzyskać.. Więc tutaj też za szybko nikt samochodu nie dostanie.

Kiedy mój samochód się znalazł, zadzwonił do mnie pan z komisariatu i kazał się zgłosić po samochód w miejsce znalezienia. Na miejscu przywitałem się z policjantami z dochodzeniówki, fajni kolesie, jajcarze jakich mało. Kilka godzin robili szczegółowe zdjęcia, każde narzędzie z dziupli było szczegółowo fotografowane (mogłem brać co tylko chciałem) na koniec podpisałem papierek, nie pytali kim jestem, żadnych dokumentów nie sprawdzali, dowodu rejestracyjnego też nie. Zostawili mnie z rozebranym, niesprawnym samochodem i musiałem radzić sobie sam :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wg link4 moje a4 jest warte 21 tys czyli 10 tys mniej niz wartosc rynkowa

21tys...Ile płacisz w sumie ubezpieczenie na rok?Chciałem porównać bo mam pzu+mini casco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego jest mała wartość i brak stałej sumy ubezpieczenia, że cena jest atrakcyjna, bo ja mam te smart caso w link4, czyli kradzież, żywioły. Lepsze 20 tys niz komunikacja miejska jak mi go zawiną :)

A płacę 1050zł ale u mnie jest tak że mam 23 lata więc jestem ryzykownym kierowcą, do tego miałem stłuczke w ostatnich 3 latach, fakt ojca dałem jako głównego kierowcę ale i tak za mnie podwyższają.

Gdyby nie ten wpis w ufg o stłuczce i płacilbym w jednej racie to wyszloby 850, a pewnie gdyby to bylo zarejestrowane tylko na ojca to byloby taniej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Panowie skradziono kolejne Audi nie znam gościa ale udostępniam link fb może akuratnie to coś pomoże w odnalezieniu .

https://www.facebook.com/kamil.k.jakubczak/posts/828137007248059?pnref=story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3750915,dziupla-kradzionych-audi-rozbita-zdjecia,id,t.html

w końcu odnaleźli dziuplę we Wrocławiu, może chwilowo będzie spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upird....liłbym takiemu obie ręce, i to przy samych kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradziono mi Audi (11.02.2015 godz 3:00 miejscowość Rypin kuj-pom), więcej info u narzeczonej na FB, niestety zdjęć nie ma:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=348464085356595&set=a.348462995356704.1073741830.100005790193122&type=1&theater

wyciągnięte na hol spod mieszkania.

Charakterystyczne cechy po których można poznać auto:

- spore punktowe wgniecenie na masce (jak od kamienia)

- 3-4cm rysa na prawej strony szyby od zegarów

- "omykająca" przednia szyba pasażera

- "odszczerbiony" lakier z lewej strony przedniego zderzaka (wielkość 5-7cm na 4cm)

VIN: WAUZZZ8E06A004311

Edytowane przez koob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego koloru to auto,numery rejestracyjne bo szczegoły podałeś a najwazniejszego nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego koloru to auto,numery rejestracyjne bo szczegoły podałeś a najwazniejszego nie

Kolor czarny, numery rejestracyjne CRY10SK (te informacje są na FB).

Wrzucam jeszcze zdjęcie pęknięcia na szybce

4Woi42a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś chcieli porwać a 4 b7 Nie udało im się porwać lecz trochę szkód narobił środku, rns e po rysował skórę fotela zarysował i zamek i stacyjka standard .Teraz likwiduje z ac w aso audi czas pokaże co dalej .Auto uratowane ale strach będzie ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...