Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam felgi 7.5" 205x55x16r.Z przodu koło jest praktycznie równo z błotnikiem a tył tak jak mierzylem jest około centymetr schowany do srodka.Jaki dystans z tyłu zastosowac zeby było równo z błotnikiem i ładnie to wygladało?:wink: 10mm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem fajnego gifa z ET felgi.

Można by było wrzucić w pierwszy post.

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę. Planuję zakup felg do A4 B8 2009. Nie wiem, czy fele z poniższego linku będą pasiły. Nie mogę nigdzie znaleść po nr kat: 4F0601025DC czy mają otwór na 66,1mm. Jeszcze raz bardzo proszę o poradę.

KOMPLET ORYGINALNYCH KÓŁ AUDI A6 S-LINE 2011 ROK (3089584730) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów czyli felgi o takim rozmiarze raczej nie będą pasować

Koło 17 cali

Rozstaw 5x112

7,5 cali szerokość

ET 56

pytam gdyż zamówiłem takie koła gdyż gość twierdził że na 100% pasują do małysza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów czyli felgi o takim rozmiarze raczej nie będą pasować

Koło 17 cali

Rozstaw 5x112

7,5 cali szerokość

ET 56

pytam gdyż zamówiłem takie koła gdyż gość twierdził że na 100% pasują do małysza

bez dystansów tych kół nie założysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany przy feldze 18" 8,5J z ET47 może coś haczyć od środka w b5? ew. jaki dystans żeby nie gryzła się opona z nadkolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy fele

ET45, 7Jx16H2 będą ok do A4 ?

Pytanie z akcentem na ET 45.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Panowie ,

fele 7Jx16H2 ET 45

będą ok do A4 ?

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Panowie ,

fele : et 45, 7Jx16H2

będą ok do A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam na oku felgi 17" przód 8,5 ET 53, oraz tył 9,5 ET 41. Mam w planach założenie gwinta tak więc nic od środka nie będzie haczyć, czy jakieś dystanse będą potrzebne? Wybaczcie ale się kompletnie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy coś tutaj nie gra, ja po zadaniu pytania w wątku więcej nie odpisywałem, nie wiem skąd te odpowiedzi "Zamieszczone przez scq

Nie, to będzie zestaw na lato." i Zamieszczone przez scq Tak :)" :shock3: - jakiś chochlik forum chyba.

Odpowiadając na pytania felgi dokładnie te Felgi alu aluminiowe 17' cali Audi S3 A3 A4 A6 A8 (3044951439) - motoAllegro W garażu ich nie mam, przymierzam się do zakupu. Ale najpierw muszę zasięgnąć języka co i jak u Was Pany :wink:

up.

ładne te fele co zapodałeś :wink:

Panowie to możliwe że felgi 17'' et35 8j ocierają z przodu na większych dziurach ? mam od tego nawet zagięty rant nadkola, będę chciał je zaprasować. Ale tak powinno być każdy pisze że et35 jest w sam raz.

Opony są 215/50 ZR17.

---------- Post dopisany 14-03-2013 at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 21:25 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w audi a4 b5 po lifcie. ( ori zawieszenie) Będą pasować felgi 18" z ET47 i oponą 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy coś tutaj nie gra, ja po zadaniu pytania w wątku więcej nie odpisywałem, nie wiem skąd te odpowiedzi "Zamieszczone przez scq

Nie, to będzie zestaw na lato." i Zamieszczone przez scq Tak :)" :shock3: - jakiś chochlik forum chyba.

Odpowiadając na pytania felgi dokładnie te Felgi alu aluminiowe 17' cali Audi S3 A3 A4 A6 A8 (3044951439) - motoAllegro W garażu ich nie mam, przymierzam się do zakupu. Ale najpierw muszę zasięgnąć języka co i jak u Was Pany :wink:

up.

ładne te fele co zapodałeś :wink:

Panowie to możliwe że felgi 17'' et35 8j ocierają z przodu na większych dziurach ? mam od tego nawet zagięty rant nadkola, będę chciał je zaprasować. Ale tak powinno być każdy pisze że et35 jest w sam raz.

Opony są 215/50 ZR17.

---------- Post dopisany 14-03-2013 at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 21:25 ----------

up

Być może Twój problem leży w oponach w B5 powinieneś mieć 205/50 lub 225/45 opony 215/50 są wyższe. Ja jak miałem seryjne zawieszenie i 225/40 z felgą 8jx18" ET35 to było dobrze ale po założeniu gwinta i położeniu auta na ziemię musiałem lekko podklepać wew. rant błotnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam gwint ale nie do końca puszczony bo ociera na dziurach dużych zobaczymy jak będzie jak pod klepie rant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, Panowie potrzebuje szybką pomoc, kupuje felgi do B8 18", przyjdzie na to opona 225/45/18. Jakie najlepsze ET do tego byłoby w jakich przedziałach? Bo im mniejsze tym felga bedzie odstawać i auto bedzie wydawać się szersze no nie? Mam upatrzone felgi AEZ, jeden model oferuje najmniejsze ET40 a drugi (AEZ Valencia) ET35. Prosze o dopowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i nie wiem za bardzo czy w dobrym temacie pisze ale...

Jakie opony beda pasowac do tych felg: NOWE FELGI AUDI A4 AURA 17 CALI 5X112 RATY CUDOWNE (3107004486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Auto A4 b5 avant. Z gory dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i nie wiem za bardzo czy w dobrym temacie pisze ale...

Jakie opony beda pasowac do tych felg: NOWE FELGI AUDI A4 AURA 17 CALI 5X112 RATY CUDOWNE (3107004486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Auto A4 b5 avant. Z gory dzieki za odpowiedz :)

205/50, może 225/45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie felek 6Jx17; ET 48, od S3, jaka oponka na to? zawiech -35 :wink:

Jak to będzie wyglądało, wystają, schowane?

Up.

Felgi alu aluminiowe 17' cali Audi S3 A3 A4 A6 A8 (3044951439) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie felek 6Jx17; ET 48, od S3, jaka oponka na to? zawiech -35 :wink:

Jak to będzie wyglądało, wystają, schowane?

Up.

Felgi alu aluminiowe 17' cali Audi S3 A3 A4 A6 A8 (3044951439) - motoAllegro

Będa schowane. W pierwszym poście jest to wyjasnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie felek 6Jx17; ET 48, od S3, jaka oponka na to? zawiech -35 :wink:

Jak to będzie wyglądało, wystają, schowane?

Up.

Felgi alu aluminiowe 17' cali Audi S3 A3 A4 A6 A8 (3044951439) - motoAllegro

Będa schowane. W pierwszym poście jest to wyjasnione.

:notworthy: Nie jestem specem w kwestii opon zatem dopytuję, trzeba by jak rozumiem odpowiedni dystans założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...